Olandiški aukcionų tinklalapiai: bilietai, pramogos, kelionės už galbūt žemą kainą

Nors antraštėje parašiau „olandiški aukcionų tinklalapiai“, bet iš tikro šitie tinklalapiai veikia ne olandiško aukciono (mažėjančios kainos) principu.

Neseniai išbandžiau porą tinklalapių kuriuose galima „išlošti“ gerų pasiūlymų ir siuprizų. Tereikia laimėti konkretaus pasiūlymo aukcioną, t.y. statyti sumas už pasiūlymą ir tikėtis, kad tavo statymas bus paskutinis prieš baigiantis aukcionui (olandiškai veiling).

Išbandžiau dvi svetaines. Pirmoji, TicketVeiling.nl – siūlo bilietus išvykoms, pramogoms, vakarienei, sportui, kelionėms ir grožiui bei sveiktaingumui. Mane iškart sudomino bilietai į F1 Spa-Francorchamps trasą Belgijoje. Pamačiau, kad žmonės kartais įsismarkuoja statydami ir dažnai net permoka už pasiūlymą. Todėl siūlau visada pasiieškoti realios pasiūlymo vertės internete prieš pradedant bandymus.

TicketVeiling.nlAntrojo svetainėje VakantieVeilingen.nl. Pasiūlymai joje daug maž panašūs į pirmosios. Kas labiausiai patraukė mano akį, tai galimybė rinktis iš daug skirtingų kelionių pasiūlymų. Pastebėjau,kad daugelio pasiūlymų kainos šiame tinklalapyje nėra pačios mažiausios.

VakantieVeilingen.nlPuikiai atsimenu panašius aukcionų tinklalapius Lietuvoje, apie kuriuos sklido gandai, kad ten aukcionus laimi kompiuteriai arba tam tikri žmonės. Kaip yra su šitais aš nežinau, o forumuose galima rasti įvairių nuomonių. Aš pats gaudau tik praktiškus pasiūlymus už mažą kainą ir visada skaitau pasiūlymo sąlygas, bei pasidomiu realia kaina .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *