Maltiečių sriuba 2023

Laba diena, brangūs tautiečiai,

labdaros organizacija Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje (maltiečiai) prieš Kalėdas vykdo senelių paramos akciją „Maltiečių sriuba”, kurios metu renka aukas vienišų, ligotų, skurstančių Lietuvos senolių globai. Iš surinktų lėšų maltiečiai visus metus globoja varge gyvenančius senjorus – veža šiltą valgį ir maisto lauknešėlius į namus, lanko, nudirba buities darbus, praskaidrina vienatve ir per šventes sėda prie vieno stalo kaip šeimos nariai.

Kviečiame ir Jus prieš Kalėdas prisidėti prie akcijos aukomis, juk gerumo esmė ir yra tai, kad visi dalijasi tuo, kuo gali: kas savo laisvu laiku, kaip maltiečiai savanoriai, o kas atliekamu euru. 

Labai prašau paskelbti mūsų tekstą savo draugams lietuviams, siunčiu ir dokumentinių klipų, filmuotų tiesiogiai senolių namuose, nuorodas – juose graudžios senelių istorijos, tik trumpieji numeriai užsienyje negalioja, tad nurodau kitą aukojimo galimybę per puslapį https://maltieciusriuba.lt/

Tikimės tautiečių paramos – juk nėra niekieno senelių, ir nuoširdžiai dėkojame. 

Išsamiau apie organizaciją ir akciją  https://maltieciai.lt/

Labai lauksiu Jūsų atsakymo ir nuomonės dėl paramos galimybių. Akcija vyksta iki Naujųjų metų, o aukoti galima visus metus, nes senelių lankymas ir maitinimas vyksta visą laiką.

Nuorodos:

Daiva Grikinienė

Viešųjų ryšių specialistė

Tel. +370 687 75909

Maltos ordino pagalbos tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *