1000 dalykų kuriuos galima nuveikti Olandijoje

Vertinga knyga apie įdomiausias, lankomiausias, ekstremaliausias Nyderlandų vietas. Puiki dovana mėgstantiems keliones, nes daugelis čia ras niekada nematytų ir negirdėtų vietų.

Tiesa, mano nuomone knygoje galėtų būti daugiau fotografijų. Būtų daug lengviau įvertinti vieną ar kitą objektą (daugumoje aprašymų nurodyti interneto adresai dėl detalesnės informacijos). Ir tas 1000 yra gana išpūstas skaičius dėl labai ilgo ir gausaus kavinukių ir restoranėlių aprašymo.

 

Įrašo “1000 dalykų kuriuos galima nuveikti Olandijoje” komenatarų: 3

  1. Nuostabi knyga tikrai siūlau visiems pasiskaityti,ypatingai kurie vyks į Olandija ir nori susipažinti su kelionę iš anksto. Visai neblogos informacijos radau internetinėje svetainėje:
    Bilietai į Olandiją/,radau daug lankytinų vietų ir šiaip laai pigūs bilietai, tikrai rekomenduoju keliaujantiems pasiskaityti

  2. Vienas iš tų dalykų yra ir vestuvės. Kadangi mano mergina yra pamišusi dėl Olandijos, ten kėlėme savo vestuves. Aišku pinigėlių turėjome nelabai daug, taupėme net ant vestuvinių žiedų, kuriuos įsigijome tikrai labai neblogos kokybės ir už palyginus mažą kainą, draugai buvo rekomendavę parduotuvę, bet ir už kitus įvairią atributiką. Vestuvinė suknelė skolinta. Tas šalis begalo graži, tikrai rekomenduoju ten visiems nuvykti bent kartelį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *