OLANDIJOS LIETUVIŲ BENDRUOMENĖ KVIEČIA LIETUVIŲ STUDENTUS Į SUSITIKIMĄ AMSTERDAME

Olandijos lietuvių bendruomenė kviečia Nyderlanduose studijuojančius lietuvių studentus į susitikimą,vyksiantį rugsėjo 18 dieną Amsterdame.

Šis susitikimas ne tik gera proga susipažinti, pasidalinti įspūdžiais, naudingais patarimais ir informacija, bet ir sužinoti apie bendruomenės veiklą bei prisidėti prie ateities planų kūrimo. Rugsėjo 18 d. vakare vyks 2011 m. Europos krepšinio čempionato finalas, kurį Olandijos lietuvių bendruomenė kviečia stebėti kartu.

Susitikimas vyks sekmadienį, rugsėjo 18 dieną 18:00 valandą  Amsterdamo Coco’s Outback bare. Daugiau informacijos apie susitikimą rasite čia.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ambasada Hagoje

Įrašo “OLANDIJOS LIETUVIŲ BENDRUOMENĖ KVIEČIA LIETUVIŲ STUDENTUS Į SUSITIKIMĄ AMSTERDAME” komenatarų: 2

  1. Labadiena,

    Jum raso toks Linas Kavaliauskas. Man 34 metai. Pries mazdaug 15 menesiu man buvo insultas nuo sumaisymo alkoholio su vaistais 8 paras buvau be samones, paskui policijai isdauzius langa, greitoji mane isveze i ligonine. Paskui gulejau rebelitacijos centre. Sunkiai valdau kojas, rankas. Sunkiai kalbu. Visa tai galima isgydyt. Man reik jusu pagalbos daktarais, pinigais ir t.t. Olandijos socialai nepadeda, nes neisgyvenau to laiko, kad gaut uitkeringa ir nedirbau pas darbdavi, o pats buvau sau darbdavys. Lietuva irgi ne, nes pagal dokumentus rodo kad as negyvenau ir negyvenu Lietuvoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *