Kviečiame į susitikimą su poetu Antanu A. Jonynu

Nyderlandų Lietuvių kultūros centras, Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje ir Roterdamo Goethe institutas maloniai kviečia Jus į susitikimą su poetu Antanu A.Jonynu, kuris vyks ketvirtadienį, birželio 28 dieną, 19 val. Goethe institute Roterdame (adresu Westersingel 9).
Nyderlanduose vyksiančiuose tarptautiniuose literatūriniuose renginiuose, taip pat “Europos Literatūros naktyje”, lietuvių autoriai lieka nematomi.  Nėra į olandų kalbą išverstų (ar jų yra per mažai) lietuvių autorių knygų. Kokia lietuvių literatūros vertimų ateitis? Ar turime ką versti?

Susitikimo metu mokslų daktarė Asta Helsper-Balčiūnaitė apžvelgs pastarojo dešimtmečio lietuvių literatūros kūrinius, jų problematiką ir tematiką (paskaita – angl.k.).
 Aušra Listavičiūtė, muzikinių laidų redaktorė ir vedėja, skaitys Antano A. Jonyno eiles. Lankytojai turės galimybę pasiklausyti Belgijos Karališkosios konservatorijos studento Kyrill Kazakevichiaus atliekamų kūrinių ir susipažinti su Goethe instituto ir „Poetry International“ organizuotos fotografijos parodos „Die Macht der Sprache im Bild“ darbais.

Įėjimas: 5 eurai
Registracija: info@litouwscc.org

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

Šaltinis: LR ambasada Nyderlandų Karalystėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *