Gyvenimas ir darbas Olandijoje

Informacija Europos piliečiams, norintiems dirbti Olandijoje

Ketinate gyventi ir dirbti Olandijoje?

Tuomet atidžiai perskaitykite šį bukletą. Prieš pradėdami veikti, sužinokite daugiau apie tai, kokie reikalavimai ir formalumai jūsų laukia. Taip išvengsite nusivylimo atvykę. Apsisprendę persikelti sutaupysite daug laiko, jei išmanysite, kokia tvarka galioja jus (laikinai) priimančioje šalyje.

Šiame informaciniame buklete pateikiama informacija apie:

• darbo sąlygas Olandijoje

• darbo paieškas Olandijoje

• formalumus, kuriuos reikia sutvarkyti, jei norite gyventi ir dirbti Olandijoje

UWV WERKbedrijf vienija ieškančius darbo asmenis ir darbdavius, ir dalyvauja EURES – tarptautinių organizacijų, užsiimančių įdarbinimo paslaugomis, tinkle. UWV WERKbedrijf savo duomenų bazėje turi daug laisvų darbo vietų ir suveda darbdavius ir darbo ieškančiuosius. Šį informacinį bukletą išleido UWV WERKbedrijf kartu su Socialinių reikalų ir darbo ministerija, kuri yra atsakinga už užimtumo skatinimą, šiuolaikinius darbo santykius ir socialinės apsaugos užtikrinimą.

Jeigu perskaitę šį informacinį bukletą dar turėsite klausimų apie gyvenimą ir darbą Olandijoje, apsilankykite UWV WERKbedrijf svetainėje www.werk.nl/eures arba Socialinių reikalų ir darbo ministerijos interneto svetainėje www.employment.gov.nl. Taip pat galite kreiptis į ministeriją telefonu +31 70 333 44 44.

Turinys

1. Trumpas įvadas

2. Formalumai atvykstant ir gyvenant Olandijoje

3. Darbo paieška

4. Darbe: darbo sąlygos

5. Socialinės apsaugos sistema ir principai

6. Gyvenimas Olandijoje

7. Naudingi adresai

Visas pdf dokumentas atsidaro paspaudus ant nuorodos: Gyvenimas ir darbas Olandijoje

Įrašo “Gyvenimas ir darbas Olandijoje” komenatarų: 1

  1. Manau tai tikrai turinti galimybių šalis, tačiau verčiau važiuoti kai jau turi draugų, galinčių padėti adaptuotis ar konkretų darbo pasiūlymą. Norint apsistoti ilgam laikui, verta ieškoti tikrai patogaus būsto, kad gyventi pilnavertį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *