Domiuosi knygomis apie...

Diskusijos apie knygas, kūrybą
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Domiuosi knygomis apie...

Post by Greta »

111 wrote:Kas skaite idomiu knygu apie australija , apie jos kurimasi , taip pat airijos vargus , didziaja emigracija , ir etc . istorinius romanus , gal zinote ka idomaus , nes kazkaip tai vis istoriniai ir apie australija mane traukia .Jei esate ka nors idomaus skaite gal pasidalinsit ? zinosiu ka is bibliotekos imti :)
Dabar ant smugio visu neatsimenu, kai prisiminsiu parasysiu.
Siuo metu atsimenu tris knygas, visos to paties autoriaus, visas skaiciau.

Frank McCourt
Andželos pelenai
Tataigis
Tamsta mokytojas

Sios knygos apie airiu emigracija i Amerika. Visos autobiografines, apie pati Franka, kuris budamas jaunas bernelis, be pinigu, pusnuogis, emigrantu prikimstame laive atkako i Amerika...
Parasytos lengvai, bet visose daugmaz tas pats per ta pati. Na bet jei airiu tema domina, tai pirma ir antra butinai paskaityk.

O kokia kalba tu skaitai bibleje?
Ir kokie istoriniai romanai tave domina? Ar visi, kurie idomus ar tik apie Airija ir Australija? Istoriniu ir daugiau zinau, nes pastaruoju metu irgi juos pamegau, bet nesupratau is tavo posto kurie butent idomus tau.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by 111 »

Istoriniai romanai aplamai patinka ,nebutinai apie airius .Skaiciau olandu kalba, bet anglu irgi tinka , lietuviu kalba knygu neuzsisakineju , nes truputi kisene neleidzia .Galima aisku inetu parsisiusti , bet man tiesa pasakius popierinis variantas taip pat daug labiau prie sirdies .

Siuo metu skaitau De handelsreiziger van de Nederlandsche Cocaine Fabriek irgi istorinis .
Siaip tai patiko sis romanas Graham, Brendan Sneeuwwitte Bloem .
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by Greta »

111 wrote:Istoriniai romanai aplamai patinka ,nebutinai apie airius .Skaiciau olandu kalba, bet anglu irgi tinka , lietuviu kalba knygu neuzsisakineju , nes truputi kisene neleidzia .Galima aisku inetu parsisiusti , bet man tiesa pasakius popierinis variantas taip pat daug labiau prie sirdies .

Siuo metu skaitau De handelsreiziger van de Nederlandsche Cocaine Fabriek irgi istorinis .
Siaip tai patiko sis romanas Graham, Brendan Sneeuwwitte Bloem .
As galiu patart tik is tu, kurios isleistos lietuviu kalba, nes dabar tik ta kalba skaitau.Zinoma, ju turbut gali rast ir anglu kalba, kaip su olandu nzn, gausi pasidomet.
Viena is paskutiniu mano skaitytu smagesniu istoriniu yra latviu rasytojo Aleksandro Grino knyga Tobagas. Ji apie latvius persikelima/emigracija 1650 metais i Tobago sala Karibu juroje, kai hercogas Jokubas isigjo sia kolonija.

Taipogi visai nieko Mika Waltari knyga Mirties angelas, kurioje aprasomas Konstantinopolio uzgrobimas 1453 metais.

Su susidomejimu perskaiciau apie 1870 - uju metu Kursiu Nerija. Knyga parase Rokas Flick, ji vadinasi Šiaurės Sachara.
-----------------------
Klausyk, 111, gal parasyk koki nors varda/nika, kuriuo galeciau i tave kreiptis. Man labai sudetinga kreiptis i zmogu numeriu.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by 111 »

Radau tik mika waltari knyga , ir ne mirties angelas , bet romein .
O del niko , tai mano ir yra 111 , norejau tik 1 , bet neleido , tai gali ir vienu vadint mane :)
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by 111 »

Arba sugalvok koki nors varda arba pravarde :)
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by ragana »

nu vienas tai taip vienisai skampa
o pvz pirmas jau daug smagiau
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by ragana »

o as duomuosi knygomis apie psychologija
skaitau viska kas po ranka papuola jei susejusi su sia tema
dabar skaitau....XY over de mannelijke identiteit
ka tik perskaiciau srifdo isdavyste...tikrai bandziau save apibudinti pagar rasysena ,,,,pagrindiniai charekterio bruozai tikrai buvo pastebimi :oops:
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by 111 »

srifdo ?

Tai kad nerandu tokiu pavadinimu .Gal gali autoriu parasyt? ir kokia kalba skaitai?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by Greta »

111 wrote:srifdo ?

Tai kad nerandu tokiu pavadinimu ...............
Tai cia daug galim turet klausimu, bet kas atsakys? :D
Kas ta "psychologija", kas tai yra "susejusi" ir kas tai yra "pagar" ir "charekterio" ? :mrgreen:

Turbut kazkoks šriftas? :P
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Domiuosi knygomis apie...

Post by ragana »

skaitau olandiskai,su dideliu lotynu papildymu
jo kai reikia 4 kalbom ped diena bendrauti tai ir makaluojies berasydama

o jai neyskaitoma tai jau labai atsiekskiuzinsiu (atspekit kokia cia kalba) :mrgreen:
Post Reply