Ka siandien gaminame...

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Amina wrote:
.......Dazniausiai buna is kokios bulves fri, snacks, chicken wings, loempia ar pica. Vienu zodziu nesveikas maistas, kurio geriau nepirkti. ;)

Dar perku kartais sluoksniuota saldyta tesla(Bladerdeeg) - kai vaikai uzsimano ko nors saldaus ir tingiu lekt i parda ar netiketai sveciu uzeina, papjaustau kelis obuolius, sumaisau su cukrum ir cinamonu ir per keliolika minuciu turiu karstu appelflappen. :)
Aaaaa, na pica retkarciais ir as perku. Dazniau tokius mazus, apvalius piciukus. ;)
Loempia irgi buvau nusipirkus, bet buvo neskani. Na as be jos galiu apsieit, bet diedas jos nori daznai, tai nueinam i kinieciu restorana ir jis ten ja kerta. Ten visada labai skani.

Bulves fri Lietuvoj pirkdavau dazniau, o cia kazkaip atpratau...

Beje, Alberte (gal ir kitose) galima rast tarkuotu bulviu trikampiuku, na lyg kugeliuko gabalas, lyg storo blyno. Negaliu atsimint pavadinimo, lyg tai kazkoks italiskas.... Kartais jie buna labai labai skanus. Jie apkepti, isvaizda (pagal spalva) primena zuvu pirstelius. Valgau juos su grietine. Aisku reik orkaiteje pasildyt. Niam niam... :thumbup:
Galima juos naudot kaip garnyra is bulviu prie mesos patiekalo.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

Aaa, turbut tri galvoj bulviu rösti, man jie irgi labai patinka, o ir vaikai mielai kapoja. Ji AH pas mus apvalus, buna keliu firmu ju, tai gal yra ir trikampiu, o musu Dekamarkt trikampiukai.

Tarp kitko, 7-tam puslapy sios teemos Coollux idejo recepta su nuotrauka, kurio sudetine dalis irgi rosti.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Niu jo, turbut rosti, tik atrodo kitaip, musiskiai trikampeliai kazkaip "inteligentiskesni"... :D

Beje, ka gaminate naktipiečiams, ar valgot tokius? ;)
Aš šiandien viriau pieniska ryziu sriuba su razinomis. Jau buvau pasiilgus tokios sriubytes.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

Nezinau tiksliai ka vadini naktipieciais. :lol:

Mes jau suolandeje, todel pusryciaujam, priespieciaujam(sumustiniu lunch) ir vakarieniaujam(siltas maistas).

As tipisku lietuvisku patiekalu mazai begaminu - dazniau tarptautinius tokius, kaip pvz. kotletai su bulvem. Man labai idomiai gaunas - kartais pasiilgstu kokio lietuvisko patiekalo, o kai nuvaziuoju i LT ir paragauju, tai pagalvoju "nu kaip jis mano prisiminimuose toks skanus buvo", o paragavus tai per riebu, tai be skonio pasirodo. Tai isvada tokia, kad arba tarybiniais laikais tie patiekalai buvo skanesni, arba mums jie skanus atrode, nes nieko geresnio nebuvo. :lol:

Greta, o be sriubu, kokius lietuviskus patiekalus dazniausiai gamini cia? Ar daznai "olandiskai" valgot namie?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Naktipieciai- kai valgai velai vakare, tarkim apie 22 val ir veliau.:) Bet jei tu eini miegot 21, tai tau ir 20 bus naktipieciai. ;) Vnz kaip kam. Jei mane kamuoja nemiga, tai as ir po vidunakcio dar suvalgau kokia bulkute ar sausaini.

Na del suolandejimo, kas liecia maista, tai galiu pasakyt,kad dalinai " suolandejus" jau buvau iki Olandijos, nes karsta patiekala daznai valgydavau apie 19 val. ;) O diena salotas, uzkandeles. Sumustiniu nemegstu ir retai juos valgau.

Jei lietuviskais patiekalais laikyt cepelinus, balandelius, kugeli ir bulvinius blynus, tai is tu isvardintu kazkada seniai esu kepus bulvinius blynus. As juos megstu, bet visa ta terlione man nepatinka... Cepu ir balandeliu neverdu, perdaug darbo. Daznai bunu Lietuvoje ir ten restorane ar pas draugus pavalgau. O diedui jie dzin.
Mes dazniau kepam paprastus miltinius blynus.
Kas del visokiu varskeciu ir apkepeliu, tai as ju nemegstu ir negaminu. Visokiu lietuvisku marmalieniu kaip baltos salotos ir pan. niekad gyvenime nemegau ir nevalgau. Diedui padarau vinigreta, nes jis megsta ji valgyt su silkute.

Siaip patiekalus irgi turbut labiau tarptautinius valgom.

Sriuba verdu ne dazniau kaip 1 karta per savaite.
Siaip mes natūralios mėsos ir natūralių darzoviu gerbejai, nors karta per savaite ir kotletus kepu ir vištą...
Aš asmeniškai keptą vištą galiu valgyt kasdien.;)

Siaip as savo suolandejima iziuriu tik per Appelmoes'o prizme. ;)
O ka reiskia "olandiskai valgot" nesupratau. Ar cia turi galvoj valgyma visada tuo paciu metu ar kazkokius stampotus?
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

Oi ne, mes naktipieciu nevalgom, nebent vyras velai vakare prasisuka pro pietu likucius. Jis irgi galetu kepta vista valgyt kasdiena, todel jei gaminu "vaikiska" patiekala - blynus, varskecius, tai jam vista imetu i orkaite. :)

As pasiilgstu lietuvisku patiekalu, bet irgi jau atpratau valandu valandas stovet virtuvej.

Olandiska maista turejau galvoj - stampot, kroketten, bitterballen ir t.t.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Amina wrote:
1....As pasiilgstu lietuvisku patiekalu, bet irgi jau atpratau valandu valandas stovet virtuvej.

2....Olandiska maista turejau galvoj - stampot, kroketten, bitterballen ir t.t.
1. As jau nebepasiilgstu. Bet mielai sukertu ir balandelius ir cepus. Jo, as irgi negaminu tokiu patiekalu todel, kad ilgai stovet virtuvej nenoriu, ner prasmes. Galima kazka kita greit pasigamint. ;)

2. Fui, fui,,,,, Visi tie kroketai ir bitterballen - DIDELIS JIEMS FUI :shh: :sick: :oops: Vien i juos ziurint skrandyje atsiveria opa! ;)
Na o stampota valgom vieninteli, kuri kazkur aprasiau, bet tai mano lietuviskas stampot. ;) (Višta, kopustai morkos, bulves.)

Beje, as kartais perku tokius pyragelius su suriu, pusfabrikacius. Juos reik kist i mikrobange stipriai pasildyt. Oi, pamirsau kaip vadinas?.................. Atrodo kaassufle. (Turbut kaassoufle). Mes juos valgom naktipieciams. :D

Siaip jau gerai pagalvojus, as pati nebepastebiu savo suolandejimo. Ir net pasimirsta ka kazka olandisko valgau, nes per laika, tai tampa ne kazkas svetimo, olandisko, o mano iprastas valgis..... :D
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

Hehe, as galvojau, kad man cia vienai nuo olandisko stampot ir kroketu negera daros. :mrgreen:

Mano vyras, kai pirma karta atsikando kroketo, tai buvo soke - tikejosi mesos gabalo, o suleido dantis i kose. :lol: :lol: Nuo to laiko net neziuri i ta puse.

Kaassouffle as irgi labai megstu, niam, niam. Darbe ipratau vos ne kas diena priespieciams suvalgyt. As juos anksciau keptuvej su trupuciu aliejaus kepindavau ant mazos ugnies, o kai pamaciau, kad pas mus darbe fritiurinej kepa, tai ir namie pradejau taip daryt. Kazkaip maziau riebalu prisigeria nei keptuvej, nes aliejus karstas ir trumpiau kept reikia.
O tu juos i paprasta mikrobange kisi ar pas jumis jinai kaip orkaite?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Amina wrote:
O tu juos i paprasta mikrobange kisi ar pas jumis jinai kaip orkaite?
As perku jau pagamintus, tik pasildau mikrobangej.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

O kur tu juos perki? As tai tuos is saldiklio imu. :roll:
Post Reply