Ka siandien gaminame...

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

111 wrote:Aha , turetu but skanestas , bet dar neprapjoviau , einu padarysiu tai dabar , prie kavos :clap:
Na , visai neblogaai isejo tas tortas, tik pertepimas su kondensuotu pienu man truputi per saldus , reikejo , kazkoki rugstesni pertepima ant poros blynu tept ...
Viena, ar ne riebus gavos tas tavo Napoleonas? Kazkada dariau, tai per riebiai isejo... :thumbdown:

P.S. Pagalvojau, kad geriausiai tau tinka nikas Viena, juk norejai pasirinkt skaiciu 1. :D
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Ka siandien gaminame...

Post by 111 »

Nea , man tik ziauriai per saldus pertepimas reiktu rugsteles , ir trecdaliu maziau kondensuoto pienelio :cry:
Bet skanus gavos , tik daug nesuvalgysi , tai reiks rytoj kiek imanoma daugiau isdalinti , tiems, kuriems lasinuku truksta :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

111 wrote:Nea , man tik ziauriai per saldus pertepimas reiktu rugsteles , ir trecdaliu maziau kondensuoto pienelio :cry:
Bet skanus gavos , tik daug nesuvalgysi , tai reiks rytoj kiek imanoma daugiau isdalinti , tiems, kuriems lasinuku truksta :D
Esu labai pasiilgus Napoleono, valgiau pries kokius 3 metus. Nesiryztu pati daryt.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Ka siandien gaminame...

Post by 111 »

Na zinok nieko sunkaus tas Napoleonas, as galvojau kad nepavyks , nes man is 4 tortu tik koks vienas pasiseka :lol: , bet va sitas isejo , tik sekanti syki pertepima senoviska darysiu , be kondensuoto pienelio , krema su pienu atrodo ten daro ir panb. man atrodo , kad jis tada ne toks saldus bus .
Zaidimosi daug su tais blynais , nors ir tai lengvai issikocioja, niekur neprilimpa , lengva nuvalyt stala , nes riebi tesla
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Ka siandien gaminame...

Post by kregzdutenr1 »

Andrius wrote:Aš gal ne į temą, bet... Neturiu suradęs Olandijoje nei skanių dešrelių, nei valgomų dešrų (rūkytų, nerūkytų). Gal patarsit kur pažiūrėt?
Ko LT pasiilgau, tai "silkės pataluose" ;). Gaminsim.
Pabandyk nusipirkti STEGEMAN sinds 1858-herlijke droge worst,pittig en fijn originele SALAMI.Gamintojas -Belgija bet eksportuoja i Nyderlandus jie turi keliu rusiu sios desros,as perku pakeli su cesnako atvaizdu seip ji ir vadinasi pittig fijn.Supermarketuose Plius ir Dirk .Skonis primena lietuviska skilandi.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Si vakara prikepiau varskeciu, gavos skanus.
I tesla tiesiog iplakiau olandiskos varskes, paskystintos pienu.
Cia parduodamas (supermarkete c1000) toks baltas suris dezutese, labai minkstas, gali tept ant duonos, primena musu varske, tik isplaktas kaip grietine. As ji vadinu varske. Taigi ta varske isplakiau su stikline pieno ir ipyliau i tesla.
sparco
Posts: 18
Joined: 2010-10-28, 16:24

Re: Ka siandien gaminame...

Post by sparco »

Andrius wrote:Aš gal ne į temą, bet... Neturiu suradęs Olandijoje nei skanių dešrelių, nei valgomų dešrų (rūkytų, nerūkytų). Gal patarsit kur pažiūrėt?
Ko LT pasiilgau, tai "silkės pataluose" ;). Gaminsim.

desra skani italiska ar ispaniska :thumbup:
sparco
Posts: 18
Joined: 2010-10-28, 16:24

Re: Ka siandien gaminame...

Post by sparco »

Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Andrius »

Ačiū už dešras. ;)
Bandysim susirast kur jas pardavinėja NL.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Qlumpyz »

sparco wrote:dar sita desrye pvz., man skani
http://www.realdutchfood.com/producten/ ... ogde_worst
kainelė tai oho!
o kuo ji ypatinga?

Man tai labai skanios kataloniškos dešrelės Catalaanse worst, kažkaip Barselonoj užragavom, o kai radom AH tai labai džiaugėmės ir dažnai valgom :P
Post Reply