Ka siandien gaminame...

Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

As tai kepu gabalais, nors kai kurie kepa visa.
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Ka siandien gaminame...

Post by saulens »

Man skaniau visa. O dar pries kepant ipjauni sonus kas 5-10mm skersai zuvies kunui ir truputi pasvirai. Greicau iskepa ir kauliuku plonu nebelieka ir traskesnee :thumbup:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Amina wrote:As tai kepu gabalais, nors kai kurie kepa visa.
Ar ir upėtaki supjaustai? :crazy:
As tai kepu nepjaustyta, kiek ten to upėtakio yra.... Ir valgyt kazkaip skaniau nesupjaustyta...
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

Nu tai pasidalinkit patirtim. :D Jus ja visa keptuvej ar orkaitej kepat?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Amina wrote:Nu tai pasidalinkit patirtim. :D Jus ja visa keptuvej ar orkaitej kepat?
Kepu ant keptuves. Be jokiu mandrybiu.
Ipilu alieju, pasudau is visu pusiu zuvi, palaukiu kol keptuve gerai ikais, sudedu zuvi. Tada perstatau ant mazesnio kaitinimo, apkepu abu sonus, paskui pastatau ant didziausio ir dar pakepinu abu sonus. Visa tai trunka gana neilgai ir zuvis gerai iskepa.

Pries kepant nuo zuvies reikia nupjaut galva, nukaišti žvynus ir ja nuplauti. Jei ne pardej perki, o parnesa diedas, tai reik ir grobus išimti. ;)


Jei tau reikia minutemis kepimo laiko, tai galiu surasyt, kai kita karta kepsiu.
Tik jeigu tu kepi ant dujines, tai tau nepades.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Amina »

Tai deja negalesiu pasinaudot patarimais, nes musu upetakiai dazniausiai ne per kur netilptu i keptuve(jei ir galva nupjauciau) del to, kad zuvytes buna iki kokiu 70cm ilgio. :)

Dar i orkaite isivaizduoju, bet man aliejuj kepta skanesne, todel ir pjaustau as ji gabalais.
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Ka siandien gaminame...

Post by saulens »

Amina wrote:. . . zuvytes buna iki kokiu 70cm ilgio. :). . .
:shock: :shock: :shock: :clap:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Amina wrote:Tai deja negalesiu pasinaudot patarimais, nes musu upetakiai dazniausiai ne per kur netilptu i keptuve(jei ir galva nupjauciau) del to, kad zuvytes buna iki kokiu 70cm ilgio. :)

Dar i orkaite isivaizduoju, bet man aliejuj kepta skanesne, todel ir pjaustau as ji gabalais.
Nu matau as tokiu upetakiu pardej, bet neperku. Jie vadinasi lašišiniai upėtakiai. Man atrodo, kad tai nenaturalus upetakiai, o užauginti tvenkiniuose. Ir ju skonis skiriasi nuo upetakio, jie daugiau i menke panašūs, tokie rupus, kazkaip gabalais krenta. Kazkada seniai buvau nusipirkus. Na juos tikrai reikia pjaustyt, jei ant keptuves kept. Bet man labiau patinka mazi. Ir skonis patinka ir tai, kad visa zuvi galima sutalpint i keptuve.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Siandien gaminau Slavink.
Image
Na nutariau idet truputi darbelio ir atsipirko vargelis.
Tuos Slavink apkepiau ant keptuves, paskui sudejau i puoda, i kuri ipyliau jau virinto vandens, idejau svogunu, smulkiai supjaustytu morkyciu, lauro lapa, druskos. Ir aisku is keptuves supyliau tuos tauku likucius,kuriuose kepe Slavink. Ir sudejau bulves,kurias nepjaustytas (vidutinio didumo) apkepiau orkaiteje iki grazaus parudavimo. Viska patūšinau apie 7-8 minutes.

Tada sudeliojau i dideles lėkštes, dar aplinkui sudeliojau pjaustytu pomidoru, raugintu agurkeliu, zirneliu.
Vnz buvo labai skanu.

Šiaip jau olandai nemoka gamint Slavink. Esu ne karta ragavus ju pagamintu, tai jie perkepti, sudziuve, be skonio.

Beje, jei kas nezino, tai Slavink viduje įsuktas faršas. ;)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Qlumpyz »

man Slavinken labai patinka, gaminame panašiai :thumbup: :mrgreen:
tušinu juos jus (džiuse) ir valgau su virtom bulvėm, jas sugrūdu ir užpilu tuo džiusu... niam niam...

daržovės visokios tinka, bet geriausiai konservuoti žirneliai ir morkos iš skarbonkės (pašildau atskirai)
Post Reply