Valiooo: atostogos!

Su ypatingomis tradicijomis
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Valiooo: atostogos!

Post by Greta »

Kartais antradieni jau galvojam, kad savaitgalis cia pat, taigi gruodyje galim svajot apie atostogas…
Na ir per daugeli metu jau ipratau kalbet ir galvot apie atostogas, tai juk mylimiausia olandu tema. Tokia nekalta…

As kitais metais ruosiuos nuvaziuot pasidairyt i Lisabona, dar nesu buvus tame mieste. Birzelio menesi buvau Portugalijos saloje Madeira, man labai patiko.
Ar jau planuojat kur vyksit vasara?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Qlumpyz »

Aš tik dabar atidirbau už praeitas, taip kad kitais metais nežadų jokių vojažų.
Tik į LT nusipirkau bilietus su WIZZ Air, bet čia nei atostogos nei darbas :mrgreen:
iš serijos: reikia
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:Aš tik dabar atidirbau už praeitas, taip kad kitais metais nežadų jokių vojažų.
Tik į LT nusipirkau bilietus su WIZZ Air, bet čia nei atostogos nei darbas :mrgreen:
iš serijos: reikia
As skaityciau, kad tai atostogos. ;) Paskraidysi, lietuvisko alaus pagersi, degtineles irgi, cepelinais pasilepinsi, lasiniu su juoda duonele pakirsi...
Na ir viena kita lietuviska knyga nusipirksi, tarp lietuviu pazyliosi... :)
Pafotografuosi naujoviu.
Uzskaityk kaip atostogas. :)
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Zahra »

Bilietai nuprkti Kaledinem atostogom, bet su tokiais orais bijau kad neuzdarytu oro uostu :roll:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Andrius »

Čia visko dar gali būti :?
O jei dar koks streikas, kaip dabar įprasta :lol:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Greta »

Zahra wrote:Bilietai nuprkti Kaledinem atostogom, bet su tokiais orais bijau kad neuzdarytu oro uostu :roll:
Ziema visada tas pavojus yra, kad pasnigs, uzdarys... O vasara visada pavojus,kad kazkas sustreikuos, vel uzdarys...Taigi reik nekreipt demesio ir viskas bus gerai...
As siemet skridau i Lietuva vasario menesi, per pati sniegynu pika ir nuskridau puikiausiai...Anksciau dar visada skraidydavau ir per kaledas, bet dabar tingiu. Tai gruodzio menesi visko pasitaikydavo, bet kad neiskrisciau nebuvo ne karto.
Blogai tik tai,kad su kiekvienais metais Lietuvoje vis neidomiau per Kaledas... :cry:
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Zahra »

Na, tikiuosi, bet pietu Anglija nepratus prie sniegu ir tokiuuuuu salciu -2 C :lol: Nezinau kaip cia butu paspaudus kokiem -20C :roll:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Greta »

Zahra wrote:Na, tikiuosi, bet pietu Anglija nepratus prie sniegu ir tokiuuuuu salciu -2 C :lol: Nezinau kaip cia butu paspaudus kokiem -20C :roll:
Nu naujiena pasakei, tikrai. Anglija nepratus prie -2 ? :o Kokia dar pietu, man visa Anglija gudi siaure. :mrgreen:
Vot Olandija tai tikrai nepratus prie - 8, bet va sedim sniegu pavozti, susale ir dar elektra vos ne valandai vakare atjunge. Jei dar pora valandu, tai name temperatura but nukritus iki 18 ir tektu i kaldra susivyniot. :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Valiooo: atostogos!

Post by Greta »

Zahra wrote:Bilietai nuprkti Kaledinem atostogom, bet su tokiais orais bijau kad neuzdarytu oro uostu :roll:
Tai kur skrisi, i Lietuva?
Na gali taip atsitikt, kad truputi istrigsi oro uoste, bet gal nebus kaip pernai, kai zmones po 2-3 paras negalejo pasiekt keliones tikslo. Taip buna retai. Nors si ziema irgi zada daug blogo... 8-)
Linkiu sekmes, gal viskas bus gerai. :)
Amsterdamas, Ryga, Kaunas, Vilnius visu reciausiai uzsidaro ir ilgai nebuna uzsidare.
Su Londonu jau biski blogiau... ;)
Post Reply