KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Kaip prisitaikote prie vietinių papročių? O gal švenčiate tik lietuviškas šventes?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Qlumpyz »

Su praėjusiom ir dar ateinančiom šventėm visus!!!
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by kregzdutenr1 »

Su Praejusiom SV. Kaledom ir artejanciais Naujaisiais .
Kas atostogauja nenuobodziu atostogu ,gerai praleiskit laika ,Geros nuotaikos ;)
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by kregzdutenr1 »

Siandien su vaiku apsilankiau ledo ciuozykloje savo mieste,siemet jau lankemes 4 karta su vaiku,susimokejom 5 eurus uz 1val laiko ciuozima ,kaip uzstata palikau dviracio raktus.Po valandos susiruosus iseiti namo grazinant paciuzas uzstato vos nepamirsau,bet staiga prisiminiau,ir pasirodo mano rakto jie net neturi....Zmones pasikeite dirba ne tie patys.Jie nezino kur raktas?Ir dar klausia su kuom atejau,is kur as esu tipo mano rakta jau kazkas paeme :shock: :o Klausia is kur tu esi :shock: Sakau koks skirtumas is kur as man reikia mano rakto,o jie nera....Zodziu isejau namo be rakto,aciu dievui buvo proto ne Bromfietso raktus palikti,as atvaziavau su savo motoriniu/motoroileriu ar kaip ji cia lietuviskai pavadinti,ir dziaugiuosi jog jo raktu nepalikau o tais butu jie dingau padare :cry: Mano dviratis namuose,bet jau raktu nebeturiu.Zodziu rytoj skambinsiu" ijsbaan "administracijai .Mano raktai dingo dviratis uzblokuotas,taisymo darbai kainuos naujiems raktams :shock: Bet gal dar atsiras,gal per klaida pasieme tos darbuotojos ar kam nors kitam padave :? :?
Zodziu susinervinau juodai.Tikiuosi dar paskambins su gerom naujienom :(
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by kregzdutenr1 »

isivaizduojate raktus atveze i namus 22:30 vakaro, net netikejau jog taip velai kas paskambins.O as jau planavau papeikimus :? uz neatsakinga darba parasyti.Tik truputi persistenge atsiunte zmogu prie mano namu su rolatoriumi jis man raktus atnese :) Sakau buciau pati atejusi pasiimti,svarbiausiai jog atsirado tie raktai :)
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by kregzdutenr1 »

Su Naujaisiais visus forumo dalyvius,linkiu linksmu,idomiu,turtingu metu visomis prasmemis ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Greta »

Sveikinu visus su Šv.Kalėdomis!
Stiprios sveikatos jums ir jūsų artimiesiems, ilgos jaunystės, energijos ir lengvai sprendžiamų problemų!

Image
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Amina »

Su sventem visus!
Bukit laimingi, grazus, sveiki, turtingi, gudrus, madingi,svarbus, protingi, dosnus, ir nuotaikingi.....
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Qlumpyz »

Visus su šventėm! Linkiu nepamiršti forumo ir rašyti, rašyti ir dar kartą rašyti :thumbup: :wave:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Klevas »

Prashau parashykite ar Olandijoje per Naujus normaliai fejerverkai buna ar olandai skriagina? Parashykit tik tie kurie realiai per Naujus yra buve kokiame mieste.
Labai butu idomu apie Maastricht, bet ir kiti miestai idomu
harley2
Posts: 1
Joined: 2016-10-25, 11:21

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by harley2 »

Manau visai neprasta ir originali dovana yra kitokie kalendoriai. Na asmeniškai man, kai gavau tokį kalendorių tai patiko :) Papuošė namus.
Post Reply