Pilietybės įstatymas

Naujienos iš Lietuvos
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Qlumpyz »

tai kad fotkių šiais laikais nereikia, nebent kūdykiui pasui daryt, tada reikia turėt dvi; o šiaip visus biometrinius duomenis, tame tarpe ir foto padaro vietoj.

dėl skubos, viskas remiasi į kainą - 150 litų - paprasta tvarka (4 sav.), 200 litų - per savaitę, o už 250 litų per 1-ą darbo dieną.
čia viskas vietoj, Vilniuje Naugarduko gatvėj.

na o per ambasadą net nežinau, ar verta prasidėti?
Zanet
Posts: 5
Joined: 2015-11-9, 05:28
Location: Pescara

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Zanet »

Greta wrote:
Qlumpyz wrote:ties paso atnaujinimu...
pasiskaičiau dėl popierių atnaujinimo, tai ten nič nieko neprašo, tik pateikti seną pasą ir sumokėti.
tai galvoju, gal verta atsinaujinti? nes jau baigiasi šiemet.
Zinoma verta. ;)
Man atrodo, kad niekad nieko daugiau ir nereikedavo, jei tik pasa atnaujint. Dar fotkiu reikes, bet patariu fotkintis Lietuvoj. Ir paziurek per kiek laiko padaro. Jei per 3-4 savaites, tai tau reiks moket uz pagreitinima ir gausi per savaite.
O gal tu per ambasada uzsakineji? :o

Nu nzn, nepatarciau per ambasada............................ :wtf: :silent:


As italijoje dariau per amasada ,. kainavo 100 euru. 2 savaites pasa atsiunte tiesiai i namus :) bunant ambasadoje , uspildant dokumentus ( nuotraukas jau buvau padariusi ) uztruko gal koks pusvalandis :) nera jokiu problemu .
Zanet
Posts: 5
Joined: 2015-11-9, 05:28
Location: Pescara

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Zanet »

Greta wrote:
Qlumpyz wrote:ties paso atnaujinimu...
pasiskaičiau dėl popierių atnaujinimo, tai ten nič nieko neprašo, tik pateikti seną pasą ir sumokėti.
tai galvoju, gal verta atsinaujinti? nes jau baigiasi šiemet.
Zinoma verta. ;)
Man atrodo, kad niekad nieko daugiau ir nereikedavo, jei tik pasa atnaujint. Dar fotkiu reikes, bet patariu fotkintis Lietuvoj. Ir paziurek per kiek laiko padaro. Jei per 3-4 savaites, tai tau reiks moket uz pagreitinima ir gausi per savaite.
O gal tu per ambasada uzsakineji? :o

Nu nzn, nepatarciau per ambasada............................ :wtf: :silent:



PER AMBASADA.Reikia seno dokumento (paso arba id korteles) , 4 nuotrauku ir pinigu . jie viska patikrina kompiuteryje , kada uzpildai tavo informacija apie tave .labai greita ir paprasta .Galima daryti ir issanksto , dar nepasibaigus dokumentu galiojimui :)
Zanet
Posts: 5
Joined: 2015-11-9, 05:28
Location: Pescara

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Zanet »

Greta wrote:
gerda wrote:Ka daryti,jei igijai kitos salies pilietybe http://www.delfi.lt/news/daily/emigrant ... d=54441801

Nieko kvailesnio nesu nei girdejus, nei skaicius. :mrgreen: Dejau as ant ju ...iki pat lempos! Pirma - tegul jie mane pagauna su ta kita pilietybe, antra - tegul jie pabando mane nubaust administracine bauda, kai as jau esu kitos salies piliete! :lol: Lietuviu valdziai tik sudo i kepure imesciau, o ne kazka pranesineciau, ar bendrauciau su ju ambasada ir visokiomis ju idiotiskomis bendruomenemis ar kaip jos ten vadinasi!

Na sita parodija priimta 2011 metais, taigi manes neliecia, nes as kitos salies pilietybe gavau anksciau. Bet jei ir dabar gauciau - spyga taukuota jie is manes sulauktu, o ne informacija. Cia tiesiog ju noras zmones lyg avis kontroliuot ir kad paskui galetu sugalvot dar kazka is ju reikalaut!

Idomu kaip jie ta bauda is kitos salies piliecio isireikalautu? :lol: :lol: :lol:
Jie pacioj Lietuvoj nesugeba isireikalaut baudu is zmoniu, kurie yra pakeite adresa ir niekur jo nedeklarave. ;)
Taip kad, zmones, nebijok tu aferistu ir nesileiskit mulkinami.





hmmm , idomu paskaityti. Ne taip lengva , kaip atrodo. Jie palauktu , kol susikauptu tam tikras % virs tu 5 000 ir tada imtusi veiksmu . Man panasiai ivyko su privalomuoju sveikatos draudimo istatymu . Jau gyvenau italijoje , nebuvau issiregistravusi is Lietuvos ( turiu nekilnojamaji turta Lt ) , apie istatymo ivedima ne nezinojau. Gryzus atostogoms i Lietuva , nuejau i mokesciu inspekcija tam kad sumoketi kasmetini zemes mokesti ....tai jie man prirase beveik 2000 litu... atseit uz 2 metus .... as paaiskinau kad gyvenu italijoje ir kad mokescius ( tokius kaip privalomas medicininis draudimas ) moku italijoje .kadangi ten dirbu ir ten moku . o dirbanti moteris : O TAI KODEL NEISSIREGISTRAVAI ? KODEL NEPRASEI PAREISKIMO KAD ISVYKUSI IR NEBEGYVENI? buvau pasibaisejusi.teko uzsiregistruoti jog isvykusi. tuomet teko deklaruoti visus dokumentus italijos jiems ( net versti i lietuviu kalba reikejo ) . tuomet jie man sumazino suma . berods apie 700 buvo ar kazkas pns.buvo daug birokratijos , ir nereikalingu islaidu.jeigu buciau palaukus kokius dar du tris metus.... butu anstoliai pereme turta ir pardave uz kapeikas.Todel kartais gal nevertetu taip jau nuvertinti Lietuva .
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Greta »

Nieko juokingesnio nesu skaičiusi............... JIE MAN SUMAŽINO SUMĄ.... cha cha cha O kodėl iki 700, o ne iki 655 ar iki 833 ??? :mrgreen: Nė viena valstybinė institucija negali mažint skolų ir niekad to nedarys, jei tikrai turite skolą.
Jeigu jie gali pagal įstatymą įrodyt,kad esate skolinga - TEGUL TAI ĮRODO TEISME. Bet kurie valstybiniai nutarimai dėl jūsų finansų yra skundžiami teisme. O jei tamsta esi pertekus pinigais ir to nedarai, tai iš jūsų ir paima ką nori, kiek nori ir kada nori. Pabandytų tokius šposus krėsti su manimi, tai prisimintų mane iki gyvenimo pabaigos.

Na aš žemės Lietuvoje neturiu, bet mano puseserė turi ir žemę ir nekilnojamą turtą, bet jau daugybę metų gyvena Vokietijoje. Jokiomis nesąmonėmis dėl išsiregisravimų/išsideklaravimų ji niekad neužsiėmė. Ir jokių skolų nuo lubų jai MI niekad neprirašė, nors mokesčius už žemę moka kasmet. Manau, kad jumis tiesiog provokavo, kaip Lietuvoj įprasta. Paskui tas babkes susidėjo į kišenę. ;)
Last edited by Greta on 2015-11-25, 00:45, edited 1 time in total.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Klevas »

Lietuviai aplamai beviltiski zhmones, paprasti zmogeliai aplamai nesugeba skaityti istatymu, o ir tie kur isleidzia nelabai suvokia ka isleido.

Lietuva tai ne Anglija, isikirskite i galva. Skirtingas apibrezimas pastovaus gyventojo.
Anglijoje pastovus gyventojas tai gyventojas PAGAL FAKTA, o Lietuvoje, Vokietijoje pastovus gyventojas tai pagal deklaracija.
Jei negyveni - privalai issideklaruot. Kaip? Tai asmens problemos. Taip pat kaip issiregsitruot nenaudojamus automobilius, ishsiskirti su sutuoktiniais su kuriais jau nieko bendro ir visa kita kas gali sukelti finansines pasekmes.

Negi taip jau sunku ta suvokti? Lietuvaiciams sunku.

Na o kai jau deklaruota gyvenamoji vieta keliose valstybese tai tada jau ne valstybe turi irodinet, kad privalot vykdyti susijusias su civiliniu statusu prievoles, o jus turit vargti prasydai ir irodinedami.

Zmogus deklaraves gyvenama vieta Lietuvoje - automatiskais skolingas. Yra atitinkami istatymai. Kai Kubilinskas juos ivede tai ten ivede per staigiai ir kelis metus leido atbuline data issiregistruot, dabar jau saukstai po pietu manau.

Taigi issiregistruokit is tu valstybiu kur negyvenat, isregistruokit automobilius kuriu neturit, atsisakykit telefono sutarciu kuriomis nesinaudojat, issiskirkit su zmonomis vyrais su kurias negyvenat ir atsisakykit ne savo vaiku iki tol kol jie pareikalaus alimentu. Senos taisykles.

Kvaila klausyt, kad "nezinojau" ar kazkas turi "irodyti". Na ka ten irodinet, nes istatymu tai jau daugybe metu nesekat ir nezinot.
Gerai kad zmogaus gyvenimas trumpas, o tai koks lietuvis is 13 amziaus pilnai tiketu, kad turi teise nukirsti kitam galva, nes jo niekas neinformavo, kad istatymai pasikeite
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: Pilietybės įstatymas

Post by A77 »

Na ne visai taip su tuo nuolatiniu LT gyventoju. Tai aiskiai apibrezta CK. As galiu buti deklaraves gyvenamaja vieta bet kur, bet islikti nuolatiniu gyventoju LT. Kaip ir buvo mineta, istatymus skaityti reikia:)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Klevas »

A77 wrote:Na ne visai taip su tuo nuolatiniu LT gyventoju. Tai aiskiai apibrezta CK. As galiu buti deklaraves gyvenamaja vieta bet kur, bet islikti nuolatiniu gyventoju LT. Kaip ir buvo mineta, istatymus skaityti reikia:)
Tai labai atskiri dalykai, susije su pagrindiniu interesu buveine. Olandijoje tas pats.
Ar su faktiniu buvimu per mokestini laikotarpi.
Tokiais atvejais niekas ish jusu automatishkai nieko nenuskaichiuos, kol pats neiforminsit. Ar kokio tyrimo nepadarys tikslu irodyti, kad jus manipuliuojat registracijomis.

Bet tai veikia tik viena kryptimi, paskaitykit ir nematysit, kad jei deklarave ir nebunat, tai jau ne gyventojas. TO NERA.

Bet tas pats galioja ir kitiems dalykams, sugyventine gali buti pripazhinta turinti zhmonos teises, automobilis gali buti pripazhintas faktishkai jusu ir t.t.

BET TAI AUTOMATISHKAI NEBUS daroma. Reikes ar pareishkimus rashyti jums ar kazhkas pasirupins.
O jei jau deklaravote ar susizhenijote ar automobili iregistravote ar vaika pripazhinote
TAI VISKAS AUTOMATISHKAI.
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: Pilietybės įstatymas

Post by A77 »

Klevai, jus cia kazkaip painokai destote..
Jei jau kalbame apie registracijas ir nuolatinio gyventojo statusa, tai nera labai atskiri dalykai.
Be to, nepriklausomai kur esate deklaraves gyvenamaja vieta, juk nieks automatiskai nieko nuo jusu negali nuskaiciuoti to neiforminus.
O del deklaravimo cia atskira kalba. Jei nesi deklaraves gyvenamosios vietos LT, tai didziai daugumai istaigu, verslui tu esi ne gyventojas. Tada tenka irodyneti, kad visgi esi biski gyventojas:)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Klevas »

A77 wrote:Jei nesi deklaraves gyvenamosios vietos LT, tai didziai daugumai istaigu, verslui tu esi ne gyventojas. Tada tenka irodyneti, kad visgi esi biski gyventojas:)
Tokios problemos kamuoja vienetus.

Daugybe kamuoja visai kitokios problemos. Uzhmirshta ishsideklaruot ish Olandijos ish Lietuvos ish Vokietijos, po to stebisi, kad jiems prirasho visokiu skolu.

Ir jei savo gyventojo statusa galima irodyti pagal istatymus, tai irodyti, negyventojo statusa jaau kur kas problematishkiau, nes viskas prasideda nuo " ash pazheidzhiau istatyma ir laikiau savo registracija nors negyvenau"
Post Reply