Nuosavas verslas .

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
andre
Posts: 3
Joined: 2011-10-4, 10:00

Nuosavas verslas .

Post by andre »

Sveiki , neradau kur gauti informacijos apie versla , tad sukuriau atskira tema .As ketinu atsidaryti nuosava imone , ar tiesa kad pirmus trejus metus nereikia moketi mokesciu ? Gal kas turi daugiau patirties nuosavam versle , bei galetu man patarti ? Aciu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nuosavas verslas .

Post by Greta »

andre wrote:Sveiki , neradau kur gauti informacijos apie versla , tad sukuriau atskira tema .As ketinu atsidaryti nuosava imone , ar tiesa kad pirmus trejus metus nereikia moketi mokesciu ? Gal kas turi daugiau patirties nuosavam versle , bei galetu man patarti ? Aciu.
Jei nezinai kur gaut informacijos apie salies istatymus, tai dar negali buti verslininke. ;) Patariu imones kol kas nekurt.
RedaPleviene
Posts: 39
Joined: 2011-10-17, 12:45

Re: Nuosavas verslas .

Post by RedaPleviene »

Įmonę atsidaryti nėra labai sunku, jei manai, kad tavo veikla turės paklausą. Mokesčiai, kaip visur ir visada, priklauso nuo deklaracijų ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nuosavas verslas .

Post by Greta »

RedaPleviene wrote:Įmonę atsidaryti nėra labai sunku, jei manai, kad tavo veikla turės paklausą. Mokesčiai, kaip visur ir visada, priklauso nuo deklaracijų ;)
Imone atsidaryti labai lengva.
Bet gana sunku nepakliut i beda, jei nemoki olandu kalbos ir nezinai istatymu! Juk reikes ir su Belastingu nuolat draugaut ir fin.ataskaitas ruost ir t.t. ir t.t. Labai daug zmoniu ne tik bankrutuoja, bet atsiduria kalejime uz ivairias skolas, pirmiausia uz skolas Belastingui... Ne vienas ir virve ant kaklo del situ dalyku sau kabina... Juolab, kad tas nelemtas Belastingas turi "grazu" iproti staiga atvaryt skolas uz 3-4 metus, apie kuriu egzistavima ne neitarei! Ir ta skola bus ne 10, ne 100 ir ne 1000 euru!
Taigi patariu buti laaabai atsargiems sioje srityje!
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Nuosavas verslas .

Post by Qlumpyz »

mus institute labai agitavo atsidaryti savo vertėjų įmones ZZP, bet kai aš apsilankiau minore "Belastingen" man ir fantazija atšoko atsidarinėti bent ką...

antras buvo variantas, kai apsilankiau savo vietinėj Belasting kontoroj ir KvK dėl informacijos apie ind. įmonės steigimą - mane nulydėjo tokiais žvilgsniais... maždaug vaike, kur lendi? tas tik patvirtino mano nuogąstavimus.

čia maždaug kaip užsimerkus pereiti gatvę...
Torpeda
Posts: 11
Joined: 2011-05-11, 10:18

Re: Nuosavas verslas .

Post by Torpeda »

zzp-er ir eenmanzaak kuo skiriasi?
RedaPleviene
Posts: 39
Joined: 2011-10-17, 12:45

Re: Nuosavas verslas .

Post by RedaPleviene »

torpeda, atsidarius imone gali buti atleistas nuo mokesciu 2 metus. soriukas, kt tavo kontaktus kazkur prazaidziau :oops:
centriukas3
Posts: 1
Joined: 2013-05-31, 21:24

Re: Nuosavas verslas .

Post by centriukas3 »

O tai kada reikės mokėti mokesčius? Jeigu 2 metus atleidžia? Nesvarbu kiek uždirbsi?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nuosavas verslas .

Post by Greta »

Tai gal perskaitykit jus galu gale nors viena istatyma ir zinosit visus "kada" ir "kiek".
Vot verslininkai, jolki palki, baikit juokint. :lolno:
User avatar
Fraise
Posts: 12
Joined: 2010-11-2, 12:30
Location: Utrecht

Re: Nuosavas verslas .

Post by Fraise »

Atsidaryti įmonę - vienas juokas, bet forume Jūsų niekas nepakonsultuos. Eikite i vietinį Belastingdienst'ą, papasakokite ką norite daryti, gausite nemokamą konsultaciją, brošiūrų, knygelių ir milijoną lankstinukų olandų ir anglų kalbomis. Tiesa, kartais Belastingdiensto darbuotojai gali atsisakyti Jus konsultuoti anglų kalba (telefonu - beveik visada), bet didžiuosiuose miestuose su tuo neteko susidurti. Tax'ai ir deklaracijos - meluočiau, jei sakyčiau, kad nieko tokio, tad bet kokiu atveju rekomenduoju susirasti profesionalų buhalterį. Visa kita priklauso tik nuo Jūsų norų, sugebėjimų ir galimybių :) bet manau, kad rizikuoti verta. Sėkmės!
Post Reply