Oro uostai

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
Post Reply
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Oro uostai

Post by Qlumpyz »

Vilniaus oro uoste pastebėti tokie ryškūs trūkumai:

be galo nesąmoningai sugalvoti maršrutai išeiti iš lėktuvo iki išėjimo, reikia ratais vaikščioti, kažkokiais ilgais koridoriais, laipioti laiptais nuolat... juk visa tai galima nubraižyti kur kas trumpiau... visai nepagalvota apie senyvus keliautojus ar keliautojus su vaikais.

jau antras kartas (gal čia tik man taip nesiseka) iš dviejų kai suleidžia visus po registracijos prie durų ir laiko labai ilgai lyg akvariume. Bent jau nepradėtų registracijos, jei žino, kad į lėktuvą neleis dar bent pusvalandį. Prieš išėjimo vartus yra ir kavinė ir tualetai, galų gale rūkomasis ir krėslai atsisėsti laukimo salėj. Ryškus organizacinis trūkumas.
Kodėl kituose oro uostuose iškart suleidžia į lėktuvą ir netrukus kylama???

Kadangi dėl rūko mūsų Ryanair lėktuvas buvo priverstas nutūpti Kaune, tai mus visus po valandos laukimo akvariume, vėl išmetė lauk su visu bagažu. Teko palaukti autobusų, kol mus sulaipino; be galo ilgai laukėm, kol aiškinosi kokie keleiviai kur...
Galų gale mus nuvežė į Kauno oro uostą.

Kauno oro uostas pasižymėjo viena savybe - jis be galo mažas ir nepaskaičiuotas papildomam keleivių srautui. Juk prie reguliarių reisų prisidėjo dar ir vilniškis. O siaube!
Visi keleiviai turėjo pereiti per vienus vartus!
Gavosi taip, kad laipinimas į mūsų lėktuvą jau buvo uždaromas, o mes stovėjome gyvosios masės pačiame gale. Negi nebuvo galima jau išskrendančio reiso sukviesti į vieną vietą ir be eilės visus suleisti? Kiti keleiviai vistiek laukė kol mes išskrisim.
Maža to, ta vargšė darbuotoja ne tik laipinimą tikrino, bet dar ir pasieniečio funkcijas turėjo atlikti, aiškintis ar mūsų bendrakeleivei reikalinga ar ne ES viza - absurdas tikras!
Paskui bėgčia dar ir saugumo patikrinimas, kur reikėjo nusimauti beveik viską, netgi batus nusiauti... Vilniuje to nereikalavo.

Vnžo, buvo daug nepasitenkinusių užsieniečių, kurie keikė Ryanair, nors anie niekuo dėti.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Oro uostai

Post by Qlumpyz »

Tiesa Ryanair man atsiuntė atsiprašymą už vėlavimą (4,5 val) ir netgi oficialų vėlavimo dokumentą, jeigu aš sugalvočiau per kelionės draudimą reikalauti kompensacijos.

Pirma: aš nežinau ar tai moralu, nes oro bendrovė niekuo dėta, vėlavimas susidarė dėl prasto oro.
Antra: ar yra kas susidūręs su tokiom kompensacijom? Ką apskritai galima gauti tokiu atveju, jei prasidėti su ta valakita?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Oro uostai

Post by Greta »

Na man Vilniaus oro uostas neatrodo blogas. Blogi tik darbuotojai, t.y. ju poziuris i zmones, kurie skrenda su pigiu skrydziu oro bendrovemis. Ne karta esu skraidzius is Vilniaus ir viskas buvo gerai, kol nesugalvojau skrist su Wizzair. Vot tada ir pamaciau skirtuma! Pravare visus pro paskutini patikrinima ir marinavo tiesiog ant laiptu gera pusvalandi...

Kas del Kauno oro uosto, tai su isejimais/iejimais tikrai yra padaryta klaida. Iejimu/isejimu turetu buti daugiau, dabar yra tik du. Siaip vietos viduje pakanka viskam, erdves tikrai uztenka, net dar kazkiek galimybiu ateiciai yra, jei keleiviu/reisu daugetu. Be to, yra galimybe statyt priestata, vietos pakanka.
Kauno oro uoste man nepatinka tai, kad pridavus bagaza I aukste, reikia ropoti laiptais i antra auksta, kad praeit patikrinima, o paskui vel lipt laiptais (kitais) zemyn, kad iseit per duris ir ilipt i autobusa, kuris nuveš iki lektuvo. Yra liftas, bet juo neleidziama keleiviams naudotis. JIS TIK PERSONALUI! Absurdo teatras.

Tiek Vilniaus tiek Kauno oro uoste dirba labai nemandagus ir su zmonemis nemokantys bendraut zmones. Visi i tuos darbus matyt pateke per itakingus gimines ir nebijo prarast savo darbo. Dar tos mergaites, kurios registruoja i skrydi bagaza, tos dar puse velnio, bet visi kiti - siaubas...

Qlumpy, dabar visur isrengineja iki marskiniu, o vyrai beveik visada turi nusimaut batus, nes ju batu paduose yra gelezeliu, kurios cypia. Si karta kai skridau is Kauno ir as turejau nusimaut batus, nes tikrintojai is tolo pamate, kad mano batai suvarstyti ant metaliniu skabiu. Bet turiu pasakyt,kad su kojinem nevaro, kaip pvz Amsterdame! Ant kojiniu duoda uzsidet tokias plastmasines tapkes, kurias paskui ismeti i siuksliu deze.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Oro uostai

Post by Greta »

Jei jau kalbet apie oro uostus, tai galiu pasakyt, kad Kaunas pagal savo apkrovima turi 5 kartus didesni oro uosta, nei Ryga, pagal savo apkrovima!!!!!
Zmoniu minios, daznai reikia ilgai ieskot, kad gautum vieta atsisest. Baruose baisines eiles, reikia puse valandos laukt kol gausi puodeli kavos. Tulikuose visur eiles ir jie labai nesvarus.

Darbuotojai su keleiviais mandagus, visi laisvai kalba ir rusu ir anglu kalbomis, bet niekas ten neismokytas dirbt komandoje. Jie visi laksto su savo matiugalnikais ir be galo be krasto kazka derina, vienas kita bara, priekaistauja. Aciu dievui,kad bent rusiskai nesikeikia. :)
Kai reikia pradet ilaipinima, vel prasideda derinimas ir ju barimasis tarp saves. Jau paskelbia isodinima, zmones susirikiuoja i eile, o jie dar lodosi, nes neveikia tas ir anas ir neparuosta kazkas ir t.t.

Rygos oro uostas turbut vienintelis pasaulyje, kuriame nera vezimeliu! Praeini registracija ir savo rankini bagaza 8-10 kg tampykis dantyse.:)

Bet Rygos oro uostas rupinasi keleiviais bedos atveju. Jei del blogo oro lektuvas neskrenda i Kauna, zmones nuveza autobusu.
Nzn ar Kauno oro uostas organizuotu ir apmoketu zmoniu pervezima i Ryga, jei lektuvas negaletu skrist. Abejoju.:mrgreen:
Ilonytea666666
Posts: 8
Joined: 2018-01-23, 11:32

Re: Oro uostai

Post by Ilonytea666666 »

O aš labai patenkinta visais oro uostai kolkas, neturiu jokių nusiskundimų, paskutinį kart keliavau iš Vilniaus, labai geras aptarnavimas, ir labai patenkinta likau. Dabar rošiuosi keliauti į Romą,nes radau kad galima nukeliauti visai nebrangiai, kažkada negalėjau sau leisti tokios kelionės, reikėdavo susimokėti už butą, už maistą ir pinigų likdavo tik pramogoms Lietuvoje, tačiau visai neseniai radau labai gera internetinę svetainę kurioje labai pigūs bilietai į Roma. Pradėjau žiūrinėti informaciją, radau labai daug info,kad Romos oro uostai yra labai dideli. ir Roma turi net trys oro uostus vienas iš jų yra Leonardo da Vinci oro uostas,kas mane labai sudomino
Post Reply