Kas TU?

Čia gali prisistatyti nauji forumo nariai.
Alvina
Posts: 6
Joined: 2014-05-3, 14:17

Re: Kas TU?

Post by Alvina »

Sveiki, prisijungsiu prie jusu 1)Taigi, esu Alvina, 27 m 2)Gyvenu Rijswijk 3)Pirmi ispudziai neblogi, jauciuosi cia puikiai tik pradeda slegti vienatve 4)Olandija pasirinkau, nes gavau darbo pasiulyma is agenturos, siaip nebuvo ilgai planuota kelione, teko susiruosti per kelias dienas:-)5)Apie pasiekimus daug negalvoju, dar tik savaite kaip cia esu, nezinau kaip seksis adaptuotis 6)Vienas is tikslu isitvirtinti darbe, priprasti prie salies, susirasti draugu :-)
Alvina
Posts: 6
Joined: 2014-05-3, 14:17

Re: Kas TU?

Post by Alvina »

Sveiki, prisijungsiu prie jusu 1)Taigi, esu Alvina, 27 m 2)Gyvenu Rijswijk 3)Pirmi ispudziai neblogi, jauciuosi cia puikiai tik pradeda slegti vienatve 4)Olandija pasirinkau, nes gavau darbo pasiulyma is agenturos, siaip nebuvo ilgai planuota kelione, teko susiruosti per kelias dienas:-)5)Apie pasiekimus daug negalvoju, dar tik savaite kaip cia esu, nezinau kaip seksis adaptuotis 6)Vienas is tikslu isitvirtinti darbe, priprasti prie salies, susirasti draugu 
marius1234
Posts: 2
Joined: 2014-08-23, 18:37

Re: Kas TU?

Post by marius1234 »

1) Marius, 20
2) 11 metu gyvenu Rotterdame
3) per jaunas neatsimenu
4) su tevais migravau i Olandija
5) Dirbti darba kuris patinka ir ne nenuobodziauti
6) laiminga ir sveika

(ieskau lietuvisku draugu)
Juta
Posts: 9
Joined: 2014-10-1, 13:18

Re: Kas TU?

Post by Juta »

Sveiki ;) Gera tema! Ir mano atsakymai:

1) Forumo slapyvardis - Vardas, amžius
Juta, kurios vardas taip pat yra Juta. Man 27 metai.

2) Kur gyvenu dabar arba žadu greitu laiku apsistoti Olandijoje? (miestas arba provincija; galima ir pilną adresą :D - užsuksime į svečius)
Amsterdame.

3) Pirmi įspūdžiai atvykus į Nyderlandus.
Pirmąkart atvažiavau į Nyderlandus dar gūdžiais 1999 metais, tada atostogavau su tėvais. Įspūdžiai buvo tradiciški pirmai kelionei į užsienį, nes buvau dar vaikas. Viskas labai patiko, buvo vasara, labai šilta. Nors Amsterdamas nepatiko ir sakiau, kad jame tai niekad negyvenčiau. Bet dabar gyvenu :D Antrąkart atvažiavau jau rimčiau 2013 rugsėjį ir pradėjau čia mokytis magistrą. Įspūdžiai normalūs. Patinka olandų tiesmukumas darbe, nes nemėgstu lietuviško išsisukinėjimo. Patinka jų punktualumas, žodžio laikymasis. Nepatinka aptarnavimo kultūra, dirbtinė gamta, nagli dviratininkai, nes vairuoju automobilį ir prie dviratis man tik laisvalaikiui, renkuosi komfortą ir patogumą. Ai , ir tai, kad aną žiemą nemačiau sniego :D

4) Kodėl pasirinkau Olandiją?
Nes ieškojau informatikos srities magistrantūros studijų anglų kalba, kurios turėtų aukštą tarptautinį reitingą.

5) Ko tikiuosi čia pasiekti? Kokie mano tikslai ir svajonės?
Tikiuosi sėkmingai pabaigti magistrą, įgyti įdomios darbo patirties ir tai vėliau pritaikyti kur bebūčiau.

6) Kaip įsivaizduoju save po penkerių metų...
Įsivaizduoju save USA arba Lietuvoj, dirbančią mėgstamą darbą, greičiausiai "ant savęs".
Liucija
Posts: 11
Joined: 2015-04-15, 09:34

Re: Kas TU?

Post by Liucija »

SVeiki. AS Liucija is Lietuvos.esu tik turistas. Siuo metu tikiuosi jusu pagalbos, mat balandzio 22 diena is Lietuvos kemperiu isvykstu i Olandija. Olandijoj jau esu buvus pries tris metus, dabar vaziuosiu spec. Del geliu parado. Tuo paciu labai noreciau pamatyt Amsterdama per karalienes diena. Pirma karta naivuoliai irgi bandem kemperiu ivaziuot i amsterdama. Skaitau apie P+R sistema ir jau matau, kad mums trims pensininkas ,silpnai mokantiems kalbas, tai neikandama. Svarsciau varianta apsistoti zeeburg kempinge ir is ten nuvaziuoti savo dviraciais, bet pasirodo vienas musu nemoka vaziuot dviraciu. Jei atsirastu kas nors galintis mums paskirti kiek savo laiko ,butume dekingi. Galim atvezti ka reikia is Lietuvos. Pabuve kokias 5 dienas olandijoj, vaziuosim toliau i prancuzija. Apie paryziaus aplankyma bijau net galvot :). Kol kas tiek. Busiu dekinga uz bet koki patarima.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kas TU?

Post by Greta »

Nesupratau kokio patarimo nori?
Zinoma, su kemperiais neleidziama maltis po Amsterdama, kas cia stebetino? Bet ko vaziuot i centra su kemperiu? Juk yra aiksteliu, susirasi jas inete ir ten pastatysi. Esu girdejusi, kad be problemu galima pastatyt prie Amsterdamo zoo sodo. Bet tai nepatikrinti duomenys.
Zinoma, ten gali buti nepigu, bet aiksteles visur nepigios...
Liucija
Posts: 11
Joined: 2015-04-15, 09:34

Re: Kas TU?

Post by Liucija »

Aciu greta. Bandysim prie zoo ieskoti, o is ten dviratukais. Tuoj paziurėsiu zemėlapy atstumus
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kas TU?

Post by Greta »

Paieskok googlej, rasi daugiau stovejimo aiksteliu ar kempingu.

Cia sudeti north holland pagal pavadinimus, ne pagal miestus, tai teks viska perziuret, jei nori ka atkast...
http://en.camping.info/netherlands/nort ... /campsites

Galima ir cia pasiraust....

http://www.europe-camping-guide.com/en/ ... land/5395/

Camping Zeeburg

City: Amsterdam ( camping sites in Amsterdam)
Postcode: 1095
Address: Zuider Ijdijk 20
Phone: +31206944430
Fax: +31206946238
Email: info@campingzeeburg.nl
www: http://www.campingzeeburg.nl/

-----------------------------------------
Gaasper Camping Amsterdam

City: Amsterdam ( camping sites in Amsterdam)
Postcode: 1108
Address: Loosdrechtdreef 7
Phone: 00-31-(0)20-6969369
Fax: 00-31-(0)20-6969369
www: http://www.gaaspercamping.nl/
------------------------------------------------


Tik reik nepamirst, kad vieni saitai siulo vienas stovejimo vietas, kiti - kitas. Norint rast visas reik ilgai darbuotis inete.

Kas del bendru patarimu, tai ne kazka galiu patart, nes niekad nesu taip keliavus ir niekad nekeliausiu.

Bet manau, kad turit pasiimt maišą geležiniu monetu. Nes kur keliai mokami ju gali prireikt. Ne visada veikia bankai, t.y. korteles.
Ir pasitikrinkit ar gera turit navigacija, ar i ja sukelti naujausi Europos zemelapiai.

Svarbiausia - turėkit gera vaistinėlę, su jodu, steriliu bintu, vandenilio peroksidu, lipučkėmis žaizdoms- įbrėžimams užklijuot, paracetamoliu, aspirinu, smecta, omeprazoliu, streptocido ir dolobene tepalu bei ospamoxu.
Nepamirskit tu vaistu,kuriuos pastoviai naudojat, kitaip nuo pusiaukelio teks grizti...

Turekit šiltus adejalus, jei sugedus teks nakti stovet kelyje.
Susiraskit visu regionu, per kuriuos planuojat vaziuot, pagalbos kelyje telefonu numerius.

Butinai turekit bent viena Laptopa.
Tikiuos,kad laisvai kalbat kuria nors is triju pagrindiniu Europos kalbu (anglu, vokieciu, prancuzu).

Nepamirskit tarptautiniu sveikatos draudimo korteliu. Pasuose turekit lipdukus su jusu kraujo grupe ir su jusu artimuju telefono numeriais.

Labai svarbu turet video registratoriu. Kokio nors autoivykio metu jus nores apknist ir vairuotojai ir policija. Butu gerai jei turetumet koki paprasta diktofona. Bet kokio kontakto su valdzia ar kitais vairuotojais metu viska irasinet is karto. Ijungt jiems tik artejant prie jusu. JOKIU REIKALU SU POLICIJA NETVARKYKIT kol nebus iskviestas vertejas is lietuviu kalbos ir advokatas. Valstybinis advokatas kainuoja mazai, bet tokius eilinius keliu konfliktinius dalykus jis zino gerai. Svarbiausia,kad gerai patikrintu ka jus pasirasot.

Nepasitikekit nepazistamais lietuviais, neprasykit ju pagalbos, nesiprasykit pas juos i namus. Liksit be kemperio. Cia geriausiu atveju.

Na turbut sarasa galima testi, bet juk ir patys visa tai zinote.....
Sekmes.
Liucija
Posts: 11
Joined: 2015-04-15, 09:34

Re: Kas TU?

Post by Liucija »

Labai aciu, mieloji. Keliaujam jau nemazai metu, kemperi turim 6 metai. Abu su vyru po zirdziu operaciju, tai kitaip keliaut nei negalim. Viska ka cia isvardinai, taip ir darom, tik vyro anglu silppnoka, o mano vokieciu, bet kol kas isivesdavom kai ko reikdavo pasiklaust. Su tais mokėjimo automatais sudėtingiau. Turim plansete, kelionei labai kruopsciai ruosihosiu bent puse metu. Keliauti kemperiu tikras kaifas. Musu gerutis, ne koks senas, sesiavietis, o vaziuojam trise. Tavo duotas nuorodas istudijuosiu, gal ka rasiu neskaityto. Ka galime tau padėti?galim atvezt ko nori is lietuvos. Mes is marijampolės. Neramu, kad salta. Kysos tulpės is sniego:)
Liucija
Posts: 11
Joined: 2015-04-15, 09:34

Re: Kas TU?

Post by Liucija »

Paziurėjau atstumuose, nuo zoo, iki rUdonu zibintu tik du km. Butu idealu ten gavus sustoti.o nuo zeeburgo 7,2km. Ir dviraciais mums per toli. Zadan isigyti mazus e dviratukus. Na, jei nepavyks pamatyti amsterdamo, gaila, bet ne pasaulio galas sakiau vyrui , kad i paryziu ar amsterdMa reikia skristi. Visai gala gausim per ta nora keliauti :)
Post Reply