Fotografija

User avatar
Butaforis
Posts: 15
Joined: 2010-10-19, 11:36
Location: Ede

Re: Fotografija

Post by Butaforis »

Bela wrote:
Butaforis wrote:
Man vienas klausimas kilo... na, gal keli :) Koks foto aparatas tokia gera kokybe fotografuoja ir ar foto po to kaip nors apdirbi? (Ir jei taip - tai kokia programa)
Pradėkime nuo to, kad maniškis fotoaparatas yra Nikon D60 su 18-55 objektyvu (kolkas man jo pakanka). O foto dažniausiai apdirbu (juk dėl to ir įsigyjau veidrodinį fotoaparatą (nuostabusis RAW standartas). Programos įvairiai. Noriu HDR - photomatix, esu tinginys - lightroom, noriu kažko labai individualaus - photoshop su NIK filtrų paketu.

Mm.. na tada aišku, iš kur tas meniškumas atsiranda :). Tik nepagalvok, kad čia negatyviai vertinu. Pati foto apdirbu su lightroom - gan paprasta ir patogi vartojimui programa.
Nemanau, kad tai negatyvus vertinimas, nemanau, kad tai ir pozityvus vertinimas :D Tiesiog - vertinimas. Lightroom man nelabai prie širdies - jis redaguoja failus tiesiogiai ir mažai pasirinkimo, bei kūrybos laisvės. Man daug mieliau Adobe CameraRaw. Kartais didelių stebuklų ten atrandu. Tačiau lightroom'o didžiausias privalumas mano akimis yra iš anksto paruošti filtrai. Labai dailių atspalvių jie turi :)
simtaslitu7
Posts: 1
Joined: 2012-06-23, 14:21

Re: Fotografija

Post by simtaslitu7 »

Megstu fotografuot,gaila,kad prastai sekasi.
Shnipiz
Posts: 2
Joined: 2012-11-27, 20:45
Location: Vlaardingen

Re: Fotografija

Post by Shnipiz »

Sveiki tautieciai :)

Nuobodu pasidare toje Olandijoje, tai nusprendziau paieskoti bendraminciu, o juos nesunkiai surasti mums padeda forumai ;)
Pirmas pranesimas ne be reikalo sioje temoje, nes patinka fotoaparatai, o dar labiau patinka juos naudoti pagal paskirti :)

Image
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Fotografija

Post by Amina »

Oi kokia grazi nuotrauka. :clap:

Sveikas prisijunges!
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Fotografija

Post by Andrius »

Liux nuotrauka. :thumbup:
leeena25
Posts: 1
Joined: 2013-04-24, 15:09
Contact:

Re: Fotografija

Post by leeena25 »

Kurioje čia vietoje taip gražu?
Post Reply