prasau pagalbos

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: prasau pagalbos

Post by Andrius »

Pailginau laiką nuo 15 iki 30 min.
Aš tai visada naudojuosi "preview" funkcija prieš publikuodamas, tai taisyti niekada neprireikia.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: prasau pagalbos

Post by Greta »

Andrius wrote:Pailginau laiką nuo 15 iki 30 min.
Aš tai visada naudojuosi "preview" funkcija prieš publikuodamas, tai taisyti niekada neprireikia.
Na esme ne tiek taisyme, o dazniau tame, kad i ta pati posta kazka dar uzsimanai prirasyt. O tuo metu atsimeni kad virtuvej virduli ant plyteles pastatei... :D
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: prasau pagalbos

Post by Qlumpyz »

Andrius wrote:
Aš tai visada naudojuosi "preview" funkcija prieš publikuodamas, tai taisyti niekada neprireikia.
tas preview tai aišku, ir aš dažnai naudojuosi, bet paprastai geros mintys (papildymai) šauna į galvą būtent po publikavimo, 5-10 min bėgyje :mrgreen:
o jums taip nebūna?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: prasau pagalbos

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:
tas preview tai aišku, ir aš dažnai naudojuosi, bet paprastai geros mintys (papildymai) šauna į galvą būtent po publikavimo, 5-10 min bėgyje :mrgreen:
o jums taip nebūna?
Niu taip, apie tai ir kalba, kad tos mintys ateina, kai pamatai ka idejai. :clap:
Kazkodel kai ziuri preview, tai jokiu minciu ner... Na viena kita praleista raide pamatai ir tik tiek... :think:
Ir tu 15 min neuztenka jei nori ta savo gimusia minti dar patikrint inete ir tik tada prirasyt.... Aisku, galima paskui kita posta rasyt, bet dazniausiai tada jau nebebuna upo.
Ir tie prirasymai/tikrinimai, kai ieskau kazkokios info, dazniausiai ir man paciai svarbus. Juk ieskodama kazkokios info as ir pati tuo paciu mokausi. Surandu ivairios informacijos,kurios galbut siaip jau nebuciau lindus ieskot...
Sandraaaa1990
Posts: 2
Joined: 2013-10-7, 17:16

Re: prasau pagalbos

Post by Sandraaaa1990 »

Laba diena. Gal kas zinot kokiu dokumentu reikia tvarkant dokumentus olandijoje,kad gautai uz vaikus?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: prasau pagalbos

Post by Greta »

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. :mrgreen:
Locked