Zvejyba

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Na , vakar baigėsi draudimas starkių, lydekų ir ešerių žvejybai. Lydekos ir ešeriai kaip ir geros žuvytės, bet labai noriu starkių (snoekbaars) pagaudyt. Išduokit paslaptis ant ko juos čia gaudo. Gal kokių paslapčių yra? O aš gal laimikiu pasidalinsiu, jei kur netoli gyvenat :) Klaipėdoj žinau ant ko, kaip ir kada, o čia gal sava specifika?
Na o dėl upėtakių... Šiaip mano pati mylimiausia ir žuvis ir žvejyba. Tik , aš juos Lietuvoj gaudydavau tik laukinius, mažuose upėse ir upeliuose. Čia kažkaip nematau jokių upeliukų. Ir dar tas upelis turi tekėt per mišką, nes šita žuvelė yra baukšti labai, jai atviros vietos netinka. Aišku tie tvenkinių upėtakiai nieko nebijo, bet jų nesulyginsi su laukiniu, nei grožiu, nei skoniu. Kas pasakys kur upelis koks teka iš manęs alaus su žuvim :)
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

O čia keletas mano laimikių, bet lietuviškų. Upėtakiai:
Image

Image

Image
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Na , o čia olandiška žuvelė, aprašyta prieš keletą dienelių (deja jau suvalgyta):
Image

Vaizdelis prie Maas upės (senvagė) ankstyvą rytą: man tai gražu......
Image
Image
Last edited by ZverisKLP on 2012-05-27, 17:30, edited 2 times in total.
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Ryt iš ryto bandysiu važiuot spiningą pamėtyt. Pažadu nuotraukų, deja negaliu pažadėt žuvies portretų, nes gali ir nekibti ..:(
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

Tie vaizdai prie Maas upes tai tokie ne olandiski. Grazus, bet ne olandiski. Na matyt cia visokiu vietu yra, ypac ten,kur nera asfaltuotu takeliu.
O upetakis tai aisku fainas. Man atrodo,kad olandiski be tu raudonu demeliu.
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Yra čia gražių vietų be asfalto, tik reik paieškot. O upėtakis todėl su taškiukais, kad čia taip vadinamas Vaivorykštinis upėtakis. Laukinis , iš upeliuko. O tie iš tvenkinių tokie sidabriniai, bet jie skanūs tik žiemą kai tvenkiny mažiau dumblo, nes taip nelabai juos pavalgysi, dumblu trenkia, nors negaliu nieko pasakyt apie Olandiją, gal čia tvenkiniai asfaltuoti po vandeniu :lol:
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Vieną vakarą prisijungė i kompaniją jaunasis olandiškas kolega. Atsinešė sudurtinę meškerę 8m , tai man labai gražu buvo žiūrėt, o kadangi fotoaparatas visada po ranka, va jums rezultatas:
Image
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

Grazu, aciu.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Zvejyba

Post by Amina »

Snoekbaars maniskis gaudo ant mazyciu, kokiu 10cm zuvyciu. Tas mazas zuvytes gaudo su tokiais baisiais, riebiais dzikais(nu nezinau kaip jie taisyklingai lietuviskai vadinasi tie slykstus kirminai, kur vasara siuksliu konteineriuose veisiasi). Tuos dzikus perka parduotuvej, brrr mane net nuo tos minties purto. Kazkada buvo ju like po zvejybos, tai padejo dezute ir vasarnami ir pamirso. Spekit, kas buvo kai po poros dienu atidariau duris... :crazy:

As irg nesu macius olandijoj taskuotu upetakiu.
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Labas vakaras Olandijos vejai ir žvejų žmonos :) Kaip matau forumas kažkoks apmiręs :( Gal kad mūsų mažai šitoj malūnų žemėj ? Ar šiaip kas trukdo bendraut?
Bet tiek to. Apie linksmesnius dalykėlius. Na aš nerimstu ir vis pažvejoju: tai po darbo tiesiai, tai savaitgalį. Laimikiais kol kas pasigirti nelabai galiu, bet karšių pagaunu. Būna visokių ir didesnių ir mažesnių. Starkį tik niekaip nepavyksta suviliot. Jau ir info susirinkau ant ko, pora vietų išdavė Vikietijos rusai, bet kol kas apvalus nulis :thumbdown: Gal iš jūsų kam pavyko kokį starkiecą užkabint, pasidalinkit info, nebūkit lietuviai :D.
O čia Jums foto: praėjusio savaitgalio laimikis 1,7 kg karšis.

Image

Gražuolis. O kiek kovos malonumo. Meškerė plūdinė sudurtinė 6 m, valas 0,14 mm, pavadėlis 0,12 mm. Pakovojom kokį 10-15 min. kol išprašiau į krantą. Tai tiek kol kas. Parašysiu kai vėl kas įdomaus nutiks. Iki.
Post Reply