Zvejyba

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Post Reply
Hazard22
Posts: 13
Joined: 2011-05-1, 10:03

Zvejyba

Post by Hazard22 »

Sveiki, kaip cia Olandijoj zvejojat? as va hagoj gywenu, be masinos ar imanoma kur nupedint pazvejot? papasakokit placiau kas ka zinot :) aciu :)
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Zvejyba

Post by kregzdutenr1 »

Suprantu ,nuobodu darosi Lietuviams sedeti namuose po darbu....As nieko nezinau apie zvejyba ,bet karta zvejybos parduotuveje buvau uzsukuri savo vaikui meskeres nusiziureti ir uzklausiau apie leidimus, kadangi vaikui sake nieko gali be leidimo.Na o jums siulyciau apylinkese arba kokioje tai pat zvejybos prekiu parduotuveje pasidometi apie isduodamus leidimus info ir t.t.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

As irgi mielai apie zvejyba pasiklausyciau. Cia siaip jau tiek daug visur taisykliu, kad gamtoj baisu ir sujudet. Grybus renki - gali gaut bauda. Uogas renki - gali gaut bauda. Taigi zvejyba irgi manau labai reglamentuota.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Zvejyba

Post by 111 »

O , zvejot man prie sirdies butu , tik kad nemoku :D

Na, prie namu kanale tai buvom pagavusios azarta , po kelias val. prasededavom .Tai zuvytes katytei eidavo .O siaip tai yra cia zuvu ir ziauriai dideliu , nors ir nesitikejau, pvz. prie manes pries pora metu kanala vale (baggeren) , tai taip sudrumste vandeni , kad po val. simtai pauksciu suktis pradejo ir triuksma kelt nezmoniska , isejau paziuret , tai visas pavirsius nusetas zuvimis , labai daug ir dideliu karpiu gulejo pavirsiui ir ora gaude , tai po to krantai nuseti buvo zuvimis , pusiau pauksciu suestom o galu gale net ir neliestom, nes ir pauksciai ir kates aplinkines matyt persiede .

P.s. jei sportiniu zuvavimu uzsiimt zadi geriausiai susitvarkyt leidimuka ir galesi sau spakainiai netrukdydamas ilsetis ir zvejoti , p.s. as asmeniskai nei vienos zuvies ir ypac karpiu is olandu kanalu nevalgyciau , nes jie( zmones) cia tokius brudus i tuos kanalus vercia , kad net kojos kist nesinori man .O siaip tai labai noreciau juroje pazvejoti , man atrodo labai viliojanciai :)
Hazard22
Posts: 13
Joined: 2011-05-1, 10:03

Re: Zvejyba

Post by Hazard22 »

Jo girdejau jau ir as cia apie karpius :))) kad yra tikrai dideliu... apie ju valgyma tikrai nera ka kalbeti, nes cia jei pamatytu, kad zuvi namo nesiesi, tai baudele iskart butu :) leidimu, girdejau reikia pirkti zvejybinese parduotuvese, kaina apie 40 euru metams, manau nera labai brangu :)) .... tik va dar nemaciau kur tokia parde yra, cia tik menesi dar tegywenam, tai ne velnio nezinau ir nesigaudau, gyweny hagoj, salia turkisko turgaus, kas zinot ka arciausiai papasakokit :D aciu :D
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Zvejyba

Post by kregzdutenr1 »

kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Zvejyba

Post by kregzdutenr1 »

111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Zvejyba

Post by 111 »

Nu tai neiskentus pasigirsiu, nuvarem pazvejoti, vakar nieko nepagavom, o siandien , tai visai netiketai , istempiau palei mane karosa , nes nelabai i karpi panasus buvo , o kiek strioko buvo , nustebau kad pavyko nenutraukus valo datempti , o paskui dukra su kibiru is vandens iskrapste , bet kol graibaliojau mobiliaka issoko is kibiro , dar norejau uz lyno pagavus sulaikyt , bet pabego su visu kabliuku , na bet vistiek laimes pilnos kelnes :D dabar visai azarta pagavom :clap:
daivarass
Posts: 25
Joined: 2011-03-29, 23:13

Re: Zvejyba

Post by daivarass »

o tai kur tuomet geriau zvejoti, nes kai tik dabar vesiuosi meskere (kalba eina apie Roterdama) mazuose kanaluose suprantu jog nea, bet yra kur ir laivai plauko - cia ??
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Zvejyba

Post by Qlumpyz »

reikia dar tureti VISPAS
Post Reply