ieskau pagalbos

Diskutuokime, pasidalinkime patirtimi ir patarimais
nezinau
Posts: 2
Joined: 2011-03-27, 21:08

ieskau pagalbos

Post by nezinau »

Sveiki,

Gyvenu Olandijoje,Limburge puse metu,studijuoju.Per visus puse metu neradau niekur darbo,turiu visus dokumentus.Kiek ejau pro visas agenturas neturejo nieko man pasiulyti jei neturiu masinos arba nesneku olandiskai.Taigi gal turite kokiu pasiulimu,patarimu,kur eiti,ka daryti.Darbelio istiesu reikia,galeciau ir dirbti pilnu atetu.

Laukiu atsakymu.
Dekui.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: ieskau pagalbos

Post by Greta »

nezinau wrote:Sveiki,

Gyvenu Olandijoje,Limburge puse metu,studijuoju.Per visus puse metu neradau niekur darbo,turiu visus dokumentus.Kiek ejau pro visas agenturas neturejo nieko man pasiulyti jei neturiu masinos arba nesneku olandiskai.Taigi gal turite kokiu pasiulimu,patarimu,kur eiti,ka daryti.Darbelio istiesu reikia,galeciau ir dirbti pilnu atetu.
Vienintelis patarimas - mokykis olandu kalba. Tikrai niekas nieko nepasiulys, ypac studentei, jei nekalbi olandu kalba. Na per puse metu gal jau kiek pramokai, dar pusmetis ir pradesi po truputi kalbet, tada ir pasibaigs nemalonumai.
Jei labai striuka - bandyk ieskot darbo per lenku idarbinimo agenturas, prasykis valyti butus. Gal tave sukinkys i pora su kokia nors lenke, kalbancia olandiskai. Kiek tai realu- nezinau, tiesiog esu apie tai skaicius Olandijos rusu forume.
Na bet jei visa laisva nuo studiju laika skirsi darbui, o ne kalbai, tai kalbos vis nepramoksi ir taip pateksi i uzburta rata ir vis tulikus valysi.
nezinau
Posts: 2
Joined: 2011-03-27, 21:08

Re: ieskau pagalbos

Post by nezinau »

Kur man rasti lenku idarbinimo agenturas? Per kur ieskoti? Ir nezinau ar mano mieste bus tokio tipo agenturu..
Bokn
Posts: 14
Joined: 2010-12-4, 22:33

Re: ieskau pagalbos

Post by Bokn »

O lenkų kalbą moki?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: ieskau pagalbos

Post by Greta »

nezinau wrote:Kur man rasti lenku idarbinimo agenturas? Per kur ieskoti? Ir nezinau ar mano mieste bus tokio tipo agenturu..
Na tada amen, jei iki tokio lygio uz rankytes reik vedzioti.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: ieskau pagalbos

Post by Qlumpyz »

jo, pas lenkus apskritai nereikalauja nei olandų nei anglų kalbos!
kiek žinau, lenkiškos agentūros mėto darbuotojus po visą Europą, lenkai dirbantys pas mus prieš tai dirbo Anglijoj ar Airijoj, ir neaišku kiek laiko dirbs Olandijoj, kol juos vėl permes į kitą šalį...
todėl jiems ir neapsimoka mokintis vietinės kalbos.

bet va klausimas - ar priims lenkiška agentūra lietuvius?
antras dalykas - labai mažai mokės, ir dar reikalaus per juos nuomotis būstą ir mašiną!
finale, su tokiu atlyginimu praktiškai neįmanoma pragyventi čia.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: ieskau pagalbos

Post by kregzdutenr1 »

nezinau wrote:Sveiki,

Gyvenu Olandijoje,Limburge puse metu,studijuoju.Per visus puse metu neradau niekur darbo,turiu visus dokumentus.Kiek ejau pro visas agenturas neturejo nieko man pasiulyti jei neturiu masinos arba nesneku olandiskai.Taigi gal turite kokiu pasiulimu,patarimu,kur eiti,ka daryti.Darbelio istiesu reikia,galeciau ir dirbti pilnu atetu.

Laukiu atsakymu.
Dekui.
Pabandyk aukles darbo jieskotis vakarais ,pvz is mokyklos vaikus reikia paimti ir pabuti iki 18val vakaro kol tevai grizta is darbo.Dar kitas variantas tevai vakarais turi uzsiemimu ir jie daznai jiesko opas ,nes juk vaiku negali vienu palikti,o mociutes nevisuomet gali ar nori priziureti....

sekmes.
MonikaPetrikonyte
Posts: 2
Joined: 2011-06-9, 09:16

Re: ieskau pagalbos

Post by MonikaPetrikonyte »

Ieskome aukles 3 metuku mergytei. Vaikas kol kas sneaka tik lietuviskai, taciau darzelyje mokinasi olandu kalba. Darbas butu ne kasdiena. Dazniausiai savaitgaliais ar svenciu dienomis.
Zmogus, kokio ieskome nebutinai turi buti su didele patirtim vaiku prieziuroje. Butu gerai kad sneketu ne tik lietuviskai, bet ir angliskai arba olandiskai ( bent jau kad turetu kurios nors is kalbu pagrindus ).
Mes gyvename Tilburge ( Reeshof ), todel noretume kad ir aukle gyventu tame paciame ar netoliese esanciame mieste, kad nebutu problemu del susisiekimo.
Jei susidomejote maloniai prasome rasyti monimar@hotmail.comŠis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba skambinti telefonu +31615831861.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: ieskau pagalbos

Post by 111 »

Tai kiek cia tu skelbimu ruosiesi dar prikisti ?
Vieno neuztenka ??? :thumbdown: :sick: :sick:
Kshiste
Posts: 79
Joined: 2011-07-2, 15:27

Re: ieskau pagalbos

Post by Kshiste »

Qlumpyz wrote:jo, pas lenkus apskritai nereikalauja nei olandų nei anglų kalbos!
kiek žinau, lenkiškos agentūros mėto darbuotojus po visą Europą, lenkai dirbantys pas mus prieš tai dirbo Anglijoj ar Airijoj, ir neaišku kiek laiko dirbs Olandijoj, kol juos vėl permes į kitą šalį...
todėl jiems ir neapsimoka mokintis vietinės kalbos.

bet va klausimas - ar priims lenkiška agentūra lietuvius?
antras dalykas - labai mažai mokės, ir dar reikalaus per juos nuomotis būstą ir mašiną!
finale, su tokiu atlyginimu praktiškai neįmanoma pragyventi čia.
lenkaY (riestinis kirtis ant Y :) isvis man juokingiausi cia sutikti zmones, dazniausiai jie nemoka JOKIU kalbu isskyrus lenku, su siaubingu slavisku akcentu slebizavojantys angliskai, o dar baisiau olandiskai. Tai galioja netgi praprususiems lenkams. "Lenkas" yra nemalonus stampas klijuojamas ir mums lietuviams, nes olandams nera didelio skirtumo, tu lenkas ar lietuvis - Eastern European ir taskas. :sick: Del siosios priezasties olandai net nediferencijuoja tu buves "mokykloj" ar ne - tu turi rytu europiecio mentaliteta, o tai jau svetima - tolygu nekokybei ir nepasitikejimui, nepriklausomai, kad jie pripazista, kad rytu europieciai yra kur kas efektyvesni ir lankstesni darbo kokybes ir nasumo poziuriu, bet aukstesne pozicija kaip taisykle gaus apykvailis olandas su native dutch, negu "nuostabusis" rytu europietis :wave: :angel:
olandai gana nuosirdziai nemegsta lenku, nes girdejau daug skundu is olandu kolegu kaip antai: kol nepradejo plusti cia lenkai, musu atlyginimai buvo tikrai geri, o dabar mes turim dirbti uz kapeikas, nes lenkai padaro viska uz dyka ir kuriuo nori paros metu, nes jiems orumas ar darbuotojo teises neaktulios, jie atvaziavo cia PINIGU, todel bet kokiais budais pinigaujasi. :mrgreen:
Dar man buvo juokingiausias juokas nutikes kai paskambijau i lenkU agentura del darbo (profilaktiskai, o visgi GAL?), atsiliepe moteris, kuri angliskai (?!) man isaiskino, kad be olandu kalbos cia man gresia mirtis is bado arba darbas pakavime. Tai as suskubrau atsakyti, kad su tokia anglu kalba, kaip antai ponios, tai vargu bau ar imanoma isvis kazka administruoti uzsienyje, net neabejoju, kad olandu kalba panasaus lygio. :silent:
O is lenkU tai gavau informacijytes, kad su lenku agenturom geriau neprasidet, nes jie isnaudoja pacius lenkus ir gauna jie nieko finale.
Post Reply