namų apšvietimas

Post Reply
Aekar
Posts: 3
Joined: 2019-03-17, 23:33

namų apšvietimas

Post by Aekar »

Kaip modernizuojat savo namų apšvietimą? Galvoju atsinaujint, nežinau nuo ko pradėt. Ar smart apšvietimas vertas dėmėsio? Lempos, jungikliai, kandeliabriai etc. viskas įdomu.


alykuva
Posts: 1
Joined: 2019-07-4, 15:24

Re: namų apšvietimas

Post by alykuva »

Kaip parinkti teisingą apšvietimą atskiram kambariui galima kalbėti labai daug, bet svarbiausia žinoti kokią atmosferą nori sukurti tam tikrai patalpai. Pradžiai gali pasisikaityti šitą gidą http://theeverygirl.com/how-to-choose-t ... your-room/ Lempos tūris t.y. forma ir dydis papildo erdvę, o stilius padeda prieiti prie norimos estetikos. Jungiklių dizainas t.y. spalva, medžiaga (pvz. iš metalo kaip čia https://www.jung.de/lt/610/produktai/dizainas/) ir t.t. irgi prisideda prie interjero papildymo, be to, nuo jų gali priklausyti viso apšvietimo funkcionalumas/patogumas (pvz. galimybė reguliuoti šviesos intensyvumą ir pan.).

Meshkius
Posts: 38
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: namų apšvietimas

Post by Meshkius »

Tikrai daug patarimu yra apsvietimo tema. Man sie patiko https://www.unideco.lt/patarimai/sviestuvai tikrai apsvietimas turi labai didele reiksme namu jaukumui ir sukuriamai atmosferai. Tad irenginejant labai svarbu viska gerai apgalvoti

Dilas55
Posts: 5
Joined: 2020-03-16, 16:00

Re: namų apšvietimas

Post by Dilas55 »

Jei nori jaukaus apsvietimo, tai dekoratyvines LED lempuciu girliandos labai pagyvintu namu aplinka. Jos taip pat labai tinka ir sventiniams laikotarpiams. Tai siulau apsilankyti cia ir gal ka rasi sau: https://www.miskosviesos.lt/product-cat ... irliandos/ :thumbup:

rimantelle
Posts: 1
Joined: 2020-05-25, 14:33

Re: namų apšvietimas

Post by rimantelle »

Rekomentuoju pasizvalgyti - https://www.ledinis.lt/produkto-kategorija/sviestuvai/ didelis apsvietimo pasirinkimas: sviestuvai, led profiliai ir priedai

Post Reply