Kokias grindis pasirinkti?

Post Reply
Kastytistundra
Posts: 1
Joined: 2018-05-23, 10:50

Kokias grindis pasirinkti?

Post by Kastytistundra »

Sveiki!

neseniai sudėjome pamatą grindims, tačiau didžiausia problema, kad nežinome kokias grindis visgi pasirinkti. Labai svarstom tarp natūralių medinių grindų ir laminato. Būtų labai įdomu išgirsti jūsų atsiliepimus ir patirtį. Namuose auginame 2 didelius šunis, kurie baisu, kad gali subraižyti medieną :( Na nebent jos yra atsparios įbrėžimams. Gal tokių žinot? Norisi, kad grindys būtų itin kokybiškos, o ir kainos santykis būtų geras. Nesinori permokėti kaip dabar yra įprasta. Taip pat, ar esate pirkę grindis tiesiog internetu? Jeigu taip, tada kur?

kasparasas
Posts: 1
Joined: 2018-07-30, 20:48

Re: Kokias grindis pasirinkti?

Post by kasparasas »

Mes rinkomes naturalaus medzio grindis, manau ilgiausia tarnaus ir atrodo geriausia, o ir dejom patys, tai pries tai dar gerai tvarkyti reikejo nes sena nama renovuojam :crazy: Tai jei kas ieskotu irankiu labai geras nuomos punktas - cramo

Meshkius
Posts: 41
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Kokias grindis pasirinkti?

Post by Meshkius »

Mes nutareme deti vinilines grindis https://www.unideco.lt/patarimai/grindu ... es-grindys nes labai daug teigiamu atsiliepimu apie jas skaiteme. Medis labai patinka, naturalu, jauku, taciau labai susibraizo, susiraizo, o su vaikais tai gausis nepraktiska, nes tektu ko gero kasmet slifuoti, lakuoti, tad bandysim tokias.

Post Reply