Kūno priežiūra

Rasas
Posts: 1
Joined: 2015-09-14, 10:49

Kūno priežiūra

Post by Rasas »

Sveiki,

gal kas užsiimate kosmetologijos paslaugom? Veido valymas, depiliacijos ir pan?
karolis190
Posts: 11
Joined: 2015-11-6, 10:36

Re: Kūno priežiūra

Post by karolis190 »

O gal kas galetu parekomenduoti masazo kabineta? turiu problemu su nugara, tai girdėjau padeda masazai
RugileRar
Posts: 10
Joined: 2017-01-8, 03:45

Re: Kūno priežiūra

Post by RugileRar »

Rasas wrote:Sveiki,

gal kas užsiimate kosmetologijos paslaugom? Veido valymas, spuogu gydymas, depiliacijos ir pan?
Labai aktualu! Parašykit, jei ką sužinosit, nes jau beviltiškai atrodo, kad pas kosmetologę grįžtu kas keletą mėnesių valymui pasidaryt ir naujų kremų nusipirkt. O labai tokios paslaugos reikalingos, tačiau baisu pas bet ką bandyt - maža ką tam veidui padaryt gali neprofesionalai :/
normanta
Posts: 1
Joined: 2017-11-30, 17:14

Re: Kūno priežiūra

Post by normanta »

kalbant apie depiliacija tai labai geri daiktai fotoepiliatoriai atsiliepimai nuomonės internete taip pat geri, todėl ir aš pirkausi, tai tikrai visoms rekomenduoju!
auguse
Posts: 1
Joined: 2018-01-24, 14:52

Re: Kūno priežiūra

Post by auguse »

pritariu, kad fotoepiliatoriai tikrai puikiai tinka visoms norinčioms atsiratyti nereikalingų plaukelių
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Kūno priežiūra

Post by Meshkius »

Aš pusę metų su fotoepiliatoriumi žaidžiau ir nepastebėjau jokio poveikio. Gal per stiprus mano plaukas, neįsivaizduoju. Geriausias būdas vis tik šalinti vašku. Manau reikėtų atostogų metu baigti mokymai ir pradėti tokį versliuką. Nes juk tikrai maloniau eiti grožio procedūrų pas lietuvaites, na, bent jau man
mantasper
Posts: 14
Joined: 2020-11-19, 18:05
Contact:

Re: Kūno priežiūra

Post by mantasper »

Virš metų kovojau su raumenų skausmu ir silpnais patempimais, tad tempimo pratimus pakeičiau į biomed masažuoklius, tai labai padėjo.
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Kūno priežiūra

Post by gerdunka222 »

Taip pat, kaip veidui naudojame prausiklius ir kremus, taip kūnui reikia to paties. Švaros, šveitimo, drėkinimo. Visa paslaptis.
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Kūno priežiūra

Post by Meshkius »

Žinoma, prausikliai turi būti pritaikyti pagal odos tipą, tai ko gero svarbiausia, esminė taisyklė renkantis kosmetikos priemones https://www.sveik.eu/kosmetika/veido-pr ... prausiklis nes nesvarbu kokio garsaus gamintojo, kokios kainos produktas, jis turi tikti pagal odos tipą.
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Kūno priežiūra

Post by gerdunka222 »

ne tik išore reikia rūpintis, bet ir tuo, kas slepiasi po oda. nepamirškite masažų.. aš tokią masažų naudą mačiau, kad net ėjau į masažistų kursus ir juos baigiau, nes norėjau dalintis šitu gėriu su kitais sgakademija.lt
Post Reply