Paprastos lietuviškos naujienos

Naujienos iš Lietuvos
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by A77 »

Klevas wrote:Visi tie tyrimai yra pusiau prikolas ir i tai reikia zhiuret su jumoru.
Tavishkis kiek kitus dalykus nusako, gal greichiau potenciala buti laimingais?

O tas ish delfio tai gal rodo, kaip pavyksta ta realizuot.
Na taip, dalis ju yra ne visai rimti, bet tokie iskart matosi. Bet apie visus taip teigti nera teisinga, kai kurie ju yra gerokai sudetingi ir daug kainuojantys ir aisku nemazai pasakantys. Ir daznai tas mazas pasaulelis supantis zmones nebutinai sutampa su didesniu paveikslu. Va tarkime Greta sako, kad nesutiko laimingu olandu, man kol kas neteko sutikti nelaimingu, niurzgianciu ir nepatenkintu savo salimi. Aisku cia reiketu atsizvelgti I kruva faktoriu, su kiek zmoniu bendrauji, kur gyveni, ka tie zmones veikia ir pan. Bet, manau, jei pats esi nelaimingas ir viskuo nepatenkintas tai nieko geresnio aplink save ir nematai.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Greta »

As irgi nesutikau niurzgianciu ir nepatenkintu savo šalimi olandu, gink dieve, koks olandas tai pasakys. Bet neniurzget ir but laimingu skirtingi dalykai. Reik ziuret i esme, o ne tik kas ka sako ar nesako...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Klevas »

Lietuviai buna nelaimingais pradzhioje, kad niekas ant ju nepyktu, nepavydetu...
Na chia iprotis nuo baudzhiavos laikus, nes laimingus baudzhiauninkus matyt dazhniau plakdavo.

O po to jau isijauchia i role ir naturaliai nelaimingi.
Ash nelabai ir isivaizduoju, kaip gyvenant Lietuvoje galima but laimingu.
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by A77 »

Tai greiciausiai poziuro klausimas, juk kiekvienoje salyje yra laimingu zmoniu. LT man yra gerai ir as ten isties laimingas. Zinoma, yra kruvos taisytinu dalyku, yra kas erzina, bet kur to nera?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Greta »

Klevas wrote:Lietuviai buna nelaimingais pradzhioje, kad niekas ant ju nepyktu, nepavydetu...
Na chia iprotis nuo baudzhiavos laikus, nes laimingus baudzhiauninkus matyt dazhniau plakdavo.

O po to jau isijauchia i role ir naturaliai nelaimingi.
Ash nelabai ir isivaizduoju, kaip gyvenant Lietuvoje galima but laimingu.
Na buti laimingu galima visur, net Lietuvoje. Ziurint kokie tavo tevai, draugai, vyras/zmona. Tik tiek, kad gatveje nerodai malonaus, geranoriško veido, o vaikštai lyg is rojaus išvarytas.......... Tai gaunasi savaime,kad tarp svetimu veido išraiska kitokia ir viskas.

Laimingumo busena zmogui sukuria tik tevai, viskas priklauso nuo to, kokie jie zmones. Jei jie nerypauja kiekviena diena apie bloga gyvenima, pinigu trukuma, baisius kaimynus, dar baisesnius darbdavius ir t.t., tai vaikui ir nesukuriama terpe uzaugt nelaimingu ir del visko zyzianciu.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Klevas »

A77 wrote: LT man yra gerai ir as ten isties laimingas. Zinoma, yra kruvos taisytinu dalyku, yra kas erzina, bet kur to nera?
Ne problemose esme. Ju visur yra. Kaip matom ir NL, ir DE ir UK kruva nesamoniu.

Bet kai zhmogus gali buti laimingas UK ar LT - tai jau man reishkia tam tikra asmens savybiu visuma.
UK sakysim turi specifine dominuojanchia problema - tai arba snobishka anglishka aplinka arba nepaprastai pergrustos erdves su bardaku. Tai negali neveikti psichikos. Aishku yra ir neblogu vietu, bet jos kainuoja neadekvachius pinigus (su pakankamai pinigu ir Saharoje gali roju isirengti)

Lietuva tai ne problemos o nezhmonishkas aplinkiniu atsilikimas mentalitete
plius nerealus uzhkampis. (Susisiekimo nerealios problemos, pashto paslaugu - problemos, verslo galimybes - specifines uzhkampio atsilikusios shalies)
Tai apriboja galimybe jaustis laimingu pakankamai dideliam ratui zhmoniu.

Na aishku galima vel susikurti uzh palyginti nedidelius pinigus (ES mastu) sau jaukia aplinka, bet vel,
Jei kursi tarp kitu zhmoniu tai susidursi su ju nepakenchiamu mentalitetu, o jei kursi kur vienkiemyje, tai elementariai nesaugu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Greta »

Toks ispudis, kad net nezinot kas tai yra laime......... Problemos, pinigai, erdve, aplinka........ Ka tai turi bendro su laime? Laime yra jausmas, kuris atsiranda tavo viduje ir tikrai nepriklauso nuo jokiu salygu, nuo pinigu, kaimynu ir šaligatviu plocio. ;) Ir nemanau, kad laime galima tampyti su savimi lyg megztini metu metais... Laime trunka neilgai...
O visa kita, ka jus cia linksniuojat, galima pavadint tik taip: esu PATENKINTAS savo šeimyniniu gyvenimu, esu PATENKINTAS darbu, PATENKINTAS aplinka, esu PATENKINTAS savo draugais, esu PATENKINTAS savo materialiniu gyvenimu, esu PATENKINTAS savo sveikata ir t.t. Dazniausiai zmogus neturi viso sito komplekto, turi tik kazka is jo. Bet jei ir turi, tai gal dar ne laime, o tiesiog gerai susiklostes, sekmingas gyvenimas.

O laime tai toks emociju kiekis, toks dziaugsmo kiekis, koki protu sunku ir isivaizduot. Ir su tokia busena zmogus tiesiog negali ilgai egzistuot... Jei laime zmogu aplanko ir nesuskumba iš jo pasitraukt, daznai tam zmogeliui susisuka smegenys........................
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Klevas »

Olandijoje gal zhmones laimingi del kanapiu coffeeshops?

Tada tikrai nesvarbus nei pinigai nei aplinka nei praeitis nei ateitis.

O shiaip tai daug kas svarbu tam jausmui ir ji lengvai gali sugriauti pav. kokie bebaladojantys i duris anstoliai del tu niekingu piniginiu reikalu
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Greta »

Dirbtinai sukelti pojuciai del alkoholio ar narkotiku tikrai negali būti vadinami laime.

O antstoliai, na ka, jie juk neikrenta per stoga netiketai... Tai juk ilgo begimo su kliutimis rezultatas...
Nzn kaip Vokietijoje, bet Olandijoje bet kuriuo atveju pirma sumokek, o paskui aiškinkis. Jei esi teisus- babkes atgausi.

Siaip jau laimes jausmas yra toks, kad visi antstoliai ir kt problemos palieka kažkur rūke.... :D

Laime nera visu gyvenimo patogumu suma. Laime yra vieno kazkurio jausmo netiketas suaktyvejimas, padidejimas... ;) Pvz meiles.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Paprastos lietuviškos naujienos

Post by Klevas »

Greta wrote: Laime yra vieno kazkurio jausmo netiketas suaktyvejimas, padidejimas... ;) Pvz meiles.
Meile irgi galima dirbtinai sukelti (sugebejimu tam aishku reikia)
arba taip elgtis, kad jos nesukelti
Post Reply