Mishraines. Lyginam F, NL, CZ, LT

Post Reply
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Mishraines. Lyginam F, NL, CZ, LT

Post by Klevas »

Kai pirma kart 1988 nuvykau i Praha - tai nustebino, kokios skanios ten mishraines ir koks pasirinkimas.
Tuo laiku Chekoslovakija buvo vadinama Europos bufetu.

Dabar gi nuvykus ir nusipirkus gal 5 rushis... 4 suedzhiau atbulais dantimis, o viena ishmechiau i konteineri.
Provalas.
NL mishraines 10 kart skanesnes.
Prancuzija. Na ten buna tokiu neiprastu mishrainiu, bet kaip taisykle, karta paragavus idomu, antra karta jau nesinori.
Kadangi kitos shalys ne konkurentes (UK, Ispanija, Lenkija), tai lieka LT ir NL.
Paskutiniais metais pastebejau, kad LT mishraines irgi suprastejo ir lyginasi i olandishkas.
Taigi prioritetas jau neasihkus
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Mishraines. Lyginam F, NL, CZ, LT

Post by Greta »

Nesu mišrainių mėgėja, bet Lietuvoje jos tikrai suprastėjo. Anksčiau, pvz Maximoje, aš net ne mėgėja ganydavau akis į labai didelį mišrainių ir salotų pasirinkimą ir šį tą nusipirkdavau. Su jūros kopūstais, krabais, dar ką nors panašaus... Ir visada jos būdavo skanios. Dabar, kai buvau Lietuvoje paskutinį kartą - mačiau nesmagius vaizdelius - viskas apsenę, apvytę, pardavėjos kažką pilsto ant jų, bando gaivint... Ir pasirinkimas 3 kartus mažesnis. Nė mintis negimė kažką nusipirkt...

Negaliu Lietuvos lygint su Olandija, nes Olandijos maistą, įskaitant MIŠRAINES, galėčiau lygint tik su kokiu sovietiniu Archangelsku, jei kalbėt apie kokybę/skonį.
Čekijoje mišrainių nesu nei mačius, nei valgius, bet tais pačiais 1988 metais, kuriuos čia nurodai, valgiau skanias mišraines Bulgarijoje, buvau ten dvi savaites ir kasdien viešbutyje gaudavau visokių salotų ir mišrainių, kurios būdavo nepaprastai skanios. Su mūsų Maxima nėr ko nė lygint...
Kas dėl Fr, tai jų mišrainių nedrįsau valgyt, bijojau, kad teks lėkt į viešbutį ir ten sėdėt likusią kelionės dalį.:) Mano skrandis jautrus ir prie prancūzų fantazijų turėčiau pratintis porą mėnesių...
Kshiste
Posts: 79
Joined: 2011-07-2, 15:27

Re: Mishraines. Lyginam F, NL, CZ, LT

Post by Kshiste »

cia, sakyciau, kazkoks ekstraordinarus topikas su fetiso misrainems elementais.
Olandai misrainiu neturi, jie turi kazkokia baisingai rugscia sutrinta kose, kuri skirta tiems, kurie dar siandien neveme.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Mishraines. Lyginam F, NL, CZ, LT

Post by Greta »

Kshiste wrote:cia, sakyciau, kazkoks ekstraordinarus topikas su fetiso misrainems elementais.
Olandai misrainiu neturi, jie turi kazkokia baisingai rugscia sutrinta kose, kuri skirta tiems, kurie dar siandien neveme.
:mrgreen: :clap: :thumbup: :wave:


Bet Klevui tai skanu ir jis tai vadina mišraine.
As jau pripratau, kad zmones misraine vadina ivairius dalykus ir daugmaz visada isivaizduoju ka butent jie vadina tuo pavadinimu.
Kas guli tose olandu dezutese, kurias jie vadina salotomis/antrais patiekalais/stampostais aš jau geriau patylėsiu, nes man ne ragaut nereikia, kad vidurius susuktu, as stengiuos pardese ne nematyt ju, neziuret i ju puse... :D
Post Reply