Automobiliu remontas

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
andriuxidd
Posts: 2
Joined: 2015-03-24, 22:22

Automobiliu remontas

Post by andriuxidd »

Sveiki,

Noriu suzinot ar yra kas is lietuviu kurie uzsiima automobiliu remontu olandijoje, netoliese rotterdamo arba amsterdamo? Noreciau kad patyrusi akis uzmestu aki i mano automobili nes asmeniskai pats nieko nenutuokiu apie automobilius. Taip pat reikia pakeisti stabdziu diskus, tad butu puiku jei atsirastu kas uzsiimineja remontu ir, kad galeciau susisiekt aptart detales.

Aciu
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Automobiliu remontas

Post by Greta »

Sitas klausimas jau ne karta forume buvo narstomas.
Tik visa esme tame, kad lietuviai negali i sita versla Olandijoje isikirst ir pradet cia remontuot maskes uz lietuviskas kainas. Juos tiesiog is karto "pasmaugtu''... Taigi lietuviai ir rusai cia sito verslo nekuria, jie tyliai dirba nusisamde i remonto dirbtuves - garazus, nereklamuodami savo tautybes, nes nieko tautieciams negali pigiau padaryt, o ir prasidet su tautieciais nenori, nes tie atvaziave i garaza prades rekaut lietuviu ar rusu kalba, o paskui prades lipti ant galvos...
O lietuviai butent todel ir iesko lietuvio, kad viska gaut pigiau, nei kainuoja Olandijoje ir turet kur ir pries ka pasidergt... Priesingu atveju koks skirtumas olandas ar lietuvis keicia diskus, guolius ar dar kazka... ;)
Ir idomu kodel vis atsiranda lietuvis, kuris galvoja, kad OLANDIJOJE kazkas turi remontuot maske uz lietuviskas kainas? Daznas tautietis tiesiog apsimeta abeliu ir jam dzin, kad tas garaze dirbantis lietuvis moka olandiskus, o ne lietuviskus mokescius, olandiska kaina uz buta ir visos kitos jo islaidos yra olandiskos, taigi kodel jis turetu kazkam uz dyka, t.y. uz lietuviskas kainas, remontuot?
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Automobiliu remontas

Post by Klevas »

Niekas nepasmauktu, o tiesiog neishsilaikytu. Ir aplamai ko jus i ta Olandija isiknise, tai skaitykit apygarda, galit pazhiuret plachiau, kad ir Vokietijoje kas darosi.

O ten jau senai pilna rusishku servisu, kur viska daro gal 2 kart pigiau, viskas oficialiai, ir mokeschius vokishkus moka ir kitka. Aishku ne lietuvishkomis ar rusishkomis kainomis, bet pigiau.
Bet vokiechiai ten neina, nes nepasitiki. Tose firmose neinvestuojama i imidzha, apshiurusiai atrodo, i reklamas, nesedi visokie su shlipsais idijotai.
Ne papslaptis, kad ten imontuoja ir tokias detales kur, normalu montuot kitose shalyse bet Vokietijoje neaprpbuotos, imontuoja ir naudotas, viskas su sutikimu savininko, bet eiliniam vokiechiui, bent ju daugumai tai per sunku suvokti, kad jie permoka uzh visokius nereikalingus dalykus.

Garazhuose patentininkai dirba - dar pigiau, bet apie lietuvoshkas kainas nesvaikit
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Automobiliu remontas

Post by Greta »

Klevai, apie tai ir kalbu, kad kainu lietuvisku nebus. Tai kokio velnio eisiu pas rusa ar lietuvi, kad jis mane apknistu, idetu i maske velniai zino ka (vargu ar klaus mano sutikimo) ir paimtu 20 euru maziau.... Nu monkes biznis sakyciau. Man nesvarbu ju reklama ir cipsai, bet tikrai geriau eisiu i olandiskus ar vokiskus servisus, pas olandus ar vokiecius, bet tik ne pas lietuvius. Nematau jokio pagrindo jais tiketi. Prisiziurejau ju Lietuvoje, tu maskiu remontininku, esu soti.
andriuxidd
Posts: 2
Joined: 2015-03-24, 22:22

Re: Automobiliu remontas

Post by andriuxidd »

Greta tu esi tikra Lietuve! Sveikinu!!! Manau paaiskinimo niekam nereikia, tavo zinutes kalba uz tave.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Automobiliu remontas

Post by Greta »

Tiesa niekam nepatinka, ypac lietuviams. :mrgreen:
Na o ''tikras lietuvis'' yra kiekvienas, kuris turi bent vieną iš penkių istorikų nustatytų tipinių lietuvių savybių. Jei tu galvoji, kad neturi nė vienos - domėkis pas senelę kur problema, gal kokie svečių šalių kareivėliai per ilgai svečiuose pas ją užsibuvo? :clap:
Kshiste
Posts: 79
Joined: 2011-07-2, 15:27

Re: Automobiliu remontas

Post by Kshiste »

remontuoju as savo masina pas olanda, bet ne todel, kad olandas ar zydas, bet todel , kad suvokia ka daro, nes reikalas specifinis. Kiek buvau oficialiuose subaru servisuose - tai Jezau aukstielninkas: nieko neturi, nieko nemoka tik meldzia saibu ir pageidautina kuo daugiau. Taisymas pas olanda skiriasi tuo nuo lietuvisko, kad padarys tiek kiek reikia ir butina, o ne daugiau, nebent versi ji daryt kas tavo manymu reikalinga ar turi koki itarima. Tas man ne itin patinka, nes as paranojinio pobudzio ir megstu idealiai tvarkinga technika, tai daznai pakeicia kas ir nebutina, nes man atrodo, kad reikia ar tariamai itakoja vairavima/mano saugumo jausma. Vienintelis negatyvas, tai apointmentu laukimas, kai Lietuvoj galedavai uzsukt netrukus ar kita diena. Taisyciau ir pas lietuvi, gal dar mieliau, bet tokio nepazistu, kuris zinotu kaip taisyt subaru.
turi cia lietuviai Olandijoj auto servisu ar dar kokiu kitu auto paslaugu garazelius, bet dirba daugelis nelegaliai, juk nieks nenori mokesciu moket, o be to ir ikainiai pakiltu - verslas taptu neitin konkurentabilus, nes Olandijos darbo uzmokescio/mokesciu sistema sukurta taip, kad kiek uzdirbai - tiek isleidi, jokiu sansu sutaupyt. Netgi uzdirbant didele alga lieka nestebuklas, tai lietuviai sukasi kaip gali ir gyvena daug geriau uz olandus - diena eina i oficialu darba, o vakare ka nors krapsto "padpolnai", mokesciu stengiasi nemoket kur tik imanoma - dar daug masinu Olandijoj vazineja su lietuviskais, lenkiskais, bulgariskais ir kt. numeriais.
Last edited by Kshiste on 2015-05-11, 19:59, edited 1 time in total.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Automobiliu remontas

Post by Klevas »

Ash tai kol kas tvarkausi Lietuvoje. Bunu kas 4 menesiai tai vis pigiau.
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: Automobiliu remontas

Post by A77 »

Kshiste wrote:remontuoju as savo masina pas olanda, bet ne todel, kad olandas ar zydas, bet todel , kad suvokia ka daro, nes reikalas specifinis. Kiek buvau oficialiuose subaru servisuose - tai Jezau aukstielninkas: nieko neturi, nieko nemoka tik meldzia saibu ir pageidautina kuo daugiau. Taisymas pas olanda skiriasi tuo nuo lietuvisko, kad padarys tiek kiek reikia ir butina, o ne daugiau, nebent versi ji daryt kas tavo manymu reikalinga ar turi koki itarima. Tas man ne itin patinka, nes as paranojinio pobudzio ir megstu idealiai tvarkinga technika, tai daznai pakeicia kas ir nebutina, nes man atrodo, kad reikia ar tariamai itakoja vairavima/mano saugumo jausma. Vienintelis negatyvas, tai apointmentu laukimas, kai Lietuvoj galedavai uzsukt netrukus ar kita diena. Taisyciau ir pas lietuvi, gal dar mieliau, bet tokio nepazistu, kuris zinotu kaip taisyt subaru.
turi cia lietuviai Olandijoj auto servisu ar dar kokiu kitu auto paslaugu garazelius, bet dirba daugelis nelegaliai, juk nieks nenori mokesciu moket, o be to ir ikainiai pakiltu - verslas taptu neitin konkurentabilus, nes Olandijos darbo uzmokescio/mokesciu sistema sukurta taip, kad kiek uzdirbai - tiek isleidi, jokiu sansu sutaupyt. Netgi uzdirbant didele alga lieka nestebuklas, tai lietuviai sukasi kaip gali ir gyvena daug geriau uz olandus - diena eina i oficialu darba, o vakare ka nors krapsto "padpolnai", mokesciu stengiasi nemoket kur tik imanoma - dar daug masinu Olandijoj vazineja su lietuviskais, lenkiskais, bulgariskais ir kt. numeriais.
As kol kas viska ko reikejo isigyjau is Subaru atstovo. Jokiu problemu nebuvo ir panasu, kad zmones supranta apie tai ka parduoda. Tikiuosi ir toliau viskas sunjais vyks sklandziai. Taip, appoitment'u neisvengsi, bet jau ipratau:)
rituke
Posts: 2
Joined: 2016-09-22, 15:22

Re: Automobiliu remontas

Post by rituke »

Man taip pat reikėtų sužinoti kur gali būti atliktas kokybiškas dirzelio pakeitimas, kad netektu dar kartą lankytis auto servise?
Post Reply