Atnaujinta forumo versija

Svarbi informacija ir naujienos susijusios su forumu. Privaloma perskaityti kiekvienam!
Post Reply
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Atnaujinta forumo versija

Post by Andrius »

Sveiki,
Forumas atnaujintas į naujesnę versiją. Tinklalapis veikia ir mobiliajame telefone ar planšetėje.
Tik lietuviškas vertimas kol kas šiai versijai nėra sukurtas, todėl siūlau naudoti anglišką. Jei kam reikės yra ir olandų kalba.
Jei pastebėsite klaidų - praneškite :).
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Atnaujinta forumo versija

Post by Greta »

Forumas planseteje veike ir be to atnaujinimo, jau pora metu tabletuke landzioju po foruma pries miega...:)
Visi atnaujinimai dazniausiai buna viena didele klaida, ka jau cia bepranesinesi.... Pas mane nesimato jokios anglu ar olandu kalbos, kol kas viskas lietuviskai.
Rodo, kad turiu 1 asmenine zinute, bet nuejus i zinutes jos nera, paskutinioji zinute yra 2014 metais. Cia matyt ir yra ta klaida....:)

Kam man lietuviskas forumas jei jis bus angliskas, o juolab olandiskas?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Atnaujinta forumo versija

Post by Andrius »

Galima pasirinkti sąsajos kalbą
Vartotojo valdymo pultas -> Diskusijų lentos nustatymai

Dabar web puslapis moka prisitaikyti prie skirtingų ekranų dydžių. Kadangi daug lankytojų ateina per mobiliuosius telefonus, tai jiems viskas veiks daug patogiau.
Lankomumo statistika pagal operacinę sistemą:
1. Windows 2,517 68.73%
2. Android 673 18.38%
3. iOS 285 7.78%
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Atnaujinta forumo versija

Post by Greta »

Na jau karas turi buti prasidejes, kad cia landziot per mobilu. Nebent paskaityt, o rasyt juk nepatogu.

Beje, Android veikia ir plansetiniuose kompiuteriuose ir butent su plansetiniu paskutinius pora metu daznai cia landziojau. Ir jokiu pasikeitimu dabar nera, lygiai kaip nebuvo jokiu problemu. Siuo metu esu atsidarius su laptopu ir Win, bet skirtumo tarp Android ir Win del sio forumo niekad nemaciau. Aisku su plansete sudetingiau rasyt, JEIGU nepasijungi klavo, bet cia jau kita tema.

Kaip jau sakiau, man nereik jokios kalbos rinktis, nes kaip buvo, taip ir yra lietuviu. Abejoju, kad cia pas mus uzklysta nemokantys lietuviu kalbos. ;) Ka jiems tie angelski pavadinimai duotu, jei mes visvien cia rasinejam tokia tipo lietuviu kalba....

Pasikeite dabar tik tai, kad nebematau "perziureti naujus pranesimus", dabar reikia virsuje prie "nuorodos" spustelet groteles ir tada atsidariusiame stulpelyje pasirinkt ta eilute. Vnz kaip visur - kompu operacinese, mobiliuose, taip ir cia visi atnaujinimai, tipo tobulejimai yra tik kazkieno debilumo vešėjimas. Uzaugo visiška debilu karta ir viskas, ka jie sugeba, tai susikišt pirstus i viena vieta.................... :thumbdown:
Post Reply