PVM susigrazinimas

A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: PVM susigrazinimas

Post by A77 »

Cia tiesiog smalsu, kaip atlyginimas susijes su PVM?
Na taip, gaila, bet isties su PVM yra pridaroma daug negeru dalyku.
As tai darau istatymu numatyta tvarka ir del to esu visiskai ramus, kad ir kokio dydzio PVM butu.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: PVM susigrazinimas

Post by Klevas »

Kaip susijes? Ogi paprastai.
Ismoka tau ne atlyginima pav 1800 svaru po mokesciu o israsai VAT faktura 2500 pries mokescius+VAT. ir perveda tas babkes

VAT pirma imone atsiima, mokesciu nemoka, jai jokio nuostolio Taigi atsiimi ir VAT(PVM angliskai) ir dar mokesciu nereikia moket ar sumoki kiek galima maziau
Viskas aisku istatymu numatyta tvarka.

Bet uz tai galima ir nukentet, nes ten kai kas ne pagal istatymus.
Nera jokio atsiemimo nelauzant istatymu. O budu yra daug, cia tai faktas.
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: PVM susigrazinimas

Post by A77 »

Na cia su tais atlyginimais painiai:)
Klevai, as istatymu nelauzau. Procedura labai paprasta. Perki daikta, jei perki NL ir pardavejas turi tinkama forma, tada ja uzpildo, su forma nukeliauju darbovieteje i Tax Office'a, jie uzdeda antspaudus, forma nusiunciu pardavejui, jie PVM permeta i mano saskaita, tarkim Mediamarkt'as ji pargrazina parduotuveje grynais. Jei perku online NL tas pats, jei kitur ES, pats pildau kitokia forma, tam paciam ofise gaunu antspauda, pridedu reikalingus dokus, siunciu pastu, pinigai pargrazinami i mano saskaita. Jokiu apejimu, jokiu issidirbinejimu. Kaip sakiau, esat nesusidure su niuansais. Kai kurios tarptautines organizacijos palenda po tom ES direktyvom (aisku ne tik organizacijos). Jei dirbi pas juos tau tai taikoma taip pat. Taip, kad teiginys, kad nera jokio atsiemimo nelauzant istatymu yra tiesiog nesamoningas.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: PVM susigrazinimas

Post by Klevas »

A77 wrote:su forma nukeliauju darbovieteje i Tax Office'a, jie uzdeda antspaudus,
Jei sau perki tai to daryti neturi teises. Lietuvoje tokius dalykus tai stipriai gaudo, pilna apribojimu padare po to tikrina. Ne ubagu krashte sukchiauti, del cento gali sudraskyt.

O Vakaru Europoje tai nusiperki shi bei ta be PVM. Jei darbe sutari, tai imanoma. Pas mane anspaudu nededa tiesiog apmoka su PVM o po to sumoki grynais be pvm.

tai ne visai teiseta, bet jei nepiknaudzhiauji tai normaliai viskas
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: PVM susigrazinimas

Post by A77 »

Klevai, tu tiesiog NEZINAI. Nezinai, nes su tuo nesusiduriai, nes tau tai netaikoma. Pats neseniai rasiai apie tikslios kalbos svarba ir apie tai, kaip negerai yra rasyti nezinant. O pats nezinodamas dar sakai, kad tai neteiseta, be to naudoji tokia uzribio savoka, kaip "ne visai teiseta". Yra arba teiseta arba neteiseta. Kitaip nebuna. Mano PVM susigrazinimas yra teisetas.
Man nereikia darbe su niekuo sutarti, Tax Office yra ten TIK TAM, kad man uzdetu antspaudus ant reikiamu PVM susigrazinimo formu, sakia yra OLANDIJOS MUITINE, ji gali pakonsultuoti tais klausimais, bet siaip jie isduoda muitines pazimas del PVM kai nusiperki masina uz kuria NEMOKI PVM ir BPM. Dar aisu jie graziai paaiskina kiek tu masinu gali nusipirkt, nes tai priklauso nuo tavo cianatsigabentos seimos dydzio, kada gali parduoti (nenoredamas pats NL grazinti nesumoketa PVM) ir pan. Ar manai jie ten irgi isisuke i NETEISETA veikla? Ar manai, kad taip pat neteisetai as turiu KITOKI vairuotojo pazymejima kuri gavau cia, ar taip pat neteisetai man nereikia moketi keliu mokescio ir visiskai neteisetai mano masinos techninis pasas yra KITOKS nei kitu nors isduotas NL tarnybu? Anksciau minetos direktyvos yra sugulusios i ES saliau PVM istatymus, ten yra, kaip mimeta, niuansai del tu kurie gali TEISETAI susigrazinti PVM. Ir va tokei dalykai, kaip keliu mokeciu nemokejimas, kitokei kitokie vairuotoju pazymejimai, auto tech. pasai ir dar kelios smulkmenos yra to isdava.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: PVM susigrazinimas

Post by Klevas »

Kitoks kitoks.

Gal dirbi diplomatinej tarnyboj a prie jos ar dar kur panashiai, karineje misijoje, bet tada nereikia chia klausinet apsimetus kad dirbi kaip visi.

Niekur niekas jokiu shtampu nededa, jei dirbi eiliniame darbe tai jau nesvaik.
Pasakysiu, kad net jau USA perkant kai ka gali but apmokestintas PVM...

Taigi dar pakartosiu, kad jeidirbi ne spec vietose tai darbe niekas tau nieko NEDES, net nesupras ko tu nori
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: PVM susigrazinimas

Post by A77 »

Nei cia as kazkuo apsimeciau nei ka. Zmones, kas jums? Manau cia atvaziuoja labai ivairiu zmoniu, dirbanciu labai ivairius darbus. Tam cia ir tas forumas. Ir niekam niekuo nereikia apsimetineti. Be to cia absoliuciai visi dirbam eiliniuose darbuose, butu priesingai forumas butu tuscias. Jei gauni atsakymus tada super, be to juk ir akirati siek tiek gali prasiplesti. Beje klausimas del patirciu TEISETAI susigrazinant PVM uz pirkinius LT lieka aktualus.
Visai idomu butu zinoti, kaip US kai kada, kazkam uzdeda PVM. Siaip jis pas juos nuo labai seniai buvo, vadinasi kiek kitaip, kiekvienoje valstijoje kitoks, bet tas mokestis pagal dvasia ir yra PVM. Kiek pamenu parduotuvese buvo sioks toks nepatogumas, nes kainos nurodytos be mokescio, o mokesti ikaldavo kasoje.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: PVM susigrazinimas

Post by Klevas »

Jei net negali ivardinti darbo situacijos, kuri leidzhia gauti visokias ishsimtis, tai neverta ir tokiu KVAILU temu kurti.

Jei dar PVM smulkus sukchiavimas sakysim gali liesti daugeli, tai jau PVM susigrazhinimas liechia tik labai nedideles zhmoniu grupes kurioms yra ishimtys.

Jei neina net ivardinti kokiai ishimchiai priklausai, tai kam ta tema? Kuriu tema bet nesakysiu esmes - vaiku darzhelis.

Kiti zhmones nieko negali grazhintis, darbuose nera jokiu tax ofisu ir taip toliau...
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: PVM susigrazinimas

Post by A77 »

Tai, kad ir tema ne apie tai buvo. Bet kai prasidejo tas turgus su aiskinimais, kad kazkas vyksta neteisetai teko issiplesti. Labai tikiuosi, kad tas "smulkus sukciavimas" neliecia daugelio. Jau minejau, kad dirbu tarptautineje organizacijoje ir cia tu "kitu zmoniu" daugiau nei puse tukstantelio. Viliuosi, kad atsiras daugiau lietuviu.
O va ka cia pastebejau, kad cia daugiau kvailu atsakymu nei kvailu temu.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: PVM susigrazinimas

Post by Klevas »

A77 wrote:dirbu tarptautineje organizacijoje
Kai lengvai gavai S1 formos analoga jau buvo aishku, kad kazhkas su tavimi ne taip.

Tiesiog nesazhininga toki esmini dalyka nutyleti, nes tai keichia klausimu/problemu esme.
O susirasti panashiu irgi nesusirasi, nes niekas nesupras, yra chia visokiu organizaciju.

Todel betiksle tema.
Post Reply