Ieskau administracinio darbo Olandijoje

Siūlo, ieško darbo
Post Reply
Jolanta
Posts: 1
Joined: 2014-09-4, 15:57

Ieskau administracinio darbo Olandijoje

Post by Jolanta »

Sveiki,
Esu 42m. lietuvė turinti vadybinį ir teisinį išsilavinaimą. Civilinės teisės magistrantė. Esu darbšti, atsakinga, imli naujovėms ir kūrybinga. Galiu bendrauti keliomis užsienio kalbomis (rusų, anglų, prancūzų).
Darbo patirtis: pardavimų srityje (13m.); teisinė (sutarčių teisė, 4m.); leidybinė (6m.); projektų rašymas (iki 1m.); padalinio administravimo ir apskaitos tvarkymo (5m.); tiekimo (6m.); logistika (6m.); sandėlio valdymas ir racionalizavimas (11m.); renginių organizavimas ( 3m.). Turiu vairuotojo teises. Planuoju lankyti olandų kalbos kursus.
Ieškau administracinio darbo Olandijoje. Sesuo gyvena Olandijoje daug metų (Limburg), todėl nusprendžiau atsiradus galimybei persikelti arčiau jos šeimos.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ieskau administracinio darbo Olandijoje

Post by Greta »

Jolanta wrote:Sveiki,
Esu 42m. lietuvė turinti vadybinį ir teisinį išsilavinaimą. Civilinės teisės magistrantė. Esu darbšti, atsakinga, imli naujovėms ir kūrybinga. Galiu bendrauti keliomis užsienio kalbomis (rusų, anglų, prancūzų).
Darbo patirtis: pardavimų srityje (13m.); teisinė (sutarčių teisė, 4m.); leidybinė (6m.); projektų rašymas (iki 1m.); padalinio administravimo ir apskaitos tvarkymo (5m.); tiekimo (6m.); logistika (6m.); sandėlio valdymas ir racionalizavimas (11m.); renginių organizavimas ( 3m.). Turiu vairuotojo teises. Planuoju lankyti olandų kalbos kursus.
Ieškau administracinio darbo Olandijoje. Sesuo gyvena Olandijoje daug metų (Limburg), todėl nusprendžiau atsiradus galimybei persikelti arčiau jos šeimos.
Gera tavo patirtis ir geras isilavinimas. Bet manau, kad Olandijoje pagal save nieko negausi. Darba gal ir rasi, bet tikrai ne toki, koki galetum gaut tose salyse, kuriu kalbas moki gerai. Nes teises magistre be olandu kalbos netures cia jokios vertes...
Jei prancuzu ir anglu moki gerai ( as nesupratau ka reiskia "galiu bendrauti" ), tai reiketu darbo dairytis tose salyse. Na o is Fr i Olandija galima nors kas menesi vazinet... Ypac jei rasi darba siaurinej Fr dalyje, tai viskas bus ranka paduodama.
Be to, su prancuzu ir anglu gana didele tikimybe ka nors neblogo rast Belgijoje.

Jei gerai moki tas tris isvardintas kalbas, siulau pasidairyt darbo Europarlamente.

Zinoma, jei nori gyvent tik Olandijoje, tada oi...
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Ieskau administracinio darbo Olandijoje

Post by gerdunka222 »

kaip sekasi paieškos, ar radote? pas mus čia irgi vis daugiau darbo vietų atsiranda, įmonės plečiasi, vyksta geri pokyčiai :) https://www.ismoktospamokos.lt/pokyciu-valdymas
Post Reply