Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Greta »

Man ant sirdies bus gerai ir taip ir anaip: jei nuo rytdienos visi kaip vienas su jumis vaziuos ar jei ne vienas niekad nevaziuos. ;) As pati niekad su mikru nevaziuosiu toki kelia, nesuprantu tu, kurie tai daro, na bet linkiu jiems sekmes.
Galbut ne visi gali sau leist skrist lektuvu is Amsterdamo, na bet skrydziai is Briuselio yra beveik dykai, taigi nzn kam tu mikru. Galu gale yra autobusai, kurie simta kartu saugesni ir patogesni ir juose zenkliai daugiau komforto.
kalgaris
Posts: 136
Joined: 2010-10-30, 22:46
Location: Eindhoven

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by kalgaris »

Na, viena is priezasciu yra "nuo duru iki duru" paslauga. Taip pat nera kaipo tokio limituoto bagazo svorio. Dazniausiai, uz visus negaliu kalbet, bet kiek teko vaziuot ar kalbet su vaziavusiais.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Greta »

kalgaris wrote:Na, viena is priezasciu yra "nuo duru iki duru" paslauga. Taip pat nera kaipo tokio limituoto bagazo svorio. Dazniausiai, uz visus negaliu kalbet, bet kiek teko vaziuot ar kalbet su vaziavusiais.
Limituoto bagazo svorio nera ir autobuse. Tempkis du lagaminus po 30 kg ir pirmyn. ;) Bet isivaizduok, kad 11-16 mikro keleiviu kiekvienas pasiims po du lagaminus, sveriancius po 30 kg. :mrgreen: Ar mikras pajudes is vietos? Ir kur susidesit? Daznai mikruose lagaminai sukrauti ir praejimuose, vos ne ant galvu zmonems.

Nuo duru iki duru neblogai, kai tos durys yra tavo. ;) Bet kai 15 galvu surinkines/isvezios po visus Olandijos/Vokietijos/Lietuvos kaimus, tai zinok ir zandikauliai persisuks. ;)

Man uztenka, kad cia kazkada pabandziau pasivazinet su ju pigiu taksi (Regiotaksi), kuris vezioja po visa provincija uz 7 eurus nuo galvos, bet butinai surenka 3-4 keleivius. Tai is namu isvaziavus 8 ryta, as tik 9 val patekau kur man reikejo su pusvalandzio pavelavimu. Nors man reikejo nuvykt 10 km, bet taksas susuko apie 50 km, nes visus, kurie buvo uzsisake jam reikejo surinkt, o paskui visus i ju taskus isveziot. Is manes saziningai paeme tik 7 eurus, bet ar man nuo to buvo gera? :sick: :oops:
Marius12
Posts: 3
Joined: 2011-05-8, 22:52

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Marius12 »

Vezame zmones is Utrecht,Zwolle i Amsterdam,pirmadieniais - penktadieniai isvikimas 18:30
atvykimas 20:30, Sestadieniai - Sekmadieniais vezame visa para.KAINA TIK 8 EURAI!!.
+37122351685
Marius12
Posts: 3
Joined: 2011-05-8, 22:52

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Marius12 »

Vezame zmones is Utrecht,Zwolle i Amsterdam,pirmadieniais - penktadieniai isvikimas 18:30
atvykimas 20:30, Sestadieniai - Sekmadieniais vezame visa para.KAINA TIK 8 EURAI!!.
+31626341093
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Greta »

Gera kaina, Mariau. Jei turit leidima/licenzija dirbt si darba, tai pasiskelbkit nemokamuose laikrasciuose - turesit daug klientu tarp jaunimo. Jei leidimo neturit - uzsidirbsit didele bauda, atims transporto priemone ir isjos i salies.
Inga
Posts: 9
Joined: 2011-04-25, 21:10

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Inga »

Greta, o is kur tiek daug zinai?
mamax2
Posts: 2
Joined: 2011-06-5, 07:20

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by mamax2 »

nu bet greta, negalima visu vienu sh terliot... negrazu...
o vezejai kainas galetu nurodyt
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by kregzdutenr1 »

Sudomino mane tas siuntiniu veziojimas Olandija-Lietuva ir atvirksciai,tik kokios garantijos kad tas siuntinukas pasieks adresata?! ;) Ir ar pigiau nei pastu siusti ,kokie antkainiai? :?:
Post Reply