Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
Ieva
Posts: 1
Joined: 2011-09-6, 18:39

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Ieva »

galima suzinoti kokios kainos? Kiek trunka kelione?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Andrius »

„Nesenai važiavau autobusiuku: dvi paros kelionės vietoj reklamuotos vienos, sugedęs autobusiukas, pusė paros degalinėj vidury Lenkijos be pinigų, avarija, kurios metu galėjo žūti 6 keleiviai (iš jų du vaikai), visą kelią brendį maukę pakeleiviai, tris paras beveik nemiegojęs vairuotojas, kuris Vokietijos greitkeliu važiavo pusiau miegodamas.“

http://verslas.delfi.lt/automoto/isaugu ... d=49773814
djvandenis
Posts: 8
Joined: 2011-10-11, 19:47

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by djvandenis »

Spalio 15 d.(sestadieni) vaziuoju is Kauno i Olandija(Grioningena) paimciau 2-3 zmones.
yra 1 miegamoji vieta.
tel. 860038919
KeleiviaiOlandija
Posts: 53
Joined: 2011-09-15, 13:47

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by KeleiviaiOlandija »

KELEIVIŲ VEŽIMAS IŠ OLANDIJOS spalio 27d (ketvirtadienį) - NUOLAIDOS.


KETVIRTADIENĮ IŠ OLANDIJOS NUOLAIDOS!!!
KETVIRTADIENĮ IŠ OLANDIJOS PIGIAUSIAI LIETUVOJE!!!


+37067425919
+31617879894 NL

arba
info@keleiviaisiuntiniai.lt

http://www.KeleiviaiSiuntiniai.lt
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by kregzdutenr1 »

Klausimas?Prasymas olandijos lietuviams butu,patarkite prasau rekomenduokite man kokia patikima siuntiniu pervezimo mikriuka ir ar kas tikrai naudojotes tokiomis paslaugomis.Nes as neapsisprenzdiu siusti pastu nes saugu bet siek tiek kainuoja,ar pigiau pas lietuviu paslaugu tiekiejus,bet kad butu patikima.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote:Klausimas?Prasymas olandijos lietuviams butu,patarkite prasau rekomenduokite man kokia patikima siuntiniu pervezimo mikriuka ir ar kas tikrai naudojotes tokiomis paslaugomis.Nes as neapsisprenzdiu siusti pastu nes saugu bet siek tiek kainuoja,ar pigiau pas lietuviu paslaugu tiekiejus,bet kad butu patikima.

Mano patarimas: geriau atsisveikink su 50 euru,kad neprarastum 50000.
Tai reiskia: siusk pastu ir miegok ramiai! Zinoma, tavo siuntinukas turbut nukeliaus i Lietuva ir su mikriuku, tai turbut 97 % tikimybes. Bet ar gyvenimas tuo ir baigiasi? Ar negalvoji, kad nereiketu taip drasiai atiduoti savo ir savo artimuju adresa kazkokiems nepazistamiems lietuviams/lenkams/rusams?!!!
Ar nori koki nors "grazu" vakara sulaukt netiketu sveciu, kurie ateis pasiskolint 10 euru bambaliui, o jei neduosi - isbimbins nakti langus, supjaustys padangas, o ryt uzpuls tavo vaika, zaidzianti prie namu?

Ir tai nebutinai bus sio mikriuko vairuotojas! Tavo siuntinuko siuntejo/gavejo adresai irasomi i visus popierius, visi vairuotojai kalbasi tarps saves, aptarineja naujus atsiradusius klientus, ypac ju tautybes......... Ir tarp visu kazkiek gal ir patikimu, tikrai dirba ir tokie, kurie tik informacijai rinkti yra ikisti i si darba.

Na zinoma cia tik mano nuomone, gali net nemastyt ta kryptimi, man juk tas pats.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by kregzdutenr1 »

Dekui uz patarima ,galibut tu ir teisi.As jau ir pasto kantoroje dezute nusipirkusi buvau,bet pamaniau o gal reiketu kitaip pabandyti.Siusiu pastu ir dar su draudimu iki 500 euru pasirodo yra tokia galimybe ir ne karve kainuoja.Turiu kainorasti,tik nepaklausiau ar galiu uzklijuoti,nes is lietuvos kazkada kai siunciau paste regis tikrino ka dedu.ir t.t.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote:Dekui uz patarima ,galibut tu ir teisi.As jau ir pasto kantoroje dezute nusipirkusi buvau,bet pamaniau o gal reiketu kitaip pabandyti.Siusiu pastu ir dar su draudimu iki 500 euru pasirodo yra tokia galimybe ir ne karve kainuoja.Turiu kainorasti,tik nepaklausiau ar galiu uzklijuoti,nes is lietuvos kazkada kai siunciau paste regis tikrino ka dedu.ir t.t.
Nu nzn ar reik to draudimo...... :crazy: Ziurint ka jau tokio siunti,aisku.
Man ner pradinges ne vienas siuntinys, nors kas karta is Lietuvos pasiunciu pati sau apie 4- 5 siuntinius su vitaminais, papildais, vaistais, knygomis. Ne vieno neregistruoju ir nedraudziu. Man atrodo,kad tie papildomi dalykai tik vagiu demesi atkreipia. ;)
O kad is draudimo paskui kazka ispest, tai man atrodo nukirstos galvos svajone. ;)

Siuntiniu is Olandijos man atrodo niekas netikrina. Bet reiketu pasitiklsint.

Siunciant is Lietuvos niekas netikrina - tai 100 %!
Dezute reikia labai gerai uzklijuot namuose, nes kol nukeliaus - is jos bus skutai like, jei gerai nesuklijuosi. Ypac jei ji sieks 6-7 kg.
Kai viska supakuoji, uzrasyk adresus, o tada pradek varyt su lipnia juosta skersai ir isilgai ir stenkis dezutes krastus gerai prispaust, kad ji nebutu laisva. Nusipirk tokia placia lipnia juosta (visiskai permatoma) ir apklijuok dezute skersai ir isilgai kas 4-5 cm. Uzsilipins ir adresas, bet tai nebaisu. Paste visus ju lipdukus uzlipins ant tavo juostos.
As kai dezute supakuoju, tai ji buna visa blizganti, lyg visa suvyniota i lipucke.
djvandenis
Posts: 8
Joined: 2011-10-11, 19:47

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by djvandenis »

Balandzio 5-6d vaziuoju is Grioningeno i Kauna, didele patogia masina(Opel Omega universalas). Paimciau 2-3 bendrakeleivius.
tel. +31684444927
KeleiviaiOlandija
Posts: 53
Joined: 2011-09-15, 13:47

Re: Keleiviu,siuntiniu pervezimas i/is Olandijos i Lietuva.

Post by KeleiviaiOlandija »

KELEIVIŲ VEŽIMAS Į OLANDIJĄ - antradienį; ketvirtadienį; penktadienį ir šeštadienį.
KELEIVIŲ VEŽIMAS IŠ OLANDIJOS - pirmadienį; ketvirtadienį; šeštadienį ir sekmadienį.

- SIUNTINIŲ pervežimai (pakeleivingi siuntiniai registruojami 1-2d prieš kelionę).
- 4 kartus per savaitę reguliariais maršrutais vežame iš visos Lietuvos į visą Olandiją ir atgal.
- Sąskaitų - faktūrų išrašymas.
- Automobilių tralavimas į Olandiją ir iš Olandijos (nemokamas draudimas).
- Draudimas: kelionės metu visi keleiviai yra apdrausti.
- Profesionalūs vairuotojai, techniškai tvarkingi mikroautobusai, ilgametė patirtis, užtikrinta sistema, garantijos, saugi kelionė nuo vietos iki vietos!

Informacija ir VIETŲ REZERVACIJA:
+37067425919 info@KeleiviaiSiuntiniai.lt
Post Reply