Planšetiniai kompiuteriai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

Noriu nusipirkt tableta Freelander PD10 3GS.

Deja, Olandijos saituose man nepavyko jo rasti. Bandziau ieskot per Android 4.2, bet irgi nepavyko sito daikciuko musu gubernijoje aptikti.

Ji siulo aliexpress.com (ir dar nurauna 30 dolcu uz atsiuntima :silent: ) ir kiti panasus tarptautiniai saitai.

Na vienas saitukas siulo siuntima veltui, o tabletas ten kainuoja 70 euru. Cia sakyciau proto ribose. Atsiusti zada max per 2 savaites. Cia atrodo kinu saitas, jie paskelbe, kad iki vasario 4 d. dienos nedirba, nes pas juos Nauju Metu sventes. Bet ta proga daug tabletu ir kt. dalyku parduodami su nuolaida, taigi jei kam dabar reikia - pasidairykit. Nors kiek galima tiket kinu saitu nzn. Kita vertus – gal net labiau galima tiket, nei kokiu nors lietuvisku, rusisku ar lenkisku.
Tik tiek, kad reikes prie kurjerio dezute atplest,kad jis matytu ar yra viduje tas tabletas ir viskas kas ten turi buti...:think:

http://www.everbuying.com/product527903.html

Ebay irgi ta tableta turi, praso 105 dolerius. Ir amazoneje yra. Bet jau kainos toj Amazonej....

Na prisiknisau as butent prie sito tableto todel, kad jame yra viskas ko man reikia uz prieinama kaina:

3G, Wi Fi, Bluetoth, GPS, rezoliucija 1024x 600. Yra 49 kalbos (taigi ir lietuviu ir rusu), yra Wordo ir Excel‘io formatai, galima naudot SIM kortele, taigi galima skambinti su siuo tabletu kaip telefonu ir galima naudotis internetu net ten, kur nera Wi Fi, jei skubiai reikia. Jis skaito pdf failus ir man tai svarbu.

Tai va, jei viska, ka cia surasiau, rasciau kitame modelyje ir tik uz 70 euru, tai zinoma mielai paimciau, man dzin kokia marke. Bet deja, deja...

Ka manot apie prekes uzsakyma Kinijoje? ;)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Klevas »

"Na prisiknisau as butent prie sito tableto todel, kad jame yra viskas ko man reikia uz prieinama kaina:"

Ash tai nusipirkau 50 procentu brangesni, nes geri zhmones man paaishkino skirtumus tarp kilogramo mesos skirtos vidutiniams zhmoniems ir kilogramo mesos skirtos shunims. Abiem atvejais - kilogramas.
SUtinku, kad kartais shunims duoda nebloga mesa, bet problema, kad niekada negali zhinot...

Tas daiktelis skirtas vargshams kuriems striuka su centais, gyvena kur Indijoje. Gal Greta nepriklausai prie tokiu.

Kameru kokybe baisi, 3G tik vienas diapazonas, o ir kokiam tikslui to reikia olandijoje, kai ten nera pigiu SIM korteliu internetui.

geriausias variantas dabar yra windows mobile smartfonas su kokiu 4 coliu ekranu ir normali planshete rankineje, kuri interneta ima ish telefono wifi sharingo.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

Na manyciau, kad visu poreikiai gana skirtingi, taigi pagal savo poreikius ir perkam. As nesu is tu zmoniu, kurie perka kazka pasirodymui, kad tik brangesni, stilingesni daikciuka, labiau "blizganti" ir visai nesvarbu, kad jame bus funkcijos, kurios man ne prie ko. Zinoma, galiu uz tableta ir 200 ir 300 sumoketi, jei jis tikrai duos man tai, ko man reikia ir negaliu gaut uz mazesne kaina. Na o kas del kokybes, tai jau parejo tie laikai, kad uz didesnes babkes butinai gautum geresne kokybe, cia tik pasakeles vaikams.

Kas del tavo pvz su mesa, tai mano nuomone tokia: tau duoda ta pacia mesa, kuria duoda ir šuniui, tik tau pasako, kad cia kitas gabalas, tik turtuoliams skirtas, ir tu sumoki brangiai, na o šunekas ta pati sueda vos ne veltui. :D
Gali buti BEVEIK istikines, kad gauni sviezius produktus tik tada, kai tau asmeniskai kiaulaite ir veršiukas uzauginti, tau asmeniskai darzoves uzaugintos ir i tavo simta milijonu euru kainuojancia rezidencija ant okeano kranto kasdien produktai vertoliotu pristatomi. ;)
Bet jei tu perki parduotuveje, tai valgai ta pati bruda, kuri valgo ir benamiai dykose valgyklose ir verslininkeliai, kuriems tarnaites pardeje viska superka. :lol:

Kas del 3G ir kainu Olandijoje uz ineta per kortele, tai jei kasdien naudotis, tai zinoma butu brangu. Bet as juk sakiau, kad 3G yra gerai kad jis yra tuo atveju, kai esi atostogose, negali pasiekt Wi Fi ir niekur nera galimybes pasinaudot kompu, skubiai reikia ilysti i ineta.
Kas del kameru nzn apie ka kalbi ar apie fotografavima? Man tai nerupi, nes as nelakstau atkisusi laptopus ir plansetus, kad kazka nufotkint, tam naudojuos tik fotiku.
Smartfonai su 4 coliu ekranu manes is viso nedomina. Man reikia didesnio ekrano, kad kelioneje galima butu skaityti knygas. Kai isvaziuoju porai savaiciu man reikia turet pasikrovus pdf knygu ir tikrai nenoreciau per 4 coliu ekraneli jas skaityt.
Kasdieniniame gyvenime tas tabletas man is vis nereikalingas, bet kelionese - puikus daiktas. Ypac kai tenka skristi lektuvu 5 val ir ilgiau....
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Klevas »

Net nesistengi suprasti ka rashau. EIna kalba apie konkrechias problemas ir galimas problemas.
Ash neperku stilingesniu dalyku, bet visoks meshlas kur viskas yra, bet normaliai neveikia man irgi nereikalingas. Galima ish tu nefirminiu ioshsirinkti kazhka geresnio kainos kokybes santykiu, bet ten bus tik pigiau o ne pigu o ir skaitineti teks ilgai.

7coliu planshete reikalinga neshiotis rankineje pastoviai. jei naudotis retai, tai gal labiau 8-10 coliu tiks.
Del smartfono irgi nesupratai, telefona juk turi, smartfonu gali interneta sharinti tai tada nereikia ATSKIROS SIM korteles plansheteje.

"Kas del 3G ir kainu Olandijoje uz ineta per kortele, tai jei kasdien naudotis, tai zinoma butu brangu. Bet as juk sakiau, kad 3G yra gerai kad jis yra tuo atveju, kai esi atostogose, negali pasiekt Wi Fi ir niekur nera galimybes pasinaudot kompu, skubiai reikia ilysti i ineta."
Ish kur ta kortele tada pagimdysi? Olandijoje jei naudojiesi kas diena tai kaip tik pakenchiama, o jei kartais TAI NERA VARIANTU, atsilikus shalis konkrechiai.
Vokietijoje daug variantu, kai moki tik uzh ta diena sakysim 2 eurai, UK irgi visokiu galimybiu. tachiau bet kuriuo atveju reikia turet kortele ir pasirupint, kad ten butu pinigu. Ispanijoje dar aktivacijos ir pan...

"tai jau parejo tie laikai, kad uz didesnes babkes butinai gautum geresne kokybe, cia tik pasakeles vaikams. "
Tiesioginio ryshio nera, bet normalesni daiktai kainuoja brangiau, tie piguva tai shudas vienareikshmishkai, kiek brangesniu tarpe jau gali but ir neblogu variantu. Bet vel nezhinai niuansu, nes jie niekur nerashomi. Sakysim blogas Wifi jautrumas ar GPS jautrumas, lauksi pusvalandi kol signala pagaus. Dar n problemu man pavardijo
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

Na va, atvaziavo tabletas.

Isigijau ta, apie kuri ir kalbejau :
Freelander PD10 3GS Android 4.2 3G Phone Tablet PC with 7 inch WSVGA MTK8312 Dual Core 1.3GHz GPS WiFi Dual Cameras.
Kaina - 67 eurai.

Viskas jame man patinka. Turi pakankamai galimybiu.

Veikia WiFi, foto kamera, galima idet SIM kortele. Beje, yra vieta dviem SIM kortelems! Gerai skaitosi knygos pdf failais, be problemu jos persikrauna is PC. Yra usb jungtis. Nesunkus, dailus. Pakrovejas kaip telefoninis, taigi nesunkus veziotis i keliones. Yra virtualus klavas, bet as nusipirkau dekla, kuris su prijungiamu nediduku klavu. Yra ausiniu lizdas.
Yra lietuviu kalba. Be problemu meniu perstaciau i lietuviu.

Taigi dabar i keliones nebereikes veziotis sunkiu knygu...

Is minusu tik tai, kad reikia lauzyt nagus, kai nori atidaryt sim korteliu lizda. Na cia nieko naujo su korejieciu ar kinu gaminiais.

O is problemu ta, kad nezinau kaip aktyvuot SIM kortele. Normaliai isideda, bet pabandzius skambint raso, kad neideta sim kortele. Pabandziau su dviem kortelem, rezultatas tas pats. Nustatymuose niekur jokio aktyvavimo nesimato.

http://www.1buy.com/freelander-pd10-3gs ... black.html

Klevai, gal uz 150 euru ir zenkliai geresni galima isigyt, bet manau, kad pradziai man pakaks sito. Jie juk neamzini. Vot palauzysiu sita, isiryskinsiu kokie jame minusai, kas jame MAN svarbu kad gerai veiktu, tada kita musipirksiu jau konkreciai zinodama i ka atkreipt demesi.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

Kol kas su tabletu dar vis pasizaidziu. Sutempiau i ji knygu, fotkiu,taigi i kelione ruosiames. Igrudau sd kortele del viso pikto. Iki 16 gb galima det,taip atrodo. Na o su sim kortelemis dar kovoju. Pasirodo jas net dvi galima isidet. Bet kol kas neveikia ne viena. Tas isdykelis vis raso,kad ne viena neideta. Matyt kazko neaktyvuoju.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

Freelanderiu kol kas nenusivyliau. Veikia kaip bite. Kaip nekeista, net filmukus online galima ziuret. Vaizdo kokybe aisku prastoka. Bet youtubes gabaliukai dazniausiai kokybiskai perduodami.
Internetas greitas, ofisas yra, filmavimo kokybe gera, knygas galima pasikraut, skype be problemu. Nedidelis, patogus, lengvas.
Minusas - nera usb jungties.

Istyriau ji visa, bet neperpratau vieno dalyko. Jei ji isjungi per knopke- nudvesia Wi-Fi ! Jei palieki neisjungta, tai viskas tvarkoj - jis isijungia pats. Ijungt paskui bet kuriuo atveju per knopke. Taigi kai Wi Fi nebepagauna as to rysio ne per kur pati nebegaliu atstatyt! Du kartus teko skambint provaideriui. Neisivaizduoju ka jie padaro, bet planseteje vel ima veikti Wi Fi. Na dabar nebekisu nagu prie tos knopkes... Bet juk galiu vel kada nors uzmirst!
Idomu ka reikia daryt, kad paciai ta rysi atstatyt? Ijungt-isjungt modema bandziau -nepadeda.

Ir idomu kas bus, jei as ji išsivešiu porai savaiciu i uzsieni ir ten naudosiu kitus wi fi? Ar grizus automatiškai griš mano namu Wi Fi?
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Klevas »

Manau, kad tai tipishkas kinishkas daiktelis. Freelander PD10 3GS.
Zhmones skundzhiasi del mazho ekrano shviesumo ( o lauke dazhnai saule) TAI SVARBUS PARAMETRAS
Letas GPS (matyt pigus chipas nepalaiko daug palydovu) TAI SVARBUS PARAMETRAS
sako eda batareika
Ten nera ir 900MHz diapzono, tai ta jo interneta su SIM paverchia niekalu, nes 2100 dabar jau tik miestuose. TAI SVARBUS PARAMETRAS

Pigia mesa shunys eda, ash pazhiuriu piguva, bet ne tokiuose dalykuose

Jei kas jums siulo 3G telefona ar planshete tai pirma zhiurekit ar ten yra 900MHz 3G (2G 900MHz tai visuose yra nemaishykit) nes jei nera tai tada tai zhaisliukas vaikams
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

Mano planšetukas kazko stringa, gal jau pipiec jam atejo? Na beveik 10 menesiu veike kaip laikrodis. Niurkiau ji kas nakti, landziojau inete, rasiau laiskus ir pan. Jis prikrautas knygu, fotkiu. Gal jau pasibaige jo jegos, juk planšete siaip neskirta tarnaut lyg butu laptopas...
Bet tas jo "gedimas" toks keistas. Tiesiog nesijungia kai kada (vis dazniAU )prie ineto. Ir tai gali buti bet kuriuo paros laiku. Elementas pakrautas, viskas atrodo veikia, bet ner ineto ir nors tu ka. Visos kitos funkcijos veikia. Rodo, kad signalo stiprumas geras, bet saitu neikelia...
Plansete veikia tik per Wi Fi.
Nusinesiau i pirma auksta, nes modemas stovi ten. Galvojau, gal planšetukui, kaip 10 menesiu senukui, pasidare per toli tas modemas? Nieko panasaus. Nejungia ir ten.
Praeis valandele, kai uzsimanys, tada ir jungs. Bet man tokie fokusai labai nemalonus...

Vnz yra kazkokia problema, bet negaliu suprast kokia. Jei nebejungtu niekad, tai supraciau, kad nudvese, bet dabar labai keista... Nes tas nejungimo laikas labai ilgas, gali 2-3 valandas nejungt. Jei musu kvartale tiek ilgai neveiktu Wi Fi - kiltu skandalas. Be to, plansete rodo, kad PRISIJUNGTA ir net rodo koks siuo metu ineto greitis.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Klevas »

Paziurek setinguose kokie tinklai yra aplink, kai nesijungia.
Ijung isjung Wifi, gal atsigaus,
na reikia ieshkoti zhaisti...
Post Reply