Patikimos transporto kompanijos

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
Darijus
Posts: 8
Joined: 2013-04-29, 00:21

Patikimos transporto kompanijos

Post by Darijus »

Sveiki visi ! Ieskau patikimu vezeju.. norisi, kad vaikai issiustas dovanas gautu.. gal kas zinote normalia, patikima kompanija ,kuriai buta galima patiketi nedideles siuntas Olandija-Lietuva ?!
Aciu.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by kregzdutenr1 »

www.KeleiviaiSiuntiniai.lt Siulau tartis su Keleiviaisiuntiniai , kiek zinau jie veza tik iki Kauno iki 30 kg , ir jei jiems pakeliui paimti is jusu ?Tarkites ,rasykite SMS ju saite yra telefonas.Sekmes.
Darijus
Posts: 8
Joined: 2013-04-29, 00:21

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by Darijus »

kregzdutenr1 wrote:http://www.KeleiviaiSiuntiniai.lt Siulau tartis su Keleiviaisiuntiniai , kiek zinau jie veza tik iki Kauno iki 30 kg , ir jei jiems pakeliui paimti is jusu ?Tarkites ,rasykite SMS ju saite yra telefonas.Sekmes.
Aciu!
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by Greta »

Nera patikimu lietuviu, vezanciu mikriukais siuntas. Siuskite pastu arba per TNT ir tai bus zenkliai didesne garantija, kad gaus. Mikriuku vairuotojai siuntas nuolat "pameta" arba dezute isdrasko, kazka isima, o paskui sako, kad tai padare Olandijos muitininkai. Net nejuokinga.
Darijus
Posts: 8
Joined: 2013-04-29, 00:21

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by Darijus »

Gal atsirastu zmoniu kurie turi kuom pasiskusti ar pasigirti ta tema?
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by kregzdutenr1 »

Pastu siusti per TNT post kantora galima,manau saugiausia ,patikimiausia,bet girdejau kad Lietuvos pastas darbuotojai drasko pakuotes ,as nezinau ar tais tiesa.Du paskutinius kartus issiunciau iki 5kg paketus ,kaina buvo iki 25,00 euru ir galima internetu stebeti siunciama paketa kada jis pasiekia adresata,patogu.

Mikriuku kolkas dar tik planuoju perduoti lagamina su rubais,taigis ten nieko ipatingo jie nerastu kaip isaugtus mano vaiko Rubus,tikiuosi nevogtu :D ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by Greta »

Atkreipkit demesi, kad TNT post ir Postkantoor yra skirtingos imones.

Kai siuntini pasiusite per pasta, jo negabens TNT, o gabens kiti vezejai, kurie irgi nera blogi ir geresni nei TNT. Vis pamirstu ju pavadinima…
As is Lietuvos siunciu pati sau siuntinius jau 9 metai ir ne vienas nedingo, nebuvo atplestas, niekas nebuvo pavogta. Na as i juos nededu cigareciu, alkoholio, trankvilizatoriu, lasiniu, visokiu gendanciu dvokianciu zuvu ir pan.
Ir visada gaunu i namus (Olandijoje), o jei manes nera namie - siuntinys paliekamas pas kaimynus. Jei ir kaimynu jiems nepavyksta rast, tai randu rasteli, kad siuntini galiu atsiimt artimiausiam knygyne, jie turi su knygynu sutarti.
Be to, kai siunciat is Lietuvos per pasta, bet kuri siuntini galit apdraust 1000 litu suma. Tai kainuoja tik 14 litu ! Manau ta pati galit padaryt ir Olandijos paste, bet kainu as nezinau.
Taigi jei siuntinys prapuls - gausit 1000 litu. Galit ivertint ir brangiau, jei ten sudeti brangus daiktai. Bet tada reiks moket daugiau. Ten jau yra kazkoks procentas nuo ivertinimo sumos. Lietuvos pasto puslapyje rasit visa info smulkiai.
As per 9 metus ne vieno siuntinio nevertinau ne vienu litu.

Pervezimo firma TNT yra visai kita organizacja ir mano akimis ziurint kazkiek prastesne nei ta, kuria as dazniau naudojuosi. Tiesa, jie veza pigiau nei mano pamegtoji, bet man nepatinka, kad jie siuntinio nepalieka kaimynams ir nepalieka niekur. Taigi jei nebuvai namuose, reikia inete atzymet kuria diena busi namie, tada jie atveza. Ir stypsai kaip durnius visa diena ant sniurelio pakabintas. Tik tiek, kad beveik visada inete gali stebet kaip juda tavo siuntinys, kur jis tuo metu yra, bet kai jis atjuda i Olandija, niekad negali zinot kada jis pajudes link tavo namu.Nes tai gali buti ir siandien ir ryt ar poryt.

As mielai ju paslaugom nesinaudociau, bet Lietuvoj yra viena internetine knygu parduotuve ir labai gera parduotuve, kuri siuncia knygas tik per TNT, nes taip pigiau atsieina persiuntimas. Vnz turiu sita iskentet, jei noriu su ta parduotuve turet reikalu.
Taigi skirkit TNT nuo eilinio pasto, tai skirtingi dalykai!

Kas del mikriuku, kuriais siuntinukus vezioja lietuviai, turiu tik pacia blogiausia patirti. Du kartus bandziau ir du kartus buvo tikro lietuvisko daunisko biznio pavizdys. Daugiau niekad nebandysiu. Mikriukais galbut verta naudotis tada, kai norit nutempt i Lietuva maske remontui ar partempt ja is ten. Jie ir tokia paslauga teikia. Kiek tai kainuoja nzn, ar apsimoka nzn. As asmeniskai ju sita paslauga nesinaudociau. Nes jie sugalvotu simta problemu ir kol ta maske nutemptu as buciau prazilus.

Taigi mano patirtis su jais tokia:

Pirma karta Kaune susitariau del konkretaus paemimo laiko ir konkrecios pristatymo vietos Olandijoje. Man viskas zvaliu balsu buvo pazadeta. Bet nei nurodytu laiku, nei po valandos siuntinuko niekas neatvyko paimt. Paskambinus dar po 2 valandu isgirdau absurdiska, bet iprasta lietuviska pasaka: negaliu atvaziuot, patekau i avarija, dabar sedziu ligoninej…O pats girdisi, kad prisiliuobes kaip kiaule, nuo sofos pakilt negali. Na pasakiau, kad tada uzsakyma perduosiu kitiems. I tai tuoj buvo atsakyta, kad per pusvalandi kas nor atvyks paimt, kad problemu nebus ir t.t.
Po pusvalandzio paskambino tas kitas, nepatenkintu balsu pasake, kad jis net nevaziuos i Utrechto puse, kad labai uzimtas, kad daro MAN paslauga, kad i 4 auksta tikrai nelips to siuntinio paimt, kad jis ne krovikas…. Pasakiau, kad as 12 kg tikrai nenesiu zemyn ir kad eikit jus visi naxer ir nebeskambinekit! Bet po 20 min pasigirdo skambutis i duris.
Atejo jaunas bernas, nesvarus, treninguotas, akys stiklines...As jau nuo visko buvau pavargusi, atidaviau ta siuntini ir perzegnojau ji… :thumbdown:
Bet siuntinys po 3,5 paru siaip ne taip pasieke mano namus Olandijoje. Kai po 2 paru paskambinau kad paklaust kur jie dingo, tai man buvo papasakota kita pasaka: jie istrigo Vokietijoj, nes sugedo mikras, susirgo vairuotojas, prasidejo zemes drebejimas ir t.t.:)

Antras kartas buvo dar bjauresnis. Kaune sudejau i siuntini giminaitei dovana ir mikras ta dezute turejo jai nuvezt i Utrechta. Bet jiems buvo labai cekava kas toje dezuteje, kad ji tokia sunki , tai visa ja sudraske. Dezuteje buvo tik knygos. Per ju draskyma dalis knygu buvo iplestos, ilenktos. Bet jie atnese tos dezutes likucius mano giminaitei naglu snukiu, be jokio atsiprasymo ir pareiske, kad dezute sudraske olandu muitininkas. :mrgreen: :silent:
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by kregzdutenr1 »

Pritariu Gretai ,patikimiausia pastu siusti,ir apdrausti galima netgi Olandijoje .
Tik kartais norisi kaika sunkaus nugabenti ir mastai kaip cia ka padarius,pazystami kurie gyvena Olandijoje kaip visuomet labai uzsieeme,taigis geriau jau svetimam sumoketi uz paslaugas, manau yra ir saziningu zmoniu kurie tuo paciu noretu ir uzsidirbti,juk bendzinas kainuoja ir t.t.
As nemanau kad visi Lietuviai vagys ,bet tokiu yra nieko nepadarysi jei toksai ju gyvenimo budas.... :(
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote:Pritariu Gretai ,patikimiausia pastu siusti,ir apdrausti galima netgi Olandijoje .
Tik kartais norisi kaika sunkaus nugabenti ir mastai kaip cia ka padarius,pazystami kurie gyvena Olandijoje kaip visuomet labai uzsieeme,taigis geriau jau svetimam sumoketi uz paslaugas, manau yra ir saziningu zmoniu kurie tuo paciu noretu ir uzsidirbti,juk bendzinas kainuoja ir t.t.
As nemanau kad visi Lietuviai vagys ,bet tokiu yra nieko nepadarysi jei toksai ju gyvenimo budas.... :(
Kazka sunkaus? Na tada dek i konteineri ir priduok i Air Lituanica. Cia viena is iseiciu. Ziurint koks tas sunkumas ir kaip galima supakuot.
Yra nemazai firmu, kurios gabena sunkius krovinius, net atveza dezes ar konteinerius i namus. Tiesiog reikia paieskot inete ir apeit ratu lietuviskas firmas.

Zinoma, teoriskai nebuna, kad visa kazkuri tauta butu vagys. Bet lietuviai tiesiog nemoka buti garbingi versle, nes ju to niekas niekad nemoke, to nera ju genuose. Kada Lietuvoje buvo verslininku? :) Nuo 1919 iki 1940 net viena verslininku karta nespejo kaip reikiant isisukt ir suprast kas tai yra... Taigi niekad ir neturejom verslo kaip tokio, neturejom tikru finansininku, bankininku, juristu, o ypac politiku. Todel tokia padetis ir yra Lietuvoje, kad visi dirba kaip ismano, o is tiesu nieko neismano.

Bankininkas masto daugmaz taip: oi, kiek daug babkiu chebryte sunese, tai valio, lekiu su jomis link Meksikes...
Teisejas masto: aha, cia mano valia teisti, as juk teisejas, na taip yra kazkoks BK, na paskui i ji uzmesiu aki... :)
Politikas masto: babkes, babkes, babkes, viska padarysiu ka norit, tik duokit, duokit, duokit, juk gal tik karta gyvenime prasiverziau i toki roju...
Esme juk tame, kad visi, nuo politiko iki santechniko yra is kumeciu kile. Garbingiems ir turtingiems nebuvo is kur beatsirast. Jei iki 1940 dar buvo grupele tokiu zmoniu, tai jie arba spejo pabegt i Vakarus arba rusai juos pakore. Todel vargo bites nesugeba but auksciau lito/euro. Toks zmogelis nori ji paimt bet kokia kaina, o kazkokia garbe, kazkokios taisykles si nora uzgozia, nes genuose yra tik badas, skurdas ir neviltis.

O jei zmogus nera is tos grupes, kuria lito vaizdas parlyzuoja, tai jis ir neina i tokius darbus, kur galima vogti, nesvarbu ar is zmoniu ar is fondu ar kysiais imt....

Ir savaime supranatama, kad toks menkutis verslininkelis kaip siuntinuku veziotojas masto LYGIAI TAIP PAT kaip ir tie dideli veikejai: oi kiek siuntinuku.... oje kaip kvepia... ai koks sunkus... ale idomu ka tie dundukai siuncia.... nu paziuresiu... tik viena atplesiu, garbes zodis... oho, oho, nu fainu cia dalyku esama.... cia jau tikrai man sito labai reikia... oi, dar viena praplesiu, tik viena... ai, velniai nemate, praplesiu visus, pasakysiu, kad muitine, kas irodys, kad ne?.....

Lietuviu verslo gelezine taisykle:

Teismas. Teisiamasis sako:

Gerbiami teisejai, as dirbau misko priziuretoju, tai kasdien turejau po du briedzius. Jus dirbat teisme - taigi turit mane ir visus mano briedzius.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Patikimos transporto kompanijos

Post by Klevas »

Kodel man turi buti idomu, kodel LT problemos?
Ash ne istorikas, nei koks sociologas, nei politikas.
Todel man pakanka tik ivertinti kiekviena valstybe ir po to atitinkamai pasinaudoti ar vengti.
Lietuva yra rizika ir problemos. Na kartais kai kurie pliusai...
Tai ir naudojames. Bet visuomet yra ir rizika.
Post Reply