Paryzius, Prancuzija

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
kari01
Posts: 7
Joined: 2018-07-3, 09:15

Re: Paryzius, Prancuzija

Post by kari01 »

Buvau Paryžiuje, senokai, tačiau prisiminimai liko ilgam. Man labai patiko, šis miestas turi kažkokią savo atsmosferą. Žinoma priklauso nuo labai daug dalykų kaip ir kokį miestą pamatai Ūgyvenamasis rajonas, nusiteikimas). Tuo metu aš buvau sužavėta ir viskas man atrodė nuostabiai: gatvelės, bažnyčios, kavinukės, maistas. Norėčiau dar kartą ten grįžti, galbūt dabar kitomis akimis pamatyčiau tačiau tikrai verta. Kaip tik galvoju kad gal pats laiaks ir paplanuoti šią kelionę pavasariui, kadangi bilietai nėra pigus, o planuojant iš anskto manau labai sutaupyti galima, http://www.skrydis.lt/lt/pigus-skrydziai-i-paryziu/ visai patrauklių pasiūlymų radau, gal kam irgi pagelbės planuojant :)
edviu
Posts: 40
Joined: 2021-06-28, 11:45

Re: Paryzius, Prancuzija

Post by edviu »

mes kai ieškojom daugiau informacijos dėl transporto ten, radom, kad keliauti mopedais gera mintis. taip ir darėm.
dlike
Posts: 2
Joined: 2023-08-11, 14:10

Re: Paryzius, Prancuzija

Post by dlike »

Paryžiaus pliusai - romantiška atmosfera, meno ir kultūros paveldai, įvairialypė virtuvė, įspūdingi architektūriniai šedevrai. Minusai - daug turistų, pakankamai brangu, eismo spūstys, toliau nuo centro darosi kartais nejauku ir nelabai saugu (bet čia turbūt visuose didmiesčiuose).
Post Reply