Valstybes stipendijos

Diskutuokime, pasidalinkime patirtimi ir patarimais
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Valstybes stipendijos

Post by Greta »

Na jus cia postringaujat pagal savo supratima ko gali ir ko negali buti, tai ir postringaukit toliau, jei jums taip idomiau ir jei jums ne info reikia, o tik pliurpalogijos.

As asmeniskai gavau cia Olandijoje 2,5 tukst stipendija, kai studijavau magistra, todel ir linksniuoju butent sita skaiciu. Manau,kad musu grupeje buvo tokiu, kurie gaudavo maziau, bet budavo ir tokiu, kurie gaudavo daugiau. Zinoma, niekas tais dalykais nesigyre, todel kiek butent kazkas gaudavo daugiau as info neturiu. Zinau tik tiek,kad musu grupeje nebuvo ne vieno, kuris po bakalauro studiju nebutu turejes bent 5 metu metu darbo stazo...
Tie vakaryksciai mokyklinukai (bakalaurai) yra sukraustomi i atskira grupe ir ko ten juos mokina nezinau. O mus mokino kurt optine apgaule, t.y. apknisinet klienta, kad vadybininkai galetu ismelst is jo kuo daugiau babkiu. :lol:

Zinoma, nesakau,kad gavau ta 2,5 gabalo ir buvau laisva kaip paukstis. As is karto, dar ne studijuot nepradejus, sudariau sutarti su viena imone ir jai priklausiau ir dar priklausau su visais grobais. Bet ka man tai blogo dare? Nieko! Juk dirbt kazkur reikes visvien... Tai ar geriau turint Lietuvos bakalaura mint slenkscius ir nulenkus galvele prasytis kava nesiot architektams ar turint Olandijos magistra prasytis viski nesiot, visgi isilavinimas jau didesnis... :lolno:

Man ta magistratura buvo dzin, jokiu nauju ziniu ten negavau, ypac turint galvoj, kad jau turejau nemaza gabala patirties po bakalauro studiju ir nemaza kieki darbu, kuriais galejau pasigirt. Bet man norejosi turet magistro diplomo vakarietiskoj univerkej... As buvau pilna iliuziju,kad cia tai jau gausiu tokiu idomiu ziniu,kad nuo ju net naktimis neuzmigsiu...... :mrgreen:
O realybeje pasirode, kad musu sovietine Vilniaus univerke man dave geresniu ziniu ir architekturos bakalauras jau laisvoj Lietuvoj irgi dave tikrai neblogu ziniu.
Na bet kad jau diedo imone mus atkomandiravo i sita pelke, tai is jos sumasciau ishspaust viska, ka galiu.... Ir man pavyko.
Aisku, pavyko ne todel, kad gavau magistra ar stipendija 2,5 gabalo. Visa tai nulis. Man pavyko todel, kad moku sudaryt geras sutartis (savo naudai) ir isideret viska, kas man svarbu ir ko man reikia. Jei darbdavys protingas ( o butent toki ir turiu), jis mato,kad mano norai jam neatnesa finansines skriaudos, taigi ir nesipriesina. O su laiku jis isitikina, kad tas menkniekis, kurio as prasau, susumavus metu rezultatus, jam atnesa apciuopiama nauda.
O man reikia viso labo laisves. Ir as ja turiu.
Na zinoma, gal visi mes ta laisve (kas liecia darba) suprantam skirtingai.............
User avatar
kordas
Posts: 1
Joined: 2021-08-23, 14:31

Re: Valstybes stipendijos

Post by kordas »

Greta wrote: 2013-07-15, 00:27 As asmeniskai gavau cia Olandijoje 2,5 tukst stipendija, kai studijavau magistra, todel ir linksniuoju butent sita skaiciu. Manau,kad musu grupeje buvo tokiu, kurie gaudavo maziau, bet budavo ir tokiu, kurie gaudavo daugiau. Zinoma, niekas tais dalykais nesigyre, todel kiek butent kazkas gaudavo daugiau as info neturiu. Zinau tik tiek,kad musu grupeje nebuvo ne vieno, kuris po bakalauro studiju nebutu turejes bent 5 metu metu darbo stazo...
Labas,

o gal kas žinot, kokia dabar yra ta stipendija, studijuojant magistrą?
Post Reply