Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Naujienos iš Lietuvos
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

Klevas rašė:
Na, protingai pagalvojus, turetu tas pats, kaip Lietuvoje, bet mes esame ir emociju zhmones. O emocijos sako, kad kuo Lietuvai blogiau - tuo maloniau, net jei nuo to ir pats kenti per galimybiu sumazhejima ar turto vertes kritima. Tiesiog buvo kazhkokia vizija, kurios jau nera ir nebus, neliko vilties, tai ir nereikia nieko.
Kai kurie zhmones sakysim daro kazhkoki projekta, jis nesigauna ir ateina momentas tai sau pripazhinti. Vieni ramiai ishardo ir pasideda dar tinkamas dalis, kiti nepraleidzhia progos efektingai viska sugriaut. Tai tik detales
Man Lietuva - tai nepavykes projektas. Protas sako - ramiai pasinaudot tuo kas dar liko, o emocijos nori efekto. Tai zhmogishka.


Nu tu duodi, Klevai.... :thumbdown:

Ir sugalvok tu man tokia nesamone: "kuo Lietuvai blogiau, tuo man maloniau".....
Jei buvo vizijos ir svajones, tai reikejo sedet Lietuvoj ir dirbt del tu viziju ir svajoniu. Niekas niekam nieko niekada neatnesa ant padekliuko!!!! Salies gerove ir stabiluma, kai pradedi nuo nulio kaip Lietuvoje, gali sukurti per 50-60 metu. Taigi jei tu butum stengesis igyvendint ta vizija, butu stengesi tavo vaikai, tai anukai jau butu gyvene taip,kaip isivaizduojat gyvenima pagal ta vizija. O jei savyje turejot tik ribota proteli, kuris lauke kol kazkas viska sukurs ir sukurs per 4-5 metus, tai gal cia tik jus patys kalti, o ne Lietuva?
As pvz neturejau jokiu viziju, nes puikiai supratau,kad subyrejus centralizuotai sistemai, kuri veike 50 metu, taigi subyrejus ir ekonomikai, kurios kiekvienas varztelis buvo centralizuotas, is naujo sukurt kazka, kas veiktu ir duotu dividendus, prireiks daugybes desimtmeciu.

Lietuva as myliu ir linkiu,kad viskas butu ten kuo geriau, kuo maziau bankrotu, kuo maziau bedarbiu ir kuo maziau skurdo.
Tai,kad dabar ten negyvenu, tai nieko nereiskia. Tai tik komandiruote, nes i Lietuva grisiu. Ir nesvarbu, kad siuo metu turiu Olandijos pilietybe. Man tai tik popierius. Nesvarbu po kiek metu as grisiu. Gal dar po 10 metu... Ir tikrai nenoriu grizt i griuvesius.
Manau, kad Lietuvoje galima igyvendint bet koki projekta, jei turi galva ant peciu. Zinoma, galim kalbet tik apie projektus, kuriuos galima igyvendint neisivysciusioje salyje su 3 mln gyventoju.

Pati Lietuva LIETUVIUI nebuna projektas. Ji buna gimtoji zeme, tevu ir seneliu salis ir tai yra brangiausia ka zmogus turi.
Tevyne, vaikai ir tevai - daugiau sioj zemej nieko zmogus neturi!!!

Tu matyt ne lietuvis.Ir tai tavo beda, jei gimei Lietuvoje. Na galbut beda tik tame, kad tave tevai neteisingai auklejo ir todel ateme is taves Tevyne! Nes butent Lietuva tavo gimtoji zeme, jei gimei Lietuvoje!!!
O dabar tu is vis neturi tevynes, nes Rusijos nepazysti, o Lietuva tik projektas. Tau likimas atseikejo "laimes" kaip ir marokieciams ir turkams Olandijoje... Jie cia gime, bet nekencia Olandijos, o savo salims - Marokui ir Turkijai jie irgi pavainikiai...

Visa tai,ka tu sudestei nera zmogiska. ZMOGIŠKA - TURET SAVO TEVYNE IR SAVO ŠAKNIS. Kartais tevyne ir šaknys skiriasi, bet tai geriau, nei ju is vis neturet.
Tarkim lietuve isteka Olandijoje pvz uz turko. Vaikas gimsta Olandijoje ir jei tevai protingi - vaikas turi tevyne - OLANDIJA. Vaikas cia gimsta ir cia turi buti pats brangiausias jo sirdziai kampelis, kur jis kada begyventu. Bet jis turi ir saknis ir tos saknys yra Lietuvoje ir Turkijoje. Jis turi viska apie tai zinot, vaikams butina pasakot apie jo senelius ir prosenelius. Tik nemanau, kad vaika butina versti mokytis jo tevu ir seneliu kalbu. jei jau isrinkot savo vaikui olandiska likima, tai ir atiduokit savo vaika tam likimui. Na cia tik mano nuomone....... Man atrodo, kad labai svarbu jog vaikas vaikysteje nesijaustu svetimas toje salyje kur gime ir auga. Nes tai neduos nieko gero jo psichikai.....

P.S. Pabrėžiu - čia tik mano nuomone ir nieko asmeniško! Tiesiog man skaudu,kai žmogus nemyli šalies,kurioje gime ir užaugo. man labai jo gaila.
Gaila,kad jis nesugeba atskirt politikų/valdžios ir kazkokiu savo projekteliu nuo sąvokos TĖVYNĖ.... :thumbdown: :sick: :oops:
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by saulens »

Greta wrote: . . . Nesvarbu po kiek metu as grisiu. Gal dar po 10 metu... Ir tikrai nenoriu grizt i griuvesius.
Manau, kad Lietuvoje galima igyvendint bet koki projekta, jei turi galva ant peciu. Zinoma, galim kalbet tik apie projektus, kuriuos galima igyvendint neisivysciusioje salyje su 3 mln gyventoju.
Nezinau ka tu rasi toi Tevynej po 10metu kai kas diena viskas isleto griuna... Liaudis bega, kaimas i didmiesti o is miestu i ... net jau Panevezys nebe didmiestis tapo :shock:
3 milionai buvo pernai kai minetas Panevezys dar buvo didmiestis...
As ir mieliau uz mazau, bet Lietuvoj :think: bet kai zmogus bando gyvent o sistema ji eda tik pastebejus kad gal jau pergerai gyveni tai nu ir peeep tokia lietuva :( . Niekuomet negalvojom kazkur vazuot gyvent visa seima (nors daug kam buvo ir yra keista ka mes cia veikiam), bet paskutiniais metais yra pagrindine tema pas mus. Taip as Lietuvis ir visa seima Lietuviai ir tevyne musu Lietuva. To as gyvenime neatsisakysiu ir nepakeisiu. O tai isibegejau :silent: reikejo gal patilet :shh:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Klevas »

Gal nereik Greta apie visokias tevynes ir patriotizmus. Man Tevyne yra shiaurine Europos dalis. Gal vokiechiai ir olandai mane nelabai myli, bet jau bent nesiulo ir neduoda i galva, nereikia gatvese bijoti agresyviu shunu, kenteti nuo tirukshmo ir jie kur kas mazhiau stengiasi apnuodyti gyvenima per teisini ir finansini kenkima. Megstu muzika, patinka RadioNL - 10 kart geriau nei Pukas, o 100%NL 5 kart geriau nei Lietus (ot analogai). O ko dar noret?

"As pvz neturejau jokiu viziju, nes puikiai supratau,kad subyrejus centralizuotai sistemai, kuri veike 50 metu, taigi subyrejus ir ekonomikai, kurios kiekvienas varztelis buvo centralizuotas, is naujo sukurt kazka, kas veiktu ir duotu dividendus, prireiks daugybes desimtmeciu."

O kodel mane tai turi dominti? Man reikia shiandien, LT mokeschiu irgi reikia shiandien o ne po deshimtmechiu, tai koks tikslas moketi dabar o gauti po mirties :) Tam shalys skolinasi pinigus ir gauna parama, tuo rupinasi politikai. O ash tik juos vertinu.
Ash nesiruoshiu prie to prisidet, nes rezultatu nematysiu gyvas, DABAR KITI LAIKAI.
Koks tikslas kazhka kurti, jei jau yra sukurta. Taigi LT prijungta prie ES, kadangi LT yra blogas rajonas, tai turi i ja suvazhiuot atitinkama publika, o geresni nuvazhiuot kur geriau, kas ir vyksta.
Kas bus po deshimtmechiu, man nuoshirdzhiai nusispjauti, kaip Lietuvai nusipjaut, kaip gyvenu chia ir dabar. Jei uzhsidirbu gerai, o jei ne tai nesu Lietuvai reikalingas, ji mane kaip zhveri bandytu nuskausminti pagavus, sakysim per visokius kvailus istatymus atbuline data ar teisine savivale ar atsilikeliu daugumos diktata, todel nereikia apie morale...
taip ir man LT nereikalinga, jei neturtinga, kodel ash turiu but moralus??? Kai tures pinigu, tada susidomesim, morales ten tai mano amzhiuje nebus tikrai, paskaitinek spauda, bet del pinigu nezhinau, gal ras kokius aukso klodus, kas zhino... Tada prisiminsim... Nors zhinot kas buna tokiose shalyse radus aukso...

"Tai,kad dabar ten negyvenu, tai nieko nereiskia. Tai tik komandiruote, nes i Lietuva grisiu."
Ir pilietybe pasiemei vardan komandiruotes :) Nejuokink, kokia komandiruote??? Na Olandija tau nepatiko ir tiek zhiniu, todel ir grishi, kaip ish UK grish daugybe zhmoniu, nes Anglija tikrai blogesne uzh LT, bet Vokietija tai geresne!
Man ir grizhti nereiktu, nes kol kas turime butus ir DE ir LT, labai geras sprendimas, pabuvus savaite LT bent 3 menesius jau nesinori buti, o zhmonele jau reikia per pykchius vezhtis i Lietuva.
Manau Greta, tau reikia pagyventi LT kokius metus, nuvyksti, kaip turiste, tai nelabi suvoki...

"Manau, kad Lietuvoje galima igyvendint bet koki projekta, jei turi galva ant peciu. "
Manau, kad galima igyvendinti koki projekta ir Somalyje, tik kazhin ar apsimoka ir saugu galvai :)

Shiaip gimiau LTSR ir buvau LABAI PATRIOTISHKAS, net sugebejau nebuti komjaunuoliu(dazhnai vieninteliu), kai aviu banda stojo ten del karjeros. Tai buvo imanoma tik zhymiai geresniais rezultatais, kas pasikartoja situacijoje emigracijoje.
Bet.. Tevyne negali buti gamta, jei aplinkui NEDRAUGAI, atsilikusi pavojinga ir prieshishka bendruomene. Ishrenkanti neaishkius politikus, Tegu jie ten savo tevyne VIENI tobulina, bet ash manau, kad neetishka butu linketi sekmes blogiukams, nors ir tos pachios tautybes ir gimimo vietos. Tai neetishka zhmonijos ir Europos pozhiuriu. Nenorechiau, kad tokia shalis taptu galingesne ir pradetu EKSPORTUOT SAVO BLOGI. jau ir taip tai vyksta... Pirma tegu ji tampa MORALI, tada linkesiu jai gero. Nesu azijatas ir palaikau ne gimta kaima, o PRIGIMTINES VERTYBES, kad ir ish kito kaimo.

Manau Europos Sajunga jega po truputi bandys keisti Lietuva i gera, pastoviai vyksta teisiniai procesai ir politinis- ekonominis spaudimas. Bet prisimenant, kaip sekesi Maskvai keisti vidurine Azija - esu labai skeptishkas, kad pavyks. o Gyvenimas trumpas...

Tikekimis, kad vakaru Europa dar nesubyres ir bus galima pasidzhiaugt gyvenimu, nes LT lauktu tik beviltishkumas - laukti mirties.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

Klevas wrote:
1......Man reikia shiandien, LT mokeschiu irgi reikia shiandien o ne po deshimtmechiu, tai koks tikslas moketi dabar o gauti po mirties :) Tam shalys skolinasi pinigus ir gauna parama, tuo rupinasi politikai. O ash tik juos vertinu.
Ash nesiruoshiu prie to prisidet, nes rezultatu nematysiu gyvas......DABAR KITI LAIKAI.


2....Koks tikslas kazhka kurti, jei jau yra sukurta. Taigi LT prijungta prie ES, kadangi LT yra blogas rajonas, tai turi i ja suvazhiuot atitinkama publika, o geresni nuvazhiuot kur geriau, kas ir vyksta.


3......Ir pilietybe pasiemei vardan komandiruotes :) Nejuokink, kokia komandiruote??? Na Olandija tau nepatiko ir tiek zhiniu, todel ir grishi, kaip ish UK grish daugybe zhmoniu.....

4......Manau Greta, tau reikia pagyventi LT kokius metus, nuvyksti, kaip turiste, tai nelabi suvoki...


5......Tevyne negali buti gamta, jei aplinkui NEDRAUGAI, atsilikusi pavojinga ir prieshishka bendruomene. Ishrenkanti neaishkius politikus,

6..... ash manau, kad neetishka butu linketi sekmes blogiukams, nors ir tos pachios tautybes ir gimimo vietos.

7...... Pirma tegu ji tampa MORALI, tada linkesiu jai gero.

8......Tikekimis, kad vakaru Europa dar nesubyres ir bus galima pasidzhiaugt gyvenimu, nes LT lauktu tik beviltishkumas - laukti mirties.
1. SIANDIEN reikia visiems, gimusiems ir augusiems sovietmeciu, nes visi buvom ubagai. Taigi ir tiems,kurie yra Lietuvoje valdzioje REIKIA SIANDIEN. Tai kodel tu ant ju pyksti, juk jie masto kaip ir tu. Ir jei tu butum valdzioje, tu elgtumeis kaip ir jie, nes tau reikia SIANDIEN. :clap: Deja, tu matyt nepagalvoji, kad zmones, kurie kure Vakaru Europos gerove, kazkada pasiaukojo ir gyveno ne del SIANDIEN, o del RYTOJ. Butent todel tu turi ta gerove, kuria sukure svetimos tautos zmones, pagulde tai gerovei triju kartu gyvenimus. O tu ateini kaip barbaras is Rytu salies ir naudojiesi ju sukurta gerove. Tai zinoma,kad jie taves nemegsta, kodel turetu???

2. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Blogas rajonas.... Suvaziuoti atitinkama publika.... O kodel tu skaitaisi kazkuo geresnis uz ta kazkokia atitinkama publika? Ko esi pasiekes,kad galetum didziuotis? Isradai vaistus nuo vezio? O gal nauja kosmini laiva pastatei? Na gal bent jau keleta knygu parasei? O gal filmus ar spektaklius kuri? Na o jei nieko, tik darbelis ir zmonele, tai esi pilka pele kaip ir mes visi, taigi is tu atitinkamu. :D

3.Pilietybe pasiemiau vardan saugumo. Nenoriu,kad rusu tankai uzdarytu man isvaziavima is Lietuvos, jei ka... Ir nenoriu,kad subyrejus ES as buciau paprasyta isvaziuot namo, kol as tam dar nesu pasiruosus.

4. Nemanau, kad reikia gyvent metus. Savo salyje uztenka ir menesio,kad pamatytum kas blogeja, kas gereja, o kas stovi vietoje. As tikrai nesu uzsidejus roziniu akiniu ir puikiai matau Lietuvos gyvenima.

5. Gamta irgi yra Tevyne, bet nedraugai neatsveria draugu! Nes geru zmoniu ir draugu visada yra daugiau.Tarp mano klasioku beveik nera blogu zmoniu ir nera jokiu mano priesu. Ju nera ir tarp kursioku ir tarp giminiu ir tarp buvusiu bendradarbiu ir tarp kaimynu. Taigi nezinau kaip tu sugebejai isgyti priesu ir ta priesiska aplinka. Man asmeniskai Lietuvos gamta, gimtas namas, visi klasiokai ir kursiokai, visi draugai ir gimines ir yra Tevyne. Net Lietuvos oras yra mano Tevynes dalis!
Aplinka nera maloni del bendro mandagumo stygiaus, tai matome parduotuvese, viesame transporte, net teatre... Bet nepasakyciau, kad zmones, kurie dabar gyvena uzsienyje yra mandagesni, uz gyvenancius Lietuvoje. Nuolat su isvykusiais susiduriu lektuvuose ir sakyciau,kad tai tikrai gana priesiska publika, kartais lyg laukiniai zverys. Daznai net pagalvoju,kad gerai jog jie isvyko is Lietuvos... Gal dievas duos nebegris. Lietuva apsivalo!

6.Na neetiska ir kvaila, bet tu visvien to linki. :thumbdown:
O blogiukai jie tokie pat kaip ir tu blogiukas. ;) Turiu galvoj,kad visi zmones turi savyje ir gerio ir blogio. Zinoma, yra banditu ir zmogzudziu, ju yra visose salyse. O zmones,kurie yra nekriminaliniai nusikalteliai, yra viso labo zmones. Jei tu nesugebejai tarp ju gyvent, tai cia tik tavo problema, o ne ju blogumas.
Aisku, as nesizaviu specifiniais lietuviu bruozais: pavydumu,piktumu, nuolatiniu linkejimu kitam pikto. Bet ar nematai,kad tu irgi turi tu specifiniu bruozu? :) As tikrai nematau,kad tu skirtumeis nuo visos lietuviskos mases, kuri gyvena Lietuvoje.

7. Ir tu pats turetum tapti moralus ir kazka vertingo turet savo sieloje, tik tada turetum teise kazka linket kazkuriai tautai. Nes dabar tavo palinkejimai mazai ko verti.

8. Jei ES subyres tau teks grizt i Lietuva, jei neturi DE pilietybes...... O mirtis tave suras visur, net Vokietijoje. Kai ateis laikas.
Beviltiskumas yra zmogaus viduje ir nuo gyvenamosios vietos nepriklauso. Kur eini - ten save randi. Manyciau toje pacioje Vokietijoje yra simtai tukstanciu zmoniu, kurie kankinasi del beviltiskumo. Lygiai kaip Lietuvoje yra zmoniu, kurie yra laimingi, nes sugeba dziaugtis gyvenimu, sugeba dziaugtis tuo ka turi ir mylet savo tevyne tokia, kokia ji yra. Laime dazniausiai yra musu mintys. Tai ka mes galvojame ir yra musu dziaugsmas ir musu bedos, musu beviltiskumas ar laimingumas. Jei nemoki buti laimingas -jokia Vokietija tau nepades. Laime reikia nestis savo sirdyje.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Klevas »

Greta,

1."Ir jei tu butum valdzioje, tu elgtumeis kaip ir jie, nes tau reikia SIANDIEN"
Taip, ash juos pateisinu ir elgchiausi dar blogiau nei jie. Nes rinkejai nenusipelne nieko geriau tik but ishdurti.

2. "O kodel tu skaitaisi kazkuo geresnis uz ta kazkokia atitinkama publika? Ko esi pasiekes,kad galetum didziuotis? Isradai vaistus nuo vezio?"

Nepersistenk. Tie kur ishras vaistus nuo vezhio gyvens kokiose salose puikioje sodyboje, o ne tarp eiliniu vokiechiu ar olandu. Kol kazhka sugebu - galiu gyvent DE ar NL, jei nesugebesiu teks grizhti i skyle. Tai apspres rinka, o ne ash ar tu Greta, taigi nereik asmenishkumu. Man idomus tie kurie moka pinigus ir pagal tai kiek moka - zhinau kuo laiko, o tie kurie nemoka man, savo nuomone tegu susikisha giliai, tegu paskaichiuoja ko jie prisileido, kol mes sroka SSSR atpylinejome del ju taikingo gyvenimo. Triumpiau - tegu uzhsichiaupia ir leidzhia pasidzhiaugt ju kulturos saulelydzhiu.

3."Pilietybe pasiemiau vardan saugumo. Nenoriu,kad rusu tankai uzdarytu"
O ash pilietybe imsiu irgi del saugumo, o rusai ar lietuviai mane uzhdarys - nedidelis skirtumas

4. "Nemanau, kad reikia gyvent metus."
Mano zhmonele irgi buvo pradejus suokti, kaip tik vieno buto buvome atsisake, o kito nesusirade ir gero nepasitaike. Tai sakau davai, daiktus padedam i saugykla ir pagyvenam LT kol surasim ka norim, pavazhinesiu ash i darba ish LT. Pinigu likdavo dar daugiau, nes nereikejo nuomos moket, bet po pusmechio tik lauke, kada pagaliau nereikes LT buti, nors realiai sedejimas namuose nesiskiria TV vokishkas, telefonai vokishki, internet tas pats. Bet yra skirtumas... Norisi tik sprukti... Taigi manau reikia bent pusmechio ir savo bute ar name,

5. "nedraugai neatsveria draugu! Nes geru zmoniu ir draugu visada yra daugiau"
Nesamone. Nedraugu yra Lietuvoje dauguma, tai nemastanti atsilikusi dauguma, kurios kelios asmenybes nepakeis, o nemastantys "geri" prisideda savo kvailumu prie blogio daugumos.

6. "As tikrai nematau,kad tu skirtumeis nuo visos lietuviskos mases, kuri gyvena Lietuvoje." Skiriuosi. Ash Lietuvoje gyvendamas joje sugebedavau negyvent, Man jie svetimi, o ash jiems. Neturiu apie ka kalbet. Ishimchiu mazhai.

7. "Ir tu pats turetum tapti moralus ir kazka vertingo turet savo sieloje,...Nes dabar tavo palinkejimai mazai ko verti."
Greta, gal vakdykis su savo asmenishku puolimu ir ivertinimais. Lygtai chia tema kazhkokia, o ne ivertinimai. Esi tada tikra lietuve, nesugebi ishlikti korektishka?? Ash apie tave irgi galiu pavaryt, mazha nepasirodys, prisimenu ash ir azijini mentaliteta ir puikiai moku naudotis. Galiu ir tavo verte nustatyt nesunkiai . Bet gal diskutuojam apie tema, o ne lipinam etiketes, nes chia prieis daugiau ir diskusija baigsis, prasides viens kito tepimas.

"8. Jei ES subyres tau teks grizt i Lietuva, jei neturi DE pilietybes.."

nelabai suvoki istatymu, teigdama, kas ten tures grizhti, o kas ne. Kas gyvena, tas ir gyvens, nebent Europos shalys pradetu kariaut viena su kita.
Vokietijoje man gera, nes jauchiuosi zhmogumi, o Lietuvoje bloga, nes nesijauchiu ir tam yra pagrindas APLINKINE prieshishka BENDRUOMENE su vis durnesniais istatymais kuriu ash nekenchiu. Nesamoniu, kaip ten LT kazhkam gera rashinet nereikia, nes pastebejau toki desni, kuo kazhkam geriau tuo veliau labiau spjaudo i ta puse - emocijos. Gal 15 tu kurie sake niekad neishvazhiuos - jau senai LT negyvena, liko tik ligoniai, mazhai ka sugebantys ir senyvo amzhiaus.
Taip pat pastebejau, kad daugybe stengiasi pabegti, o retas atvazhiuot ir tai neilgai dzhiaugiasi.
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by saulens »

Nu jus cia ir priraset :shock:
As trumpai. Kiekvienas gyvenima tvarko pagal save. Bent jau as gerbiu kiekvieno zmogaus nuomone ir pasirinkta sprendima koks jis bebutu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Qlumpyz »

vaikai, jeigu EU subyrės, tai bus karas.
ir tada klausimas, kas bus su "naujaisiais piliečiais", nes juos galima išduoti, kaip ir savo laiku žydus išdavė.
na o asmenys be pilietybės pirmu traukiniu varys į Bolšaja Matušką.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:vaikai, jeigu EU subyrės, tai bus karas.
ir tada klausimas, kas bus su "naujaisiais piliečiais", nes juos galima išduoti, kaip ir savo laiku žydus išdavė.
na o asmenys be pilietybės pirmu traukiniu varys į Bolšaja Matušką.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nemanau, kad varys i kazkokias Matuškas. Kiekvienas tures isvykt pagal savo pasa, t.y. pagal tuima pilietybe.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

Klevas wrote:Greta,

1.........Taip, ash juos pateisinu ir elgchiausi dar blogiau nei jie. Nes rinkejai nenusipelne nieko geriau tik but ishdurti.

2......... Tie kur ishras vaistus nuo vezhio gyvens kokiose salose puikioje sodyboje, o ne tarp eiliniu vokiechiu ar olandu. Kol kazhka sugebu - galiu gyvent DE ar NL, jei nesugebesiu teks grizhti i skyle. Tai apspres rinka......



3....... Bet yra skirtumas... Norisi tik sprukti... Taigi manau reikia bent pusmechio ir savo bute ar name.....

4............Nesamone. Nedraugu yra Lietuvoje dauguma, tai nemastanti atsilikusi dauguma, kurios kelios asmenybes nepakeis, o nemastantys "geri" prisideda savo kvailumu prie blogio daugumos.

5........Skiriuosi. Ash Lietuvoje gyvendamas joje sugebedavau negyvent, Man jie svetimi, o ash jiems. Neturiu apie ka kalbet. Ishimchiu mazhai.

6......... Kas gyvena, tas ir gyvens, nebent Europos shalys pradetu kariaut viena su kita.
1.Na matai, o sakai,kad nuo ju skiriesi. Niekuo tu nesiskiri, absoliuciai niekuo. Ir pats ta visa laika irodai....

O mano asmeniskumu tavo atzvilgiu nera jokiu, as rasau apie Kleva, jokio zmogaus, kuris yra uz to slapyvardzio nepazistu. O juk tu esi ne Klevas a ne? ;) Taigi asmenisku tokiuose postuose nera ir but negali. Pats gali rasyt apie kazkokia Greta ka tik nori, as tik pasijuoksiu. ;)
Ir rasyt i tema, bet nerasyt apie "tave" sioje temoje neimanoma, nes nagrinejame viska nuo Klevo poziurio, nuo jo patirties, ir nuo jo pykcio.

2. Na gal tavo gyvenima apsrendzia rinka, tai man taves gaila.......
O grizti i Lietuva tau gali isakyt bet kuriuo momentu, jei ES subyres. Jokioje kitoje salyje tu gali negaut leidimo gyvent, nepriklausomai nuo rinkos. Tai visada priklauso nuo didziuju susitarimo, o ne nuo rinkos. ;)

3. As Lietuvoj ir gyvenu savo bute, kai nuvykstu. ;)

4. Na tai tik tau Lietuvoje nedraugu dauguma, o man ne ir daugybei lietuviu - ne. Jei tavo aplinka buvo nemastanti ir atsilikusi, tai cia jau tavo beda, jei gyvenai tarp asocialiu arba buvai toks zmogus, kurio visi salinosi del jo pykcio ir nemokejimo bendraut.

5. Na skiriesi tiek, kiek marokietis ir turkas nuo olandu ar koks albanas nuo vokieciu. Jie irgi gyvena Olandijoje ar Vokietijoje bet is tiesu negyvena cia. Na ka cia pasakysi: nuskriausti likimo zmones, nes tevai taip juos isauklejo,kad jie tapo zombiais. Taip ir tave isauklejo tevai rusai Lietuvoje, iteige i galva, kad visa kas lietuviska bloga. Nuo to nieko nelaimejai, bet labai daug praradai.

6. Nemanau,kad gyvens, jei netures pilietybes. Na bet aisku gali buti ivairiai, cia niekas nieko negali zinot 100% kaip tada bus. Visos taisykles ir istatymai tada pasikeis.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Klevas »

Greta nustebinai savo urviniu mastymu ir nesamonem.

"O mano asmeniskumu tavo atzvilgiu nera jokiu,"
...
"Niekuo tu nesiskiri, absoliuciai niekuo"
"tai man taves gaila."
"Taip ir tave isauklejo tevai rusai Lietuvoje,"
"tai cia jau tavo beda, jei gyvenai tarp asocialiu"

Kalbi kaip kokia debile apie mano tevus "rusus"!!! Tu juos pazhisti ar ka? Ish kur zhinai, kad rusai? O gal romai ar vietnamiechiai?
Ir koks tavo suknistas reikalas, zhiurek savo tevu, gal tave konteinery rado?
Gal valdyk savo letenas kai spaudi klaviatura?

Man Lietuvoje blogai nes man shlykshtu butu gyvent tarp tokiu kaip tu. Pragyvenai Olandijoje nemazhai metu, o plugas dar kysho ish kishenes, vien asmenishkumai ir pyktis kitaip galvojantiems...
Shiuo postingu nuvertinai ir ankstesnes savo mintis. Tau tik Lietuvoje ir gyventi tarp tokiu kaip pati.
Post Reply