Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Naujienos iš Lietuvos
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by saulens »

:shock: :shock: :shock:
nesvarbu kiek metu turi ir kur kiek pragyveni (buna isimciu, tik ju labai mazai), bet va tas LIETUVISKUMAS ima ir islenda kaip yla is maiso :think:
NIEKO NENORIU IZEISTI AR UZGAUTI
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

Klevas wrote:
......Man Lietuvoje blogai nes man shlykshtu butu gyvent tarp tokiu kaip tu.
Na tai faina, kad išvaziavai, nereikes ten zmonems gyvent tarp tokiu piktu kaip tu. :clap:
Tokiu kaip tu manau Lietuvoje buvo nedaug, nes vargu ar gali buti daug tokiu, kurie jaustu priešiškuma Lietuvoje VISIEMS ir neturėtu jokios artimos/draugiškos aplinkos, tegul ir nedideles.
Tu turetum dabar buti laimingas, nes esi is Lietuvos isvaziaves, gyveni tokioje salyje, kuri tau patinka.
Bet laimes ir dziaugsmo nuo taves nesklinda. Vis tas pats pyktis, blogio linkejimai ir triedimas miltais. Taigi ir i Vokietija save atsinešei, niekur nuo saves nepabegsi ir niekur tau nebus gerai. Užjaučiu, aišku.

Na o man berneli nenurodinek, aš visada rašysiu taip, kaip galvoju. Beje, atmerk akis, kegebistiniai laikai mums, lietuviams, pasibaige, taigi nebesitaškyk čia purvais ir grasinimais. Mes tokia leksika iš jūsų girdėjom 50 metu, nenustebinsi.
Čiuožk i rusiškus saitus, jei čia tau blogai ir jauties nuskriaustas. :wave:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

saulens wrote::shock: :shock: :shock:
nesvarbu kiek metu turi ir kur kiek pragyveni (buna isimciu, tik ju labai mazai), bet va tas LIETUVISKUMAS ima ir islenda kaip yla is maiso :think:
NIEKO NENORIU IZEISTI AR UZGAUTI
Is lietuviu ir turi lysti lietuviškumas, is rusu - rusiškumas is vietnamieciu - vietnamiškumas.
Butu keista, jei is lietuviu pradetu lysti koks kinietiskumas. ;)
Lietuviai - labai keista tauta. Gal vienintele pasaulyje, kuri kompleksuoja del savo pacios bruozu, kuriuos dave dievulis. Pasaulyje yra zenkliai blogesniu tauta nei lietuviai ir ne viena nestresuoja, o anaiptol, didziuojasi. ;)
Pasidairykit aplink - ar matot nors viena idealia tauta?

Siaip jau daugelio zmoniu bedos atsiranda todel, kad jie nori pakeisti pasauli ir zmones, kurie juos supa, pritaikyti juos pagal save, tiesiog tam, kad gyventi butu patogiau. Manau, kad kur kas lengviau pakeisti save, nei kitus. Kuo tai skiriasi nuo prisitaikymo? Prisitaikymas - tai susitaikymas, kad nebus taip, kaip nori, o pasikeitimas - tai tik nedidelis savo noru koregavimas, kad galėtum gyvenime daugiau rasti kasdienines laimes.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Klevas »

Shiaip tai chia lygtai neprimtuna izheidinet, bet kadangi atsirado nagla Greta, kuri:
"aš visada rašysiu taip, kaip galvoju"
Tai reishkia, kad ir ash rashysiu kaip galvoju.

Papasakok, del ko po tiek pragyventu metu Olandijoje ish taves lenda tamsi provincija ir bukumas?
Juk tema buvo lyg ir nieko, bet atsilikelei matai nepatiko nuomone apie jos ATSILIKUSI KAIMA.

Na tai nagla provinciale pradejo izheidinet nuomones reishkianchius, kaip iparatus savo atsilikusioje tamsioje provincijoje ...Net pradejo aishkintis kokie kieno tevai. Vargshe, savo tevus pazhiurek geriau, o ne kitu,
Shiaip lyg rashei kaip zhmogus, bet va azijine prigimtis prasprudo... Na nustebinai...

"Čiuožk i rusiškus saitus,"
Rusishki saitai tau geriau tiktu... Nes archiau azijos, kaip viska supranti.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by Greta »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
edviu
Posts: 40
Joined: 2021-06-28, 11:45

Re: Lietuva - projektas ar Tėvynė?

Post by edviu »

tėvynė aišku, turiu čia namus, viskas sava, neįsivaizduoju savęs niekur kitur. be abejonės jais reikia rūpintis, bet ta kaina verta.
Post Reply