Kainų šuoliai Lietuvoje

Naujienos iš Lietuvos
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by Greta »

Prieš keletą dienų su reikalais sulaksčiau į Lietuvą. Nustebino kainų šuolis. Paskutinį kartą Lietuvoje buvau prieš mėnesį. Taigi dabar nuėjus susipirkt į tą pačią pardę įprastinį paketą (duona, sviestas, sūris, vaškė, grietinė, dešrelės, pomidorai ir pan.), buvau nustebina, kad sumokėjau beveik 25 % daugiau nei prieš mėnesį lygiai už tą patį produktų rinkinį.
Apie produktų pabrangimą galima sakyti nieko nebuvo skelbiama...
Jau po pabrangimo "Vilniaus duonos" ir "Biržų duonos" vadovai sudėste spaudoje pliurpalogiją per visą puslapį, įprastus verkšlenimus, kad kainos kyla dėl žaliavų ir energetikos pabrangimo. Įdomu kada ta energetika pabrango ir kas apie tai informuotas? O kodėl pabrango žaliavos? Pvz kvietiniai miltai, pasirodo, pabrango 20 %. Vot tep!
Man labai patiko vienas sakinys tame straipsnyje: "Duonos kaina mūsų šalyje yra adaptuota pagal gyventojų finansines galimybes". :mrgreen: Niu jooooo, manau lietuvių finansinės galimybes yra beribes. ;)

Na tame straipsnyje gavau ir info, kad "Garliavos duona" kepa be mielių, su natūraliais raugais, kurie brandinami pusę paros. O "Biržų duona" kepa natūralią, be priedų ir konservantų duonelę, kurią galima išlaikyt labai ilgai ir jos skonis nesikeičia.

emigrantas
Posts: 29
Joined: 2013-02-1, 11:56

Re: Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by emigrantas »

Ukinikai dziaugiasi rekordiniu grudu derliumi, duona brangsta...

Vilkas777
Posts: 5
Joined: 2016-08-15, 15:58

Re: Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by Vilkas777 »

Na taip kur logika nuklysta jei ukininkai uzaugino didesni grudu derliu nei iprastai jie superkami mazesnemis kainomis uz tona miltai turetu but pigesni ir tuo paciu duona. Isvada kazkur stovi grandyje skrudzas kuriam vis negana pinigu.

Alinka
Posts: 8
Joined: 2018-07-11, 11:23

Re: Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by Alinka »

Na tikrai dabar viskas nėra taip blogai, tereikia paieškoti, kur viską galima įsigyti pigiau. Aš dažniausiai perku internetu ir tikrai randu labai puikių pasiūlymų. :)

Meshkius
Posts: 45
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by Meshkius »

O ka jau kalbeti apie bustu kainu augima... dabar kaina eurais jau virsija buvusias kainas litais. Paskoloms reikalavimai labai isauge. Mums truko kantrybe, pasiskaiteme, jog yra paskolu tarpininkai manau pasinaudosime, sutaupysime ir laiko ir nervu

augustinas247
Posts: 5
Joined: 2019-11-30, 13:49

Re: Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by augustinas247 »

Kainų šuoliai įvedus eurą tikrai dideli. Dabar daugelis prekių kurios kainuodavo litais, tą patį eurais kainuoja. Bent jau kelios vietos pasilikusios prie senų kainų. Čia bent galiu padangas įsigyti pigiau nei kitur https://www.naujos-padangos.lt/padangos/

Meshkius
Posts: 45
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Kainų šuoliai Lietuvoje

Post by Meshkius »

Pakraupau... pirkau pusę kalakuto, sumokėjau 60 Eur. po to pagalvojau, jog litais už pusę būdavo apie 40 Lt. Nebeadekvačios kainos tikrai. Gal žinote kur pigus dviraciai bet kokybiški, reikia krikštosūnui su gimtadieniu užsakyti, nes pažadėjau

Post Reply