dovana su problema :)

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: dovana su problema :)

Post by Greta »

Inga wrote:Greta, tik pora dienu esu prisiregistravusi ir dar neperskaiciau visu diskusiju, bet jau galiu padaryti isvada, kad daug kuo domiesi ir esi gana isprususi mergina, bet ar nemanai, kad kada nors vertetu pabandyti kaip sakoma "to be nice"????
Aciu uz ivertinima. ;)

Kas del "nice", tai cia kaip kas supranta ta nice. ;) Mano nice yra pakankamas tiems, kas sugeba girdet ir matyt esme, o ne ipakavimo popieriu. Na o kas nesugeba, tai cia ju problema, o ne mano. ;)
benchy
Posts: 1
Joined: 2013-04-30, 20:45

Re: dovana su problema :)

Post by benchy »

Pritariu Gretai :)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: dovana su problema :)

Post by Klevas »

Deja turiu pritarti Gretos pozicijai.

Komentaru rashymas ir dalinimasis informacija nera apmokamas darbas. Pastebima, kad kai kas to nevertina. Todel pastangos suvokti geri blogame ipokavime yra skaitanchiojo pastangu dalis.

Kita vertus, nereta koncepcija yra tiek skirtinga nuo vidutinio lietuvaichio suvokimo, kad neina sausu maloniu tekstu perduoti esmes, butinai reikia ipokuoti i tam tikras skatinanchias mastyti emocijas.
gerdunka222
Posts: 182
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: dovana su problema :)

Post by gerdunka222 »

kai dovanoji gyvūną reikia nupirkti ir būtiniausius dalykus, maisto, kraiko, kažkokių kitų priedų, pvz fontanas gertuvė.. kad kuo mažiau rūpesčių būtų. superkate.lt
Post Reply