Duona

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Duona

Post by Greta »

As tikrai rimtai susidomejau ir rimtai bandysiu, kai tik gausiu is taves aiskia instrukcija. Man nebutina,kad kepalas butu apvalus, jo forma is vis nesvarbu.
Na keturkampe forma turbut paprasciausia "blieka", kurioj kepam ir vista? :crazy:
Na jei labai reikia tai galiu idet tuputi kmynu, semenu, selenu, bet tik ne saulegrazu, nebent jas smulkiai sutrinciau. Man tiesiog nepatinka duonoje svetimkuniai, kurie net akimi matomi. Bet kam tie dribsniai duonoj, tai jau nezinau. As uzspringsiu su tokia duona. Nebent jie tik del skonio, o savo charakterio duonoje neparodo, sutyzta, susilieja?. ;)

Lauksiu instrukcijos.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Duona

Post by Amina »

Zinok be saulegrazu tikrai gali apsieiti, aviziniu dribsniu kaip atskiro produkto duonoj neprisimenu. Kazkaip man jie isvis nesijaute atskirai. Galbut jie del konsistencijos reikalingi, jie gi tokie lipnus buna kai avizine kose isverdi. Gal del to ir reikia ju det, bet tiksliai nezinau, nes recepta ne pati sugalvojau, o tik is mamos peremiau, ji vel is kitu gavo.

Tai vat kopijuokis, jei jau nori bandyt :D

Duona tamsi

0,5 kg rupių kvietinių miltų
0,5 kg rupių ruginių miltų
1 litras šilto vandens
2/3 stiklinės linų sėmenų
2/3 stiklinės avižinių dribsnių
2/3stiklinės kviečių sėlenų
0,5 stiklinės saulėgrąžų
100 g (0,5) stiklinės cukraus
2-3 arbatiniai šaukšteliai druskos
Sauja kmynų
Raugas

Tešlą rauginame 6-12 val. šiltai
Kepama 180-200 laipsnių temperatūroje apie 1 valandą 15 min.
Skardą ištepame aliejumi, pabarstome sezamų sėklomis, dedame į šaltą orkaitę
Iškeptą duoną išėmę iš orkaitės apdengiame drėgnu rankšluoščiu.
Raugą šaldytuve galima laikyti 1 mėn.
Tešlos paruošimas kaip šviesios duonos.

Duona šviesi

2/3 stiklinės linų sėmenų
2/3 stiklinės avižinių dribsnių
2/3 stiklinės kviečių sėlenų
2/3 stiklinės saulėgrąžų
3 valgomi šaukštai cukraus
2-3 arbatiniai šaukšteliai druskos
1 kg Ekstra miltų.
Raugas

Tešlos paruošimas

Visus sausus produktus išmaišyti. Tada supilti vieną litrą šilto vandens, išmaišyti.
Sudėti raugą ir vėl gerai išmaišyti (3-5 minutes).
Atidedame tris šaukštus išmaišytos tešlos (raugo) kitam kepimui (raugą galima laikyti iki dešimt dienų šaldytuve).
Duonos tešlą sudedame į skardą, pateptą aliejumi ir pabarstytą miltais.
Paliekame kad iškiltų kambario temperatūroje apie 12 valandų.
Kepame iki 180-200 laipsnių temperatūroje apie 1 val. 15 min.
Pastaba. Raugą prieš kepant išimti iš šaldytuvo prieš pusdienį (greičiau iškils).

Skanaus

Mano pastabos: as blekos nebarstau sezamo seklomis, nejauciu poreikio, kildinimo laikas priklauso nuo tavo patalpos temperaturos ir dregmes, 6val. yra minimumas. As dazniausiai issimu rauga anksti ryte is saldytuvo, palaikau kampario temp. iki pusdienio ir kokia 12-ta val. uzmaisau tesla, velai pavakary ar vakare kepu. Orkaites is anksto kaitinti nereikia, nes tesla dar truputi pakyla bekaistant orkaitei. Labai svarbu po kepimo palaikyti uzdengus dregnu ranksluosciu(tiesiog suslapinu virtuvini ranksluosti, gerai isgreziu, o po kokiu 20min. ar pusvalandzio jis buna beveik isdziuves)

Kepu vat tokioj skardoj.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Duona

Post by Greta »

Aciu!!!!!!

Skarda tokia turiu. ;)

Pasakyk ka butinai reikia atsivezt is Lietuvos, ko nera Olandijoje arba sudetinga rast.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Duona

Post by Amina »

Hmm, Olandijoje neradau kmynu(gal tu ir zinai kur ju yra?), o saulegrazos(gal ir kiti priedai) pigesnes LT, bet ju galima gauti ir cia. As Vokietijos pasienyje gyvenu, o tu jei arciau Randstad, tai gal pas jus ir pasirinkimas didesnis.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Duona

Post by Greta »

Amina wrote:Hmm, Olandijoje neradau kmynu(gal tu ir zinai kur ju yra?), o saulegrazos(gal ir kiti priedai) pigesnes LT, bet ju galima gauti ir cia. As Vokietijos pasienyje gyvenu, o tu jei arciau Randstad, tai gal pas jus ir pasirinkimas didesnis.
As arciau Utrechto. ;)

Kmynu nesu cia macius. Zinoma, ju reiketu i juoda duona. Gal rusu pardej yra, reiks paziuret.
Saulegrazos cia ne tik brangios, bet ir neskanios. Nzn kaip taip gali buti, bet taip yra.

O kur gaut ruginiu miltu? As mielai is ruginiu miltu koses isivirciau. Na jei ne zemaite esi, tai tokios koses nesi ragavusi. :D
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Duona

Post by Qlumpyz »

Nu panos jūs juokingos, kmynų pilna Albert Heijne :mrgreen:

http://webwinkel.ah.nl/product/AH/16467 ... karwijzaad
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Duona

Post by Amina »

Nu geras Qlumpy, net geda pasidare, kad tu zinai, o mes ne. :lol: Uztat kainele kokia : € 39,71/KG. :D Tai gal jau geriau is LT atsivezt. :)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Duona

Post by Qlumpyz »

o tai tu kilogramais dedi? :clap: :lol:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Duona

Post by Amina »

Nu ne Qlumpy, bet man vienai duonai mazdaug toks indelis kaip AH sueitu. Tai jeigu vien kmynai duonoj € 1,39, tai kiek man tas kepaliukas atsieis? :lol: :lol:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Duona

Post by Greta »

Amina wrote:Nu ne Qlumpy, bet man vienai duonai mazdaug toks indelis kaip AH sueitu. Tai jeigu vien kmynai duonoj € 1,39, tai kiek man tas kepaliukas atsieis? :lol: :lol:
Abejoju,kad Lietuvoje toks indelis kainuos pigiau. Bet vienam kepaliukui man ryskiai atrodo perdaug tokio kiekio...
Kaip bebutu, man kazkaip savaime suprantama, kad namuos kepta duona turi gautis brangiau, nes kepam 1-2 kepalus. Kai vyksta masine gamyba visuomet mazesnes sanaudos.
Galu gale namuos ir kepam todel, kad butu skanesne, taigi pridedam 2 kepalams visko tiek, tiek gamykloj deda 20-ai kepalu. ;)
Post Reply