Nauji televizoriai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Greta, manau, kad tavishkis telikas taip pat turi puikiai rodyti.
Matauu du variantus - arba atsisakai tos kabelines paslaugu - arba isigyji ta skaitmenini priedeli. Juk ne elgeta esi.
Pas mane irgi , norejau matytHD rezhime 8 programas turejau pirktis moduli su kortele metams uzh 65 eurus, nes kita korta kitiems metams dave dovanu prie tiunerio.
Jei satelitu noresi zhiuret NL programas - irgi nebus dykai. O su dabartiniu pajungimu tai nieko gero nebus. Net su tuo teliku uzh 3000 euriuku

Smart pas mane nera, nes ten nieko gero but negali, turiu kompa prijungta su bluray stalciuku. DVD - atgyvena, dabar zhmones Bluray jau naudoja, ar zhiuri nulauzhtus Lietuvoje ish kompo.
Mano zhmonele nenori su pinigais atsisveikint neblogiau uzh kokia olande ar vokiete, o ash irgi ne ish tu kurie paskutinius klyksmus technikos gaudo, bet kartais ateina laikas, kai jau reikia senienas kazhkur padet ir pakrapshtyt pinigine.
Isigyk ta dezhute - bus pigiausia, nebent ten dazhnai aplamai dingsta signalai, tada reikia kabelines atsisakyt ir galvot apie kitus variantus, gal shviesolaidi (tik ne VDSL kuri melagingai daug kur kisha uzh sviesolaidi)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Dezute UZSISAKIAU pries 3 dienas! As ir planavau ją uzsisakyt, nes noriu ziuret vokiecius, italus, prancuzus... Ziggo su ta dezute duoda 25 analoginius, 60 skaitmeniniu ir 16 HD.

Zinoma, as matyt arkli pastaciau uzpakalyje vezimo... :silent: Nes nezinojau, kad mano prakeiktas Ziggo ta dezute gali atgabent tik 2 savaiciu begyje. Juk net is Lietuvos knygu siunta atbirbia per pasta per 3-4 dienas. ;) Televizoriu atveza per 24 val, o priedeli- per dvi savaites. Vnz be komentaru...

Na lauzyt nieko nereikia, jei nori per kompa ziuret. Dabar online gali rast filmu su sinhroniniu vertimu ar pusiau dubliuotu i daugybe pasaulio kalbu, iskaitant lietuviu ir rusu... Bet esme tame, kad nuo ziurejimo online pavargau ir uzsimaniau is PC persikelt i dideli tv ekrana. Man tas Smart irgi kaip zuikiui veliavele, as tik uz tai, kad jei kazkas PARDUODAMA, tas privalo ir veikt. O siaip as svarbiausia ziurejau, kad butu įėjimas i televizorių iš PC - vaizdas ir garsas.

Kas del Ziggo signalu, tai nepasakyciau, kad jie aplamai dingsta, nutruksta ir pan. Nepastebejau ne karto per n metu.

DVD dar nepavadinciau atgyvena, nes dvd leistuvai kol kas gaminami ir ju pilna pardese.
https://www.avitela.lt/prekes/dvd-ir-bluray-grotuvai

O kaina ne kazka ir skiriasi nuo bluray grotuvu. Tik pats bluray diskas yra kokybiskesnis ir brangesnis. Bet juk šiuo mano atveju ne esmė koks diskas idėtas į grotuvą, nes pats grotuvas visvien per jungtį prie televizoriaus jungiasi. Televizorius bijo ne disko, o JUNGTIES. Nors aisku ka ten gali zinot........

Man sudėtinga bėgt paskui modernizaciją pamišusio arklio žingsniu, nes aš turiu širdį. Tai reiškia, kad sukaupiu kolekciją, kuria noriu naudotis.Turiu asmeniškai įrašytų apie 200 video juostelių kolekciją, su kuria irgi dar nelabai noriu atsisveikint. Yra senų koncertų, įdomių laidų iš Rusijos, tokių kaip KVN, Klub Znatokov, seni dailiojo čiuožimo čempionatai,krepšinio varžybos, įvairūs koncertai... Aš turiu įprotį grįžti prie pamėgtų laidų/filmų. Yra filmų, kuriuos esu žiūrėjusi po 10-12 kartų........ Taigi, kai staigiai buvo pereita prie DVD - perėjau ir aš. Ir vėl susidarė didelė kolekcija, ypač muzikos. Dabar aš jau pykstu ir niekur nebenoriu pereidinėt. Ir tikrai esmė ne piniguose. Aš jaučiuosi apiplėšinėjama morališkai.

Kaip jau sakiau, lieku nesupratus koks televizoriui skirtumas kokios rusies disku grotuvas bus pajungtas per ta pacia jungti? Beje, jis neigiamai reaguoja i bet koki pajungima: usb, ineto kabelis....

Siandien per usb pajungiau fotika ir perziurejau paskutines fotkes is Tenerifes, tai buvau nustebinta, kad tos fotkes tokios grazios, o televizorius taip graziai rodo, kad gniauzia kvapa. Kompiuteryje tos fotkes ne is tolo neprilygo tam groziui, kuri pamaciau televizoriuje...
Taigi tu turbut teisus, kad tas televizorius is principo nekaltas.Tik aš turiu gerai isiryškint ko jis nepageidauja ir tiek ziniu.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

DVD tikrai yra atgyvena, kai ash buvau Sydnejuje parodoje 1996 metais tada japoshkes DVD ten demonstravo kaip naujove. Po poros metu tai jau buvo norma ir dar po kokiu 5 video kasetes jau buvo naftalinine seniena su ju baisia kokybe.

Dabar DVD jau atgyvena, na taip dar pardavineja, bet normalus zhmogus juk nepirks, nes ten juk tasku skaichius ekrane tik 0.3 milijono, PAL, kai dabar HD standartas 2 milijonai ar bent 1...

Visi Bluray grotuvai turi rodyti ir DVD, neteko girdet apie kokias problemas

Bluray reik pirkti su 3D, galima issinuomot kartais ir pasiziuret, nes pirktis brangoka. Buvau Olandijoje nuomoje bet po to nuvazhiavau i Vokietijos puse ir DE buvo geresne kokybe ir kiek pigiau. Tai ten kartais ir ishsinuomoju
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Nauji televizoriai

Post by kregzdutenr1 »

Tais jei greta kvietese ziggo meistrus tais vadinasi turite kazkoki abonementa ziggo ,tais manau jusu tv yra vieta tokei kortelei kuria gali jums pasiulyti zigo,o jus pirkote tv kuris tinkamas ziggo ir UPC .Apie tais as jums buvau idejusi komentara is Wechkamp ,reikia ziureti sertifikata .Patys naujausi tv pagaminti su naujomis idejomis uzpatentuoti tam tikriems provideriams ,taigis be profesonalu neapsieisite siulau eiti i Bcc ir klausineti darbuotoju kurie dirba tv skyriuje nors ir tie nevisi zinos ,reikia buti susidurusiam su sia problema arba paciam tureti toki tv ,ar daznai aptarnauji klijentus perkant smart tv.
Beje mano tv tai pat sertifikuotas ziggo ir UPC ,tik as turiu ta blokeli( KPN ji jungiu su hdmi )tad man nereikia jokios ziggo korteles kitaip vadinama module.Norint prisijungti xbox yra kitas hdmi laidas xbox,tad laidu traukioti nereikia.


De Quantis CI+ 1.3 (Common Interface Plus) TV module is special ontwikkeld voor de nieuwste generatie ( vanaf 2013 ) TV's. Met deze nieuwe 1.3 versie werkt de actieve Ziggo tv weer vlekkeloos op de nieuwste TV's. De meeste TV fabrikanten brengen TV's op de markt waarin u een TV module kunt plaatsen. Om ervoor te zorgen dat de TV module goed werkt worden de TV's door de kabelmaatschappijen gecertificeerd. Op de website van je TV-aanbieder vindt je een overzicht van gecertificeerde TV's.ir t.t.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Kregzdute, tikrai turiu Ziggo abonementa. Ir tv ir ineta gaunu per Ziggo. Ir todel ziurejau, kad televizorius, kuri isirinksiu, butu Ziggo sertifikuotas, pritaikytas Ziggo siunciamiems signalams.
Ir tikrai televizoriuje yra vieta kortelei! Pirkdama ta televizoriu jau buvau perskaicius daugybe atsiliepimu ir galvojau, kad jokios dezutes prie jo nereikia.

1. I Ziggo skambinau kokius 5 kartus.
Visus 5 kartus paskambinus gaudavau vis kitoki patarima ir kitokia nesamone is principo, kas liecia ju - Ziggo - paketus, perejima is vieno plana i kita ir pan. Atrode, kad skambinu i beprotnami ir gaunu info priklausomai nuo to, koks ligonis pakele rageli...

2. Nuejus i televizoriu parduotuve gavau atsakyma, kad dezutes prie sito televizoriaus nereikia, tereikia tik gaut kortele pas Ziggo.

3. Klevas, kuris ismano televizoriuose, cia aiskiai parase: VISI televizoriai skaitmeninius signalus gaudo tik per dezute. (Nebent as ne taip supratau.)

4. Atejes monteris is Ziggo pasake ir parase, kad televizorius yra defect, nors televizorius rodo kuo puikiausiai. Bet ijunges savo atsinesta kabeli, monteris pamate ziauru vaizda (sniega) ir to jam pakako nusprest, kad tv netikes.

5. Kaip gaut kortele neismanau. Paskambinus i Ziggo girdziu, kad galiu gaut tik viena is dvieju dezuciu, uz babkes zinoma: Interactieve HD ontvanger arba Interactieve HD recorder. Prie ju, atseit, bus ir kortele. Dovanai! :mrgreen:

6. Ka jau ten kortele, pas Ziggo net is vieno plano i kita pereit beveik neimanoma, jei nori gaut plana su didesniu greiciu. Na bet as visvien perejau, bent jau manau, kad perejau. Tiesiog pasirinkau ta, kuri leido... Jame greitis 3 kartus didesnis ir jame dar ikalkuliuotas telefonas. Mes laidinio jau seniai nebeturim ir jo mums nereikia. Na bet ka daryt, jei neimanoma kitaip? Ten tik pora euru primoket uz ta telefona, tiek jau to. Na uzsisakiau inete, ju saite, kitaip pas juos neimanoma. Jokio patvirtinimo negavau. Taigi pralaukus dvi savaites galiu nieko ir nesulaukt: nei naujo plano nei dezutes. :D

Nezinau ar kiti provaideriai yra kitokie. Netikiu. Manau, kad visi ir viskas Olandijoje yra vienodi.
Bet kitu provaideriu nesu turejus, tai garantuot negaliu. Gal koks maziukas ir yra draugiskas... ;)

Beje, pries tai buvau isirinkus kita televizoriu ir jo neisigijau tik del nelaimingu aplinkybiu ir savo nekantrumo. Manau,kad jis nebutu sukeles tokiu problemu net be dezutes. Nes jame parasyta, kad jis atreguliuotas/pritaikytas Olandijai!!
Yra sitos markes televizoriu, kurie nepritaikyti atskirai Olandijai, jie veikia visoje Europoje, tai tie yra 200 euru pigesni.
Kalbu apie televizoriu Samsung UE40F6400.
Jei tas nustatymas nieko nereikstu, zmones nemoketu uz tai pora simtu.
Vienintelis sito Samsungo minusas, kad jis neturi audio sujungimo su PC. Bet man tai didelis minusas.

Manau, kad jei sitas Philipsas, kuri nusipirkau, butu pritaikytas Olandijai, jis nekrestu tokiu fokusu. Dabar gi jis gaudo signalus nuo Murmansko iki Vladivostoko! 8-)
Pabandziau jame nustatyt ir Lietuva ir Rusija ir tai jis visvien rodo Ziggo transliuojamus kanalus, nors prastai.....
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Greta wrote:3. Klevas, kuris ismano televizoriuose, cia aiskiai parase: VISI televizoriai skaitmeninius signalus gaudo tik per dezute
Nesamone, ash to nerashiau.
Tame puslapyje kur davei nera jokiu duomenu apie kanalus ir programas, tai manau, kad jie transliuoja skaitmeninius signalus NE standartishkai ir tada joks TV nepriims, arba jie nepateikia informacijos, kokie kanalai ir kokios programos. Taip pat nepateikia info kokia kodavimo sistema.
Greta wrote:Ir tikrai televizoriuje yra vieta kortelei!
Ar kortellei ar moduliui i kuri kishis kortele? Ten kur kortele - plonas tarpas, o kur modulis gal 5 mm

Dazhnius radau kitur:
http://www.digitalekabeltelevisie.nl/te ... abel.shtml
ar chia
http://www.digitalekabeltelevisie.nl/te ... home.shtml
Tai gal tinka imtuvas ir be dezhiu

Kodavimo sistema CI+/CONAX
Modulis
https://www.ziggo.nl/#producten/televis ... lus-module
Jei modulis integruotas jau TV tai reikes tik korteles
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Klevas wrote:
......................Nesamone, ash to nerashiau.


............................Jei modulis integruotas jau TV tai reikes tik korteles
Na tu rasei, bet as ne taip supratau. Vasario 18 d., 12.29 val yra tokie tavo zodziai: "Tai kad skaitmeninei reikalinga dezhute jau taip yra."
Supratau pazodziui. O tu turbut turejai galvoje, kad jei yra modulis integruotas, tada nereikia dezutes.

Ta Ziggo puslapi, kurio nuoroda idejai, as maciau. Bet man nebuvo aisku ar tai yra butent ta kortele, kurios man reikia.
Man atrodo,kad mano televizoriuje tarpas yra ne 5 mm, o didesnis, taigi ne moduliui, o kortelei tinkamas. Na bet zinai.....
Be to, uz kortele sumoki 100 euru ir jei ji netinka, gali ja mest i konteineri. O uzsisakiusi kita plana, as nemokamai gavau "dezute" ir kortele. Plius pulteli, tris laidus ir adapteri. Dezute atsiunte tokia: HUMAX IRHD-5300C.

Na tai dabar galiu pabandyt idet kortele, dezutes nejungt ir turi veikt skaitmenine. kai perkrausiu tv is naujo ant skaitmenines...................... :crazy:

Beje, radau kazkoki Ziggo padalini, kuris uzsiima tv pajunginejimais. Gal jie pajungia ir ne Ziggo abonementams, taigi jei kam prireiks:
https://www.sluitallesaan.nl/ziggo.consumer/cat/1000011

Nzn ar juos lengva prisisaukt, ar ten normalus vyrukai dirba ar debilai. Kol kas man nereikia, manau, kad pati prijungsiu skaitmenine. Na bet jei ka, tai teks......
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Geriau mokinkis pati viska, nes tie kur ateina tai visishki debilai, praeje dresiravimo kursus (training).

Jei gavai dezhute - tai geriau dezhute naudok - bus papraschiau.

Ten kur kortele kishasi, tai tarpas tik kaip kreditinei kortelei, o jei didesnis tai reikes modulio kuria kainuoja netoli 100 euru.
Na junk ta dezhe i per hdmi i telika, telike ishsirink tinkama HDMI iejima, ikishk korta i ta palydovini imtuva, kabeli ir zhiurek instrukcija - gal viskas veiks, gal reikes kad kanalus suieshkotu, tai paskaityk instrukcija
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Sujungiau tuos laidus be problemu, jokio ten moklso ir trainingu nereik. Pasikrove atseit digitaline, bet rodo šnipšta. T.y. labai gerai rodo tik Ned 1 ir kazkokius rajoninius slamštus. Visa kita rašo, kad koduota.
Ta kortele reikejo aktyvuot internetu Ziggo puslapyje, ta irgi nesunku padaryt. Ijunge ja labai greitai. Bet va kazko nepadarau, nes nerodo..............
Gaila, kad nezinojau apie ta moduli ir kortele is anksto, butu buve pigiau ir greiciau kartu su televizoriumi nusipirkt. Ir ne 100 euru, o 80, jei pirkt atskirai moduli ir kortele, o jei kartu su tv, tai iseina apie 60 euru.

http://www.plattetvdiscounter.nl/ziggo-ci-module-kaart


Na tas ontvangeris labai jau grubus, pultelis nemalonus. Instaliuot nesunku, nes yra ir rusu kalba, bet kita vertus blogai tas, kad per daug pasirinkimu, o as nezinau kas is tiesu butu MAN geriau, graziau.... Kaip bebutu, Ned 1 ir tie kiti, kurie rodo (14 kanalu) , rodo labai gerai.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Klevai, o kuo skiriasi tie moduliai, kuriuos reik istatyt I televizoriu? Kainos siek tiek skiriasi, bet nebaisiai. Bet idomu kodel jie visi skirtingi?

Module Quantis
Module SMiT
Modules v1.3
Modules v1.2

As cia surasiau tuos, kurie su Ziggo Cl veikia, t.y.siulomi pirkti....

Pagal uzsakymus matau , kad zmones puola I tuos, kurie pigiausi ir viskas. Bet man norisi ne pigiausio, o geresnio, jei kaina nelabai skiriasi.
http://www.ci-plus.nl/ziggo-ci-module-v1.2-smit
Post Reply