Kur eina Lietuva?

Naujienos iš Lietuvos
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Kur eina Lietuva?

Post by Greta »

Lietuvoje yra tokiu baisiu pasikeitimu, kad norisi tik verkt….

Daugelio dalyku ne aprasyt neimanoma, nes ne viska galima zodziais aprasyt.

Baisiausia – girtuoklyste. Nzn del ko zmones taip geria, nes pateisinimo tam nera jokio. Sakyt,kad del to jog yra bedarbyste - skambes juokingai. Kai zmogus neturi pinigu/darbo, tai logiska jog pinigus isleidzia duonai, o ne samanei……………. Be to, dauguma girtuokliu dirbt nenori. Savivaldybes socialiniam skyriuj turiu pazistama, tai ji sake, jog kartu su darbo birza bando ikalbet gaunancius pasalpas eit dirbt sunkius fizinius ar nesvarius darbus. Bet rezultatu nera.:) Niekas nenori gatviu sluot, miesto parkus priziuret, zoo sode darbuotis, kudikiu ar seneliu namuose padirbet ir pan.

Kita baisi blogybe – darbo kokybes ir atsakomybes trukumas. Tiksliau sakant to is vis nebera. Baisu kas dedasi medicinoj, viskas tik del pinigu ir bile kaip,kad pacientas ateitu vel ir vel ir vel, ir kad is jo butu galima siurbt pinigus ir varyt ji i kapus. Jei eini pas odontologa – pirma per duris ikisk kazkieno pavarde, itakingo zmogaus, nuo kurio atejai. Priesingu atveju amen! Jei kisi pinigus, tai kuo daugiau kisi, tuo bus blogiau. Nes tavo dantis zirlins tol,kol tu turesi babkiu ar kol nuvarys tave i kapus.

Maisto kokybe yra baisi. Visur, kur anskciau buvo galima zmoniskai pavalgyt, dabar uz dvigubai didesne kaina gauni toki slamsta,kad vos ne skrandzio uzdegimas prasideda. Deja, taip ir yra ir Vilniuje, ne tik tokioje provincijoje kaip Kaunas.:)

Visi visur abejingi, irzlus, pikti ir samoningai daro viska,kad tik tau butu blogiau. Zmones nesugeba pareikst pretenziju valdziai, jie geriau kovoja vienas su kitu. Ziniasklaida daro viska ka gali, kad gyventojus kirsintu visokiom nesamonem.

Parduotuvese pardavejos gatavai pamisusios, prekes negali ramiai isirinkt, apziuret. Pardavejos puola taip i akis, kad norisi tik eit laukan. Pasakai,kad nori ramiai apsidairyt, bet tai nepadedea, ji kas 5 sekundes vis pripuola ir kazko klausia, kazka siulo. Ir tai daro su tokiu irzlumu ir pykciu, kad pirkejas bega neatsigrezdamas.

Apie banditizma jau geriau patylesiu, patys visko galit paskaityt saituose. Bet kas rasoma matyt yra aisbergo virsune, nes cia tiek visko prisiklausau (ir aisku ne is pletkininkiu bobuciu), kad vakare kai sutemsta i parduotuve ar pasivaiksciot ni ni, sarvuotas duris ant nakties uzrakinu trim uzraktais ( :think: ), o prie bankomato lukuriuoju 5 minutes kol bus patogi situacija staigiai babkes nusiimt. Beje, kas del bankomatu, tai cia tikrai ne juokelis, o tiesa, nes ne karta maciau kaip mane stebejo. Tik pamate,kad niekonebus,kad as krutinu ausis ir stebiu juos, vyrukai pasitrauke biski toliau...

Kaip atrodo viesasis transportas, kuris daugiausia yra privatus, irgi baisu rasyt. Neteko pavaziuot savivaldybes finansuojamais miesto autobusais ir trolikais, bet vazineju mikriukais ir uzmiestiniais. Toks ispudis,kad mikriukus vairuoja recidyvistai, kuriuos vakar isleido is cypes ir beprociai,paleisti nedagydyti. Na mikriukuose niekad nebuvo labai gera ir saugu, bet dabar yra katastrofa. Nes bijai ne tik to, KAIP VAIRUOJA, bet bijai ir paties vairuotojo, kad gausi nuo jo i galva. Jie tokie pikti,kad ner zodziu kaip tai aprasyt. Uztenka vienos kibirksteles ir tau bus amen.
Siandien Vilniuj pati sedejau mikriuke ir savo akim maciau kaip vairuotojas uzsimojo ant moters ir tik per plauka jai netrenke. Ilipau prie stoties i mikriuka, ten galutine stotele, taigi stovi daugiau tu mikriuku, vairuotojai susirinko prie sito mikro ir pradejo kalbet, tiksliau keiktis. Nes 1 kazkoks rusiskas zodis, paskui 3 keiksmazodziai, vel 1 rusiskas zodis ir vel triaukstis.... Taip tesesi kokias 3 minutes. Moteris, kokiu 35 metu, kuri vaziavo su kokiu 10 metu vaiku, pasake vairuotojui: “cia yra vaikas”. To uzteko! As sustingau, maniau tikrai trenks...

Kas del tarpmiestiniu autobusu, tai vairuotojai kaip ir zmogiskesni, daugumoj visi lietuviai, vairuoja gana saugiai, bet autobusu kokybe - siaubo filmas. Atrodo,kad ta autobusa viduje draske nagais ir ragais 50 orangutangu ir raganosiu vienu metu sulipe.:) O jau smarve, o jau nesvara… Toks ispudis,kad jie menesiais nevalomi. Ir jokio oro, jokio kondicionavimo. Rugpjuti galvojau gal netycia i toki papuoliau, bet dabar pamaciau,kad visi tokie....

Beje, gatves ir net laiptines taip taupo elektra, kad sutemus reikia ropot keturpescia. Tokio tamsumo dar nebuvau macius.
Parvaziavau velai vakare, jau buvo tamsu, iejau i laiptine ir pradejau slinkt pasieniu….. Neveikia ne viena knopke, ne viena lempute. Isleke kaimyne is pirmo auksto ir pradejo rekt: kas cia braizos? ;) Atsiliepiau ir isgirdau,kad sviesos nebus, reik drasiai eit ir viskas bus gerai, taip dabar visi daro. :clap:
Kai pasakiau jog tada eisiu ant keturiu, ji manes pasigailejo ir atsinese prozektoriu, palydejo mane iki mano duru iki pat 4 auksto. Ir patare nesiotis prozektoriu, nes dabar visi nesiojas!!!!! Tai ir isdejau i kuprine prozektoriu. Pagalvojau, kad gal reiketu isimest dar degtuku, zvake, reples, virve ir konservu, nes niekad nezinai kas cia kur nutiks... :mrgreen:

Idomiausia ka pastebejau si atvaziavima- beveik nebera šunu! Turiu galvoj ne valkataujancius, o naminius. Anksciau vakare pro mano nama tapnodavo aibe bobuciu ir dieduku su suniukais. Dabar ziurek neziurejes – visi tapnoja be suniuku! Tikrai nepasakysiu,kad ismire kaip dinozaurai senukai, jokiu budu, ju yra. Bet suniuku - ne. Taigi arba jie suvalgyti arba uzmigdyti, nes per brangu islaikyt. :silent:

Na ir turekit galvoj,kad paste viska vagia. Na viska ne viska, bet................ Pasiunciau siuntini kolezankai i provincija, kai buvau rugpjucio menesi, tai taip ir negavo iki siol. Ka siunciau? Vitaminus ir papildus, dovanele gimimo dienai.

Bet uztat vaistinej gavau visa kruva receptiniu vaistu be recepto.:) Tik pirk meldziamoji viska ka tik nori, gal dar ta, o gal ana nori?

Beje, nuo spalio kazkurios dienos Lietuvoje bus tik skaitmenine telvizija. Visi privalo pirkt naujus televizorius arba priedelius prie tv... Maziausiai 200-300 litu teks kiekvienam investuot,kas nores likt su televizija. Taigis manyciau kad daugybe zmoniu, kurie vos gala su galu suduria, liks be paskutinio malonumo.

P.S. Pasirodo Lietuvoje jau legalizuotas verslas “Erotinis masazas”. Mergickos gauna licenzija ir masazuoja.:) Taigi matyt taip uzmaskavo prostitucija ir ja tyliai legalizavo.

P.S.1 Atsiprasau uz gramatika. Jei rasysiu su visom stiliaus taisyklem, tai parasysiu labai mazai, nes toki rasyma priimu kaip darba uz kuri turiu gaut babkes. :lolno:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Qlumpyz »

:mrgreen: :clap: :lolno:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Klevas »

Siaip problema yra ne valdzia o ZMONES. Zmones tokie baisus (visumoje, atskirai tai ivairiu yra), kad nenoreciau jokiu lietuviu matyt kaiminysteje.

Valdzia dar per gera - reiskia dar pabloges.

Tai kad receptiniai vaistai be receptu yra didelis privalumas. Nereikia leisti pinigu gydytojams vakaruose (vazinejimas pas juos, laukimai KAINUOJA PINIGUS)
Skaitmenine TV jau pats laikas ivest, priedeliai jau po 80 litu buna o nepasiturintiems 100 litu duos valdzia. Paprasti siustuvai yra jau per brangus islaikyti.

Maisto irgi yra kavinese restoranuose ir kokybes kainos skirtumas kur kas geresnis nei DE/NL bet kazkaip ten nedaug klientu - tai matosi.

APie gyvenima miestuose jau isivaizduoju, kad baisu turetu but, bet patys zmones kalti del savo mentaliteto - niekas uz juos nieko nepadarys. As is kauno pabegau 2006, kai laitinese zmones pradejo atlikinet rimtus gamtinius reikalus.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Amina »

Greta, nori nustatysiu diagnoze? Prasidejo tavo SU-OLANDEJIMAS. :lol: Juokauju, bet jeigu rimtai, tai mano labai panasus ispudziai is Lietuvos, bet kartais as galvoju, kad visi tie neigiami dalykai visada buvo, bet mes kai patys toj aplinkoj gyvenom, tai buvom taip priprate, kad to nepastebejom ar nekreipem i tai demesi.

As girdejau pasakojimus, kad seniau "kalchozuose" dirbantys kaimo zmones irgi gerdavo nemazai. Is vakystes Kaune prisimenu gatvese ir skveruose gulinejancius girtuoklius. Vos ne kiekvienas daugiabutis turedavo tokiu seimu, kur ir namine varydavo ir patys gerdavo.

Su sveikatos apsauga ir tvarka ligoninese nesu daug susidurus, bet is pasakojimu, tai esu pasibaisejus - kysiai, elgesys su ligoniais ir daktaru elgesys su zemesniu personalu yra kraupus dalykas. Man yra baisios tos tarybines ligonines, galbut privaciose klinikose situacija jau visai kitokia. Vaistai be recepto man pliusas - praeitais metais mama buvo atvezus antibijotiku, nors is esmes tai yra pavojingas dalykas: ne visi zmones supranta rizika, savo nuoziura vartodami vaistus.

Del maisto kokybes nezinau, gal tau tik taip pasitaike, o gal skonio reikalas - man tai nepasrode siais metais blogiau nei kitais.

Pardaveju iprotis kisti prekes - tai is vakaru atejusi mada. Jos specialius kursus turi praeit, kur mokosi brukti preke. Tas pats yra ir Olandijoj - tik LT truputi persistengiama. :)

Del banditizmo nezinau - girdejau, kad dauguma Kauno banditu ir reketininku arba sedi, arba islakste i uzsienius, arba tupi tyliai prisigesine. :mrgreen: Slankiojau vasara nakti apie 12val. su draugem po senamiesti ir laisves aleja ir nesijauciau nesaugi. :)

Daugiabuciu laiptines - kiekviena karta parvaziavus is naujo istinka sokas ir vis galvoju: negi jos visada tokios baisios buvo ir kaip as to nepastebejau? Tas pats su duobetais kiemais. Nors cia tik pirmom dienom toks kulturinis sokas buna, po to vel apsiprantu. :D

Del to visada po atostogu LT pagalvoju, kad niekada nevaziuociau atgal. Per daug atpratau nuo gyvenimo ten, nuo musu pesimistisko mentaliteto. Nemegstu Olandijos ir svajoju issikraustyt i Vokietija, bet vaikai ne uz ka nesutinka. Cia ju gimtine. Per daugiau negu 10m. neapsipratau ir nesijauciu cia kaip namie, bet baisiausia, kad ir Lietuvoje jauciuosi jau svetima. Skaudu, kai pradedi apie tai galvoti, bet tokia emigranto dalia. ;)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Qlumpyz »

Vilniuje tai daug laiptinių užrakinamos, tai nežinau ar visur, bet sau įsivaizduoju, kas dedasi nerakinamose, nes ir į rakinamas sugeba prilįsti visokių neaiškių tipų.
Dėl girtuoklių tai man toks buvo įspūdis pernai: pirmadienio ar tai antradienio vidudienį, kai tokiu metu Olandijos miestai tarsi išmirę, nes visi žmonės tiesiog dirba, gatvėse vien tik skubantys iš taško A į tašką B; nugi mačiau Vilniuje vaizdelių - trinasi būreliai prie kioskų, perka kaukolinį ar dar kažką (odekoloną) ir nesigėdindami šalia stotelės, tiesiai po daugiabučių balkonais ant pievutės gulinėja. Tai pagalvojau, jeigu darbo metu jau tokie šilti jie, tai ką jie bemato kitu savaitės metu :crazy:
o kalbant apie normalių žmonių gyvenimo kokybę, tai ką aš žinau; esu dėl daug ko nustebęs Vilniuje; yra žmonių kurie gyvena normaliuose privačiuose rajonuose, važinėja brangiom mašinom, turi verslus ir darbus... tai jie gyvena geriau nei eiliniai Olandijoj. bet vėl gi, kokia situacija "viduj" sunku pasakyti, iš išorės daug kur "pakazūcha" o ar normalu viskas "iš vidaus" tai dar klausimas. Olandijoj bent jau aiškiau, kas "iš išorės" tai maždaug aišku kas "iš vidaus", nuspėjama labiau ar kaip čia pasakyti.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Klevas »

Dabartini buta LT pirkau 2006 issikraustes is Kauno. Jau tada zinojau, kad LT negyvensiu, tai buvo mintis nusipirkti kur toli ir naudot kaip sandeli. Bet pasitares - nusprendziau nesikarsciuot ir isigijau strategineje vietoje - Vilnius pasiekiamas per 30 minuciu Kaunas - per valanda. Na dar ziurejau rajono kokybes, kad plytinis namas, vidurinis aukstas, daug maz kaimynai ir t.t. Namas LT visai netinka, nes grizes nezinau ka rastum. Susiremontavau 2 kambarius, o kitur liko statybinis gruzas. Na - sildomas sandelis, kur galima kazkoki valgi pasigamint, issimiegot ir nusipraust. Manaiu taip ir parduosiu...
Bet atejo krize (na ji nieko) ir po to paaiskejo, kad tai nebuvo krize o tik vejelis pries busima uragana.
Tada jau vakarai pradejo neatrodyti saugia vieta gyvent. Kai praejusiais metais del susiklosciusiu aplinkybiu praradau gyvenamaja vieta DE, tai dar pasikoregavo.
(Na ruosiausi persikraustyti, bet LT viena is musu mamu susirgo, buvo sugaista laiko.) Susirasti kita buta pasirode neracionalu - butai tuo metu pasiuloje buvo prasti ir brangus(ypac prie NL sienos kur ieskojome).Tai pagalvojau - ka mes sumokesim uz nuoma DE - tai gal pagyvent LT ir sukist tuos pinigus i remonta.
Po to dar viska pasikoregavo ir dabar nusprendem, kol DE neisigysim nuosavo busto - laikysim ir LT buta visai paruosta gyvent, galu gale atsipirks kaip viesbutis. Yra internetas, garaze LT registracijos automobilis. Tai kainuoja juk nedaug - gal 100-120 euru i menesi kurie ebutu isleisti viesbuciams ir auto nuomai, plius tai juk rezervas.
UK man firma nuonojo kambari - dabar uzsako viesbuti - taigi irgi daug ka zinau kaip gyventojas.
NL gyvent neteko, bet daug maz aisku - noro jokio nera.
Taigi vazinejant tarp DE, UK, LT galiu palyginti kaip gyventojas.
LT - visiska tragedija. Dar bandziau susirasti darbeli - kad ir 1/10 etato - atstovaut kokia firma pagal profili. Atlyginimas buvo nesvarbus labai svarbiausia perspektyva. Na dar siuliau, kad kompanija kurioje dirbu galetu oficialiai reprezentuoti ir pardavinet projektus UK (pakankamai novatoriski pardavimo metodai)
Kreipiausi i kompanijas kurios gyvenant LT atrode labai krutai...
Va cia pasimate idomiausi LT aspektai:
Imoniu lygis - urvinis, mastymas - urvinis, orientacija i Rusija ir tik i ex Soviet bloka, nes kitur elementariai nera sansu - lygis blogesnis uz kinija.
Moto - kol yra pinigu - tai siusti visus ant triju raidziu, tipo tegu maldauja paslaugu, o kai jau ragai - tada verkti ir bedavoti, kad gal kas ka nupirks uzsakys.
Idomiausias smugis buna paskambinus - klausimas - "Ko norejot?"
Per 20 metu net tiek jie nesupranta, kad neegsituoja jokia NORINCIU armija svajojanciu ka pirkti uzsakyti kokiame uzkampyje.

Manau, kad viskas eis blogyn ir blogyn. Bet kaip sakoma, gal tai i gera - atsivers normalesnes galimybes o gal ir visai geros.

O del duobetu gatviu ir kiemu, tai toje pacioje UK mane GPS nukreipdavo per tokia duobeta neastfaltuota gatve visai kaip LT, o NL grazus kiemai kur neina auto pastatyt del ankstumo - turi savu trukumu.
Viska lems ekonomika. O LT tikrai viskas labai baisu, nes realiai veikia tik zemo lygio pramone kurioje dirba atitinkami zmones. (Isimciu labai mazai)
NL-DE irgi viskas blogeja - bet dar toli toli iki LT
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Greta »

Amina wrote:Greta, nori nustatysiu diagnoze? Prasidejo tavo SU-OLANDEJIMAS. :lol: Juokauju, bet jeigu rimtai, tai mano labai panasus ispudziai is Lietuvos, bet kartais as galvoju, kad visi tie neigiami dalykai visada buvo, bet mes kai patys toj aplinkoj gyvenom, tai buvom taip priprate, kad to nepastebejom ar nekreipem i tai demesi.
Nu nzn del to suolandejimo… As nuo gimimo daugiau buvau olande, nei lietuve..... Ir visada maciau ir chamizma ir girtuoklius ir nemandaguma.
Bet juk tikrai niekad Lietuvoj dar nebuvo taip, kad vairuotojas uzsimotu ant keleivio (moters!) ir nebuvo tokio neatsakingumo medicinoj.
Be to, tikrai abejoju,kad pries 20 metu gatvese nuo ryto iki vakaro slaistesi buriai girtuokliu (vyru ir moteru), konteineriai buvo aplipe melynnosiais, o moteris kasdien prievartaudavo gatvej net 18 valanda!

Siaip esu suolandejus del maisto. Lietuvoj man viskas neskanu, nes labai suru. Silkes jau seniai Lietuvoj nebevalgau, o dabar viskas daros nevalgoma. Bet juk maisto kokybe tikrai prasteja. Verslininkai isgalvoja visokias nesamones, kad tik pigiau uzaugint darzove ar mesa, kiti dar papildomai i viska prigruda slamsto ir rezultate nebeaisku ka valgom.
Paskaitykit idemiai kas parasyta ant grietines, sviesto, varskes, duonos, desros pokeliu, ypac ant desreliu. Ir palyginkit su tuo,kas parasyta ant tu produktu Olandijoj. Tik ziuronus pasiimkit, nes viskas, kas brudas, surasyta mikroskopinem raidem.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Greta »

Amina wrote:

Del banditizmo nezinau - girdejau, kad dauguma Kauno banditu ir reketininku arba sedi, arba islakste i uzsienius, arba tupi tyliai prisigesine. :mrgreen: Slankiojau vasara nakti apie 12val. su draugem po senamiesti ir laisves aleja ir nesijauciau nesaugi. :)

Daugiabuciu laiptines - kiekviena karta parvaziavus is naujo istinka sokas ir vis galvoju: negi jos visada tokios baisios buvo ir kaip as to nepastebejau? Tas pats su duobetais kiemais. Nors cia tik pirmom dienom toks kulturinis sokas buna, po to vel apsiprantu. :D
Aha, tikrai prigese... Kasdien po nuzudyta verslininka, po isprievartauta moteri, pagrobta vaika, nudurta berneka, nuzudyta vienkiemyje senuka... Banditiznmas taip auga, kad baisu net apie tai kalbet.
Zinoma, galima vidunakti pasivaiksciot ir Vilniuj ir Kaune ir Amsterdame ir gyvai likt, jei vaikscioji ten,kur kas 100 metru vaikscioja buriai patruliu. ;)

Na kas del laiptiniu, tai tik siemet nustebau del sviesos. pas mus kakuciu nebuna, laiptine jau labai seniai rakinama, zmones gyvena tvarkingi, net laiptai kas du metai pas mus dazomi. O jei kas balkono nepersidazo, tai kaimynai toki kala prie sienos. ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Greta »

Amina wrote:
Del to visada po atostogu LT pagalvoju, kad niekada nevaziuociau atgal. Per daug atpratau nuo gyvenimo ten, nuo musu pesimistisko mentaliteto. Nemegstu Olandijos ir svajoju issikraustyt i Vokietija, bet vaikai ne uz ka nesutinka. Cia ju gimtine. Per daugiau negu 10m. neapsipratau ir nesijauciu cia kaip namie, bet baisiausia, kad ir Lietuvoje jauciuosi jau svetima. Skaudu, kai pradedi apie tai galvoti, bet tokia emigranto dalia. ;)
Pesimizmas nemalonus reiskinys, ypac kai tai parasyta ant ju veidu. Be to, man atrodo, kad lietuvius zudo pyktis, pavydas, linkejimas blogo ir nesugebejimas mastyt savo galva. Na man lietuviai nemalonus (kai reikia tarp ju gyvent) del ju chamiskumo, nemandagumo, smalsumo, neorganizuotumo, irzlumo.

Nu nzn del gyvenimo Vokietijoj...... Nenoreciau ten gyvent. Taip, butas ten pigiau, maistas irgi. Galbut ir sveikatos prieziura geresne. Bet jau vokieciai tai aciu dievui................ Brrrr! Kuo jie skirias nuo lietuviu? Pikti, triuksmingi, pavydus, uzsienieti gatavi gyva suest, su kaimynais riejasi, alu maukia kasdien kaip versiai ir t.t.

Jei tureciau galimybe rinktis, tai Europoj gal noreciau gyvent Sveicarijoj. Visa kita man ‘’nevalgoma‘’ . Na Olandija man irgi nepatinka, bet as jos nesirinkau, cia jau taip gavos del tarnybiniu reikalu.

Olandija man nepatinka del jos nykiu kaimu, del bjaurios siuolaikines architekturos, del zemo aptarnavimo lygio (nera serviso jokiose srityse), del prastos sveikatos apsaugos, del sunkios ir laaabai negraziai skambancios kalbos, na del visos tos nuobodybes aplinkui….
Ir svarbiausia del labai blogo, dregno klimato, kuris baigia suest sanarius.

Bet uztat Olandija man patinka del zmoniu. Netgi su visais minusais jie yra geriausi Europoje! Man patinka olandai kaimynai, bendradarbiai, man patinka su jais keliaut vienam lektuve, autobuse, gyvent viename viesbutyje, man patinka ju bendravimo iprociai, ju vairavimo kultura. Man patinka kad jie negirtuokliai, kad nekisa nosi i kaimynu gyvenima, kad viskas pas juos suplanuota ir kad jie laikosi susitarimu. Man patinka,kad jie labai mandagus. Kai viesbutye pro tave praeina vokietis, reikia galva itraukt i pecius, nes jis ziuri kaip zveris. O kai praeina olandas, tavo nuotaika pagereja, nes jis is tolo sypsosi ir sveikinasi, tave net pirma karta matydamas. Zinoma, gal olandams truksta rafinuotumo, gal jie letai masto, gal perdaug aklai laikosi taisykliu, bet gyvent tarp ju gera.

Olandu valdzia ir istatymai cia jau visai kita tema.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kur eina Lietuva?

Post by Greta »

Amina, as tavo posta padalinau i 3 dalis, man taip buvo lengviau atsakinet pagal atskirus potemius.
Post Reply