Lietuviški produktai Olandijoje

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Amina »

Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Jeigu tau tas faktas, kad kaimynas sekmadienio popiete apie 20min. pjauna zoliapjove gazona - pakankama priezastis kviesti policija, tai musu supratimas apie triuksma tikrai labai skiriasi. Suprantu, kad kaimynas pensininkas, sekmadienio popiete buvo prigules ir norejo nusnaust, bet mano nuomone jis vistiek perlenke lazda iskviesdamas policija. ;)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Klevas »

Zmoniu nuomones nera svarbios. Yra tvarka, yra istatymai ir reikia ju laikytis. Labai puiku, kad vokieciai principingai i tai ziuri. Na vienas lietuvis sumastys, kad galima 20 minuciu spjauti i normas ir i kitus, po to koks rusas kaimynas sugalvos uzleisti bumcika valandai, po to lenkas porai valandu palodys koki dvarniaske and visos gatves ir Vokietijos nebeliks.
Na kodel kaimynas turi jaustis kaltas jei nori ramiai praleisti sekmadieni? Eiti ka nors sakyti cia nepriimta, ypac zinant, kad be policijos tik nusijuoks.

Tiesa idomus momentas. Pastebejau, kad vokieciai kirte siena kultura palieka savo vaterlande. Taigi nenoreciau gyvent su vokieciais be vokieciu policijos.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Amina »

nu jau nusivaziavom mes cia neblogai lietuvisku produktu temoj.... :mrgreen: Dabar reiketu, kad tema butu atskirta.

As ir nenorejau pasakyt, kad kaimynas turi jaustis kaltas ir uzvesti diskusija apie tai, kiek reikia ar nereikia laikytis tvarkos. Diskusija pradejom apie skirtuma tarp vokieciu ir olandu. Ta situacija paminejau kaip pavyzdi, kad vokieciai ir olandai tokiu atveju (daznausiai) reaguotu skirtingai, nes olandai labiau atsipalaidave, o vokieciai daugiau oficialus. Todel man olandai ir labiau patinka, bet cia jau tik mano subjekyvi nuomone. ;)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Klevas »

Teko skaityti nemazai, kaip olandai skundzia del visko tarp kitko siame forume ar panasiame(nes lyg tu temu nera). Skundzia juodai del kur kas smulkesniu ar isgalvotu dalyku. Plius tie bandymai pasipelnyti is visko. Tie olandai kuriuos asmenskai sutikau labiau primine suvalkiecius, kurie del cento blusa i Vilniu nuvarytu, visai neprimine atsipalaidavusiu. Net ispanijoje kazka mezga pardavineja... Gal man tik taip papuole...
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Qlumpyz »

na aš čia praleisiu pro ausis paskutinę diskusiją ir grįšiu prie temos:

tiek apsiėdžiau sūreliais, chalva ir koldūnais, kad nusprendžiau stabdyt šitą hobį!
nusistatau sau limitą, kad apsipirkt rusiškoj pardėj ne dažniau kaip kartą per mėnesį!
pilvas nukaro :crazy: :lolno:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Qlumpyz »

beje, išragavau lenkiškus cepelinus!!!

Image



Image



Image
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Qlumpyz »

receptas pakankamai autentiškas, skonis primena labiau virtų bulvių cepelinų.
bet kaip vargšams emigrantams nėr iš ko rinktis, tai visai neblogai :lolno:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Amina »

Nu tu duodi, Qlumpy. :lol: Gal ir gerai, kad pas mane rusu parduotuviu prie namu nera, nes turbut irgi apsivalgyciau.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Amina »

Pagaliau atejo mano uzsakymas is hayfood.nl

Ispudziai:

svetaineje prie daugumos produktu raso, kad reikes laukt 2-5d., nes isparduotas, bet mano paketa atveze po 12d. Ai, tiesa, butu atveze ir po 10d., bet atsisakiau pristatymo sekmadieni(buvo virs 30 laipsniu, tai turejau kitu planu :)). Vyrukas prie duru iskart pareiske, kad poros produktu nebuvo, tai pakeite panasiais(vietoj koldunu su varske atveze su bulvem, grrrrr :evil: ) Veliau pasirodo, kad taip buvo su kokiais penkiais produktais. Kainai islygint imete pokeli baronku. :) Po tiek metu Olandijoj esu atpratus nuo tokiu dalyku: jei uzsisakai ka nors internete ir jie to produkto neturi, tai turetu bent per meila manes paklaust ar as sutinku, kad jie tuos produktus pakeistu kitais.

Prisisakiau daug saldytu produktu: visokiu koldunu, sureliu, varskiu, tai kokybe gera, datos nepasibaige. Vaikai gyre, kad meduoliai ir baronkos beveik kaip lietuviski. Siaip viskas labai skanu. Alkoholio ir mesu nepirkau, bet jei mesu kokybe kaip kitu produktu, tai galima drasiai pirkt.

Tik limonadas "Diuses" ir Moiwa is vaikystes prisiminimu skanesni buvo, bet cia jau turbut man tik labai skanu atrode, kai komunizmo laikais pasirinkimo nebuvo. :mrgreen:

Tuo metu buvo akcija, kad nuo 50 euru pristatymas nemokamas, o pristatymas apie 8 eurai. Tai emiau saldyta torta Meduti, kad nereiketu moket uz atvezima ir nors nesitikejau, bet labai skanus tas tortas buvo.
Dar tas vyrukas prie duru pasake, kad as netoli ju sandelio gyvenu ir man kita kart, kai baigsis akcija, vel gales atvezt nemokamai. :)

Mano nuomone si parduotuve turi ir pliusu, ir minusu, bet kai as gyvenu toli nuo Randstad ir nusiteikiu is anksto, kad pristatymas gali uztrukt(retos prekes ;)), tai visai nieko, kai yra galimybe kartais pasilepint issiilgtais skanestais. Kita karta prisipirkciau pilna saldikli, nes tie produktai ganetinai ilgai galioja. :thumbup:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lietuviški produktai Olandijoje

Post by Greta »

Nesu valgius saldytu sureliu ir varskes, net nezinau koks skonis.

Na kai as niekad nesu gavusi visko butent taip,kaip uzsakiau, tai internetu ir neuzsakineju. Nes mane tai ziauriai ismusa is veziu.

Bet apziurejau ta hayfood. Kas be ko, yra produktu/gerimu, kuriuos noreciau uzsisakyt. Bet jei puse bus pakeisti kitais, tai aciu. Jei pvz man atves virtiniu su varske vietoj virtiniu su bulvem, as turesiu ismest i konteineri, nes mes su varske negalim praryt. Bet musu laikais ir su bulvem neskanus, nes i bulves privaro pipiru.

Susidomejau vynais Kindzmarauli ir Rkaciteli, nes esu ju ragavus sovietmeciu Tbilisyje. Zinau, kad buvo net man, nemegejai vyno, labai skanus. Bet idomu koki atskiesta acta gauciau dabar?

Mielai nusipirkciau lelyte, kuria mes vadindavome Vanka – vstan ka. Ji cia pavadinta Nevaljashka Malenkaja.

Gal ko gero uzsisakyciau ir Gedroogde en gezouten Moiwa. Kazkaip esu pasiilgus jos.

Idomu kokio dydzio tie Rivier Kreeften (diepvries)? Bet 8 eurai uz kila nera brangu. Mielai pagrauzciau as ju kojytes.:)
Butu galima paimt ir paddestoelen "Smortschki", bet bijau, kad jie bus ismirkyti acte.

Daugiau kaip ir nieko nepastebejau. Na gal as esu islepinta, nes visai netoli, gretimam mieste yra rusu parde ir visko nusiperkam.
Post Reply