EURO 2012

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

EURO 2012

Post by Greta »

Ar ziurit futbola?
Siuo metu olandai zaidzia su danais. Olandai prastai tempia, danai ne kazkiek geresni. Visi apsnude.
Danai jau viena ivarti olandams imuse. Paprastai ir lengvai. Siaip jau kamuolys riedejo vartininkui beveik i rankas, bet vart. nusisuko i kita puse. Turbut jam pasirode,kad butent ten kamuolys riedes. Na ziopliskai nepagavo,labai ziopliskai.
Siuo metu jau suzaistos pirmo kelinio 32 minutes.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: EURO 2012

Post by Qlumpyz »

:lolno:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: EURO 2012

Post by Greta »

Visur skaitau apie olandus "favoritai, favoritai", bet kai jie buvo favoritai tai jau seniai praeje laikai. Cia kaip ir krepsinis Lietuvoj "religija religija", bet krepsinio kaip ir neber.

Nu tikrai neidomu buvo ziuret i olandu pasistumdyma su danais. Lyg dvieju kiemu bernekai zaide. Na olandai prapyle, taip ir liko tas vienas ivartis jiems ivarytas. Olandai kiek nebande imust,tai vis vare virs vartu ar salia ju... :oops:

Dar paziurejau kaip vokieciai su portugalais zaide. Na cia jau truputi idomiau buvo ir tempas kitoks. Vokieciai laimejo 1:0, bet irgi labai atsitiktinai - su galva pasmugiavo Gomezas. ;) Na bet man smagu,kad laimejo vokieciai, nes sergu uz vokiecius, ispanus ir anglus. Noriu juos pirmam trejetuke matyt.

Ruosiuos paziuret visas sios trijules varzybas na ir aisku Olandijos. Aisku, vienoj vietoj teks kazka rinktis, nes organizatoriai buki kaip veilokai, net keturias varzybu dienas yra sudeje po dvi varzybas vienu ir tuo paciu laiku. Nu nemoka zmogeliai babkiu daryt ir ka tu padarysi. :oops:
Bet gerai, kad man tik viena karta ikrenta rinktis ka ziuret Olandija ar Vokietija, nes birzelio 17 diena tuo paciu laiku Olandija zais su Portugalija, o Vokietija zais su Danija.

Siandien, beje,atspejau abu nugaletojus. ;)

Ryt Ispanija zais su Italija, vot manau bus idomus reginys. Negaliu atspet kas laimes, bet noreciau,kad ispanai. ;)

Kaip spejat del galutinio rezultato?

As nedrasiai bandau spet taip:

1. Vokietija
2. Anglija
3. Ispanija

Aisku, ta spelione dar tokia nuo lubu, nes dar nemaciau siemet Anglijos ir Ispanijos rinktiniu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: EURO 2012

Post by Greta »

Cia kaip danai ivare olandams
http://www.youtube.com/watch?v=0dN9SQOhu98

Na o cia kaip vokieciai ipyle portugalams. Man atrodo,kad tas Mario ne negalvojo,kad kamuolys i vartus nuskries. Trenke su ragais,kad tik trenkt, nes toj kosej spirt nebuvo imanoma. Kamuolys jau buvo vartuose, o vokieciu treneriai dar sedejo ant suolelio ir nesuprato kas ivyko. Tik po kurio laiko pasoko.

http://www.youtube.com/watch?v=nFE8KdNO_JM
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: EURO 2012

Post by Greta »

Siuo metu olandai zaidzia su vokieciais. Jau antras kelinys. Rezultatas kol kas labai liudnas olandams 2:0.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: EURO 2012

Post by Greta »

Nu siandien turiu tikra futbolo diena.
Paziurejau labai daug Ukrainos ir Prancuzijos zaidimo. Prancuzai ivare ukrainieciams 2 ivarcius. Turbut butu ivare 10, bet ukrainieciai turejo viena zaideja - vartininka. :clap: Smagu i ji buvo ziuret. Visa kita ukrainieciu komanda tiesiog kazkokia pajuoka is futbolo. Vangiai spiria vienas kitam, paskui vartininkui, vartininkas atvaro jiems atgal, jie vel vangiai spirineja vienas kitam. Ir taip n kartu. Nesvarbu ka daryt, kad tik nezaist ir kad tik neartet prie prieso vartu. :mrgreen:
Prancuzai irgi dideliu stebuklu nerode, bet gal tiesiog nenorejo be reikalo pavargt. :D Kaip bebutu, ju zaidimas irgi nebuvo idomus.

Dabar ziuriu svedu - anglu zaidima. Nu cia tai jau yra i ka paziuret.Siaip lyg ir uz anglus buvau pasiruosus sirgt, bet tikrai nepykciau jei ir svedai laimetu. Jie tikrai irgi verti pergales. Abi komandos tiesiog ZAIDZIA GRAZU FUTBOLA. Varo kaip raketos po aikste, yra ivairiu graziu derinuku, moka pulti, moka gintis, na vnz smagu ziuret. Tiesiog zaidza KOMANDOS, o ne pavieniai kolchoznikai laksto, kaip pvz Olandijos komandoj.
Kol kas anglai pirmauja 1:0, dabar pertrauka. Na anglu ivartis buvo beveik nesulaikomas. Ne kazkoks stebuklas, toki jau maciau net ir per sias varzybas. Anglas nuo vidurio aikstes spiria kamuoli link vartu nezinodamas kas ta kamuoli pagriebs, kur jis nusileis...Kamuoli ore perima kitas anglas ir duoda i ji taip su galva,kad tas skrenda i vartus kaip raketa virs vartininko ranku. Galbut,jei vartininkas butu stovejes pusmetriu arciau kamuolio skridimo, galbut jis butu galejes gerai pasokes ji sulaikyt.
Bet tai tik teoriskai, ziurint suletintai, per televizija. ;) Realybeje manau ten nebuvo vartininkui sansu, nes juk negali zinot kaip tas kamuolis leks, atsokes nuo galvos. Vartininkas ir taip buvo pasirinkes gera pozicija, tikrai ne isiziojelis jis.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: EURO 2012

Post by Amina »

Kokia tu aistruole, Greta. :D Raportazus jinai tik deda. As tai tik rezultatus pasiziuriu po rungtyniu ir man uztenka. ;) Olandams liudnai einasi siais metais. Mano vaikai mokykloj daro dovanas tevo dienai, tai is pradziu mokytojai suplanavo kazka futbolo tema, bet kai olandai ir pries Vokiecius pralose, tai sugalvojo, kad gal jau geriau imt kita tema... :lol:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: EURO 2012

Post by Greta »

Nu aistruole ne per didziausia, bet gera futbola megstu paziuret. Tik paskui ner su kuo apie tai pasikalbet. ;) Nes olandams futbolas yra tai,kai aiksteje kazkas risnoja su oranziniais triusikais. Visa kita - ne futbolas. ;)
Pamaciau siadien kaimyna, galvojau,kad jis tikrai futbolo aistruolis, visa kiema veliavelemis visada puosia, visokiu kankanu priperka, veliava kabina.......nu manau pasikalbesiu apie svedu- anglu zaidima,o jis akis ispute apie ka cia as kalbu..... As pabandziau paaiskint,kad buvo idomu, geras zaidimas, o jis sako: neziurejau as, kam man tai, juk ne olandai zaide.......... :lol: :lol: :lol:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: EURO 2012

Post by Amina »

Nu, geras... :lol: Pas mus kai olandai imusa ivarti, man ne teliko jungt nereikia, girdziu is gatves, bet siemet tai ramybe buvo. :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: EURO 2012

Post by Greta »

Amina wrote:Nu, geras... :lol: Pas mus kai olandai imusa ivarti, man ne teliko jungt nereikia, girdziu is gatves, bet siemet tai ramybe buvo. :D
Si vakara tai buvo garsiu signalu,kai olandai ikale ivarti portugalams. Bet tuo visa laime ir pasibaige, nes portugalai ivare du ivarcius.
Na olandai to ir nusipelne, nieko daugiau. Taip gedingai zaist - geriau is vis nezaist! Ne vyru komanda, o kazkokiu bailiu paneliu klubas.Puolime ju is vis nebuvo, nes negalejo net priartet prie portugalu vartu. Ir vel ta pati dainuska: stumdo ta kamuoli viens kitam ir bestumdydami slenka link savo vartu...Juokdariai! O kai kamuoli pasiciumpa portugalai jie kaip devyni vejai lekia link prieso vartu, o jei kartais ten vienas portugalas lieka, o aplink vien olandai - ir tas iki paskutiniosios kovoja ir dar bando ivarti ipaisyti.
Post Reply