Amsterdamas

Čia gali prisistatyti nauji forumo nariai.
Post Reply
Dreikis
Posts: 1
Joined: 2011-01-21, 15:44

Amsterdamas

Post by Dreikis »

Sveiki. Atsitiktinai radau šį forumą. Gyvenu šalia Amsterdamo apytikriai metus laiko, tačiau neteko progos sutikti lietuvių. Kviečiu draugiškai atsigerti alaus/arbatos vienoje iš Amsterdamo kavinių. Beje, man 22 metai. Parašykit, jei domina.
Lukas
Posts: 3
Joined: 2011-01-25, 22:27

Re: Amsterdamas

Post by Lukas »

Labas , tik arbatos ? :D manau galesim susimatyti uz poros savaiciu , su draugu kompanija busime Boskoop miestelyje , o nuo jo nelabai toli ir tas Amsterdamas kiek maciau :) tai gal ir susibegsim :)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Amsterdamas

Post by Qlumpyz »

Visai neblogoj vietoj tas jūsų Boskoop :)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Amsterdamas

Post by Andrius »

Viskas ranka pasiekiama.
Nors taip galima sakyti apie visą Olandiją :lol:
Aironas
Posts: 3
Joined: 2016-01-11, 12:08

Re: Amsterdamas

Post by Aironas »

Kai tokios pigios kelionės į Amsterdamą aš galėčiau atskristi ir iš Lietuvos vardan įdomaus pokalbio. :D
Ilonytea666666
Posts: 8
Joined: 2018-01-23, 11:32

Re: Amsterdamas

Post by Ilonytea666666 »

Sveiki,planuoju keliauti į Amsterdamą, labai senai planuoju šią kelionę, tačiau nežinau kokių lankytinų vietų galėčiau aplankyti, noriu,kad kelionė būtų neužmirštama ir pilna nuotykių. Tad pasisakykit prašau kokios yra Lankytinos vietos Amsterdame?
kari01
Posts: 7
Joined: 2018-07-3, 09:15

Re: Amsterdamas

Post by kari01 »

Mes su draugu taip pat planuojame kelionę į Amsterdamą. Niekada nebuvome, bet jau kurį laiką gvildename mintį, jog reikia ir tai padaryti norisi vasarą. Mėgstame keliones planuotis patys, taip ne tik sutaupome bet ir gauname laisvę rinktis. Bilietus radome per http://www.skrydis.lt/lt/pigus-skrydziai-i-amsterdama/, apgyvendinimo ieškosim per airbnb, tai beliko lankytinas vietas susiplanuoti. Gal kas galite patarti ką būtina ir smagu aplankyti neįprasto, galbūt ten gyvenančių žmonių akimis pamatyti Amsterdamą, ką nuveikti verta? Dėkoju už bet kokią informaciją :)
User avatar
Venera
Posts: 10
Joined: 2022-10-11, 17:07

Re: Amsterdamas

Post by Venera »

Man irgi įdomu. Išklausysiu visas rekomendacijas.
Post Reply