Gimtadieniu kalendorius

Kaip prisitaikote prie vietinių papročių? O gal švenčiate tik lietuviškas šventes?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Andrius »

Greta wrote: O kur cia sunkumas sekti? :roll:
Zmones tikrai pamirs ziurinet ta viesa kalendoriu.
Ar aš sakiau, kad sunku sekti?
Mano siūlomas variantas (kalendorius) turėtų automatinius priminimus.
Greta wrote: Na tu sudaryk sarasa, as galiu pasekt ir galiu pirmoji visada pasveikint tuos, kurie bus tame sarase, tada ir kiti zinos ir jei nores - pasveikins.
Aš sugalvojau (arba man reikia) - tu padaryk sistema neveikia :).
Aš mąstau praktiškiau:
1) kiek % forumo dalyvių norėtų skelbti savo gimtadienį ir būti pasveikinti?
2) kas imasi iniciatyvos tai įgyvendinti?

Aš padėčiau su techniniais dalykais, jei jų reikės.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

Andrius wrote:
1.Mano siūlomas variantas (kalendorius) turėtų automatinius priminimus.

2.Aš sugalvojau (arba man reikia) - tu padaryk sistema neveikia

3.Aš mąstau praktiškiau:
1) kiek % forumo dalyvių norėtų skelbti savo gimtadienį ir būti pasveikinti?
2) kas imasi iniciatyvos tai įgyvendinti?

Aš padėčiau su techniniais dalykais, jei jų reikės.
1.Ne neisivaizduoju kaip veikia automatiniai priminimai. Jei yra tokia galimybe, tai visi kiti pasiulymai automatiskai atpuola.

2. Gaila, kad tu priimi pasiulymus butent taip. O gal as negerai sudestau ta pasiulyma, reik moket pateikt... Bet man atrodo, kad kalbant su vyrais svarbu esme, o ne KAIP pasakysi.
Na ka gi, sugalvok viska pats ir pats sau teik pasiulymus ir pats juos igyvendink.:mrgreen: Kol nepaklausi, galiu ir nekist trigrasio, jei tau taip geriau. :)

3. Ka igyvendint? Pasveikint forumieti temoje gimimo diena?
As juk jau sakiau, kad as galiu tai daryt, nes mano kompas buna beveik visa diena ijungtas. O kokios cia bus technines problemos?
Kas del tu procentu, tai cia jau tikrai neverta ju skaiciuot, kol turim 5 aktyvius forumiecius. :D
Na o kas del ranku pakelimo pagal veliavele KAS NORI BUTI PASVEIKINTAS, tai is vis skamba labai jau...vyriskai. :think:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Andrius »

Atsiprašau, gal ir aš blogai išsireiškiau :).
Iš profesinės pusės, aš įpratęs kurti dalykus kurių reikia daugumai vartotojų ir laikau, kad "funkcijų" kūrimas, kurių "niekas" (beveik niekas) nenaudoja yra beprasmis laiko švaistymas. Esu galbūt per daug praktiškas :roll: . Aš nemanau, kad ši "funkcija" daugumai naudinga.
Gal dar kas pasisakys už ir prieš? Vartotojo profiliuose nepastebėjau, kad kas būtų savo gimimo datas paviešinęs (išskyrus porą forumiečių).

Tu pasiūlei įdomią idėją. Be mūsų abiejų niekas daugiau už ją nepasisakė.
Ir tu iškart sakai man "tu padaryk". Kodėl? Cituoju tave, Greta:
Na tu sudaryk sarasa, as galiu pasekt ir galiu pirmoji visada pasveikint tuos, kurie bus tame sarase, tada ir kiti zinos ir jei nores - pasveikins.
Na ka gi, sugalvok viska pats ir pats sau teik pasiulymus ir pats juos igyvendink.


Mano nuomone, tai beprasmiškas "vadovavimas". Aš jau paminėjau, kaip galiu pats prisidėti prie šitos idėjos įgyvendinimo.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by kregzdutenr1 »

:shock: As pries gimtadieniu datu viesinima.Kam to reikia?Juk cia pastebejau kai kas ir pyktis megsta :lol: pirmiausiai susidraugaukite visi :) gyvenkime draugiskai.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

Andrius wrote:
Tu pasiūlei įdomią idėją. Be mūsų abiejų niekas daugiau už ją nepasisakė.
Andriau, cia LIETUVIU forumas. Lietuviai yra labai kuklus, bet demesi megsta labiau uz kitas tautas. Bet tikrai neprisipazins. :)

Kas del praktiskumo, tai turiu tokias mintis.
Gimimo dienos ir forumieciu sveikinimas yra naudingas dalykas ne tik patiems forumieciams, bet ir forumui. Kiek esu pastebejus, kai yra kazkieno gimimo diena, forume buna didesnis judejimas. Vieni sveikina, kiti dekoja. Kartais tas sveikinimas vyksta visa savaite ar ilgiau. Ilinde i gimimo dienos tema ilenda ir i kitas temas, kazka paraso... Na o pats sveikinimas visada duoda nauda, tiek realiame gyvenime, tiek virtualiame, aisku nzn ka tu vadini nauda...

Kas del patarimu.
Taip, tu teisus, sudestyti jie taip, kad atrodo vadovavimas ar nurodymas. Ta jau as pati supratau. Ateityje pasiulymus/idejas formuluosiu visai kitaip. :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote::shock: As pries gimtadieniu datu viesinima.
Ar turi gavoj, kad nebutu viesinami metai? Apie metus nieks ir nekalbejo, tik apie diena ir menesi.
Be to, jei pati neirasysi savo gimimo dienos/menesio ar metu i anketa, tai niekas ju nezinos ir neviesins.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Andrius »

Grįžau iš atostogų ir tuoj pulsiu pratęsti užsilikusius darbus :wave:
Post Reply