Šaltas / karštas dušas

kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by kregzdutenr1 »

As po Naujuju nakties dvi dienas i lauka nekisau nosies.Pirmadieni darbe nespejau ranku spaudineti su visais zmogeliukais.Galvoju nebutina cia su visais sveikintis,o jie jau ateina su istiesta ranka :lol: :) Visi laimingi neziurint i tai jog gresia etatu mazinimas siemet.... :mrgreen: :mrgreen: Net ir siandien linksmi iki ausu ir jei dar nesimtem sveikinasi labai nuosirdziai regis ;) Kazkaip nuotaika pakele :)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Andrius »

kregzdutenr1 wrote:As po Naujuju nakties dvi dienas i lauka nekisau nosies.Pirmadieni darbe nespejau ranku spaudineti su visais zmogeliukais.Galvoju nebutina cia su visais sveikintis,o jie jau ateina su istiesta ranka :lol: :) Visi laimingi neziurint i tai jog gresia etatu mazinimas siemet.... :mrgreen: :mrgreen: Net ir siandien linksmi iki ausu ir jei dar nesimtem sveikinasi labai nuosirdziai regis ;) Kazkaip nuotaika pakele :)
Kadangi vakar jau buvo "Trys karaliai", tai sveikinti nuo šiandien jau "nebegalima" ;)
Martina
Posts: 15
Joined: 2012-10-25, 10:04

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Martina »

Sveiki.Apie tuos oliebbolus..... :evil: As pati turiu ta versliuka ir mano vyras olandas juos kepa,tai kad ragaujat ne ten kur reikia,vat tuos skanestus reikia pirkti gerose vietose ir suzinosit gera ir tikra skoni...nes musu prekyba yra laimejusi pirma vieta palei skoni,isvaizda,palei visus reikalavimus.o parduotuvese kepti yra baisus,slykstus skonis,o tie mix irgi ne taip paruosiami kaip is tikruju reikia ruosti...tai va jei noresit paragauti apsilankykit amsterdame pein 40-45,mes ten stovim.... :D
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Amina »

Martina wrote:Sveiki.Apie tuos oliebbolus..... :evil: As pati turiu ta versliuka ir mano vyras olandas juos kepa,tai kad ragaujat ne ten kur reikia,vat tuos skanestus reikia pirkti gerose vietose ir suzinosit gera ir tikra skoni...nes musu prekyba yra laimejusi pirma vieta palei skoni,isvaizda,palei visus reikalavimus.o parduotuvese kepti yra baisus,slykstus skonis,o tie mix irgi ne taip paruosiami kaip is tikruju reikia ruosti...tai va jei noresit paragauti apsilankykit amsterdame pein 40-45,mes ten stovim.... :D
A tai gal namini receptuka isduosi? :D Ar bent patarimu, kaip juos virt, kad neprisisiurbtu riebalu. As Vokietijos pasieny gyvenu, tai iki Amsterdamo nedavaziuosiu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Qlumpyz »

Martina wrote:Sveiki.Apie tuos oliebbolus..... :evil: As pati turiu ta versliuka ir mano vyras olandas juos kepa,tai kad ragaujat ne ten kur reikia,vat tuos skanestus reikia pirkti gerose vietose ir suzinosit gera ir tikra skoni...nes musu prekyba yra laimejusi pirma vieta palei skoni,isvaizda,palei visus reikalavimus.o parduotuvese kepti yra baisus,slykstus skonis,o tie mix irgi ne taip paruosiami kaip is tikruju reikia ruosti...tai va jei noresit paragauti apsilankykit amsterdame pein 40-45,mes ten stovim.... :D
geras :mrgreen: :thumbup:
aš labai mėgstu olliebolus jeigu jie geri :thumbup:
kada jau sezonas prasideda?
p.s. o ar darot su razinkom ir appelflap?
Martina
Posts: 15
Joined: 2012-10-25, 10:04

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Martina »

Del recepto paslapties nera,tik mes zinom dideli kieki kaip pagaminti,maziem kiekiam labai sunku nusakyti,o siaip kepti labai sunku,man tai neiseina.Jei testa per skysta ar per tirsta labai greitai riebalai ieina i tesla.Ir vandens siluma turi buti atitinkama...tai kad norint parasyti recepta.... :? Neiseis nes mes gaminam kaip sakiau dideliaus kiekias.O juos deti reikia su ledu saukstu,specialiu,kuris tesla isstuma ir paimant tesla irgi reikia issukti taip kad oras iseitu is teslos...nu tikrai atrodo lengva,bet kad gautusi skanus,minksti,purus ir nereibus daug reikia zinoti.Tai kad negaliu nieko padeti...apsilankykit parodysiu kas ir kaip jei bus idomu :D
Martina
Posts: 15
Joined: 2012-10-25, 10:04

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Martina »

Qlumpyz wrote:
Martina wrote:Sveiki.Apie tuos oliebbolus..... :evil: As pati turiu ta versliuka ir mano vyras olandas juos kepa,tai kad ragaujat ne ten kur reikia,vat tuos skanestus reikia pirkti gerose vietose ir suzinosit gera ir tikra skoni...nes musu prekyba yra laimejusi pirma vieta palei skoni,isvaizda,palei visus reikalavimus.o parduotuvese kepti yra baisus,slykstus skonis,o tie mix irgi ne taip paruosiami kaip is tikruju reikia ruosti...tai va jei noresit paragauti apsilankykit amsterdame pein 40-45,mes ten stovim.... :D
geras :mrgreen: :thumbup:
aš labai mėgstu olliebolus jeigu jie geri :thumbup:
kada jau sezonas prasideda?
p.s. o ar darot su razinkom ir appelflap?


Atvykit,paragausit,suzinosit. ...o mes turim ir krentebolen,oliebbolen,appelflap....visko,reikia pamatyti :D
Martina
Posts: 15
Joined: 2012-10-25, 10:04

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Martina »

appelflapen pas mus palei senovini olandiska receptura gaminami,cia mano vyro seimos is kartos i karta eina...tai kad paragave negalesit sustoti :D juokauju,aisku kiek zmoniu tiek ir nuomoniu ar skoniu :D, bet verta paragauti :thumbup:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Qlumpyz »

Qlumpyz wrote:
Martina wrote: amsterdame pein 40-45,mes ten stovim.... :D

kada jau sezonas prasideda?
Turėjai omeny Plein 40-45 čia kurioj vietoj?
Jau stovit, ar nuo lapkričio stovėsit?
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Amina »

Jetau, jau apsiseiliojus sedziu prie kompo... :mrgreen:
Mano vaikai labai megsta tas spurgas, bet as negaliu nieko kito pasiulyt, kaip olliebolu, keptu is supermarketo misinio. As namie irgi ta ledu sauksta naudoju, nes daug greiciau viskas einasi. Tik mano naminiai man atvese nebevalgomi pasidaro...

Qlumpy, juoko priepolis man uzejo, kai paskaiciau tavo klausima apie razinkas(kazkaip razinas taip vadindavom kai vaikai dar buvom) :lol:
Post Reply