Gimtadienis mokykloje

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote: Kai mano vaiko gimtadinis buvo jis pasikviete tik 3vaikus gerus draugus,tai viena is triju motinu visai protingai uzdave klausima ?!Ka mano vaikas megsta konstruoti, statyti ar ranktdarbius daryti?Ir zinai jos vaikas atnese toki garaza kuri reikia susikonstruoti ,pasistayti.Labai gera dovana mano vaikui super ,patiko.
As tai irgi visada paklausdavau motinu ka megsta ju vaikas, kol mano vaikas buvo nedidelis ir eidavo i gimtadienius pas tokius pat mazus kaip jis. Nes svetimam vaikui tikrai neitaikysit nupirkt. Nebent gerai ji pazistat.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by 111 »

Na kiek susiduriau , tai man dazniausi atsakymai (motinu) budavo , kad viskas patinka , arba nesvarbu , tai daugiausia prasmes nebent pas vaika klausti .Nors kartais buna tokiu vaiku kurie pareiskia kad nori nimtendo wii ir pan. brangiu dalyku :)
gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by gerda »

111 wrote:Na kiek susiduriau , tai man dazniausi atsakymai (motinu) budavo , kad viskas patinka , arba nesvarbu , tai daugiausia prasmes nebent pas vaika klausti .Nors kartais buna tokiu vaiku kurie pareiskia kad nori nimtendo wii ir pan. brangiu dalyku :)
Tai va,as irgi neklausiu vaiko,jeigu numacius pirkti nebrangia dovana,nes paskui uzsiprasys kokia brangiausia.Bet tai gerai yra suzinot,ka vaikas megsta,ko -ne.Mano vaikai daugiau ar maziau visomis dovanomis yra patenkinti.O drauges mergaite 4 metuku is vis nemegsta zaisti su lelemis.
Siaip kai perku dovanas visada pasiziuriu kokio amziaus skirta.Vaiko klasiokiui pirkau lego uz penkis eurus,buvo patenkintas,o ir kitu dovaneles mazutes buvo.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by kregzdutenr1 »

Saunu jog vaikas liko patenkintas dovanele :) .Manau dazniausiai vaikams viskas tinka.

Papasakosiu kas nutiko per sintaklas svente,mano vaikas gavo dovabele supakuota mini masinytes ,traktoriukas viduje.
Jo rekcija: :shock: O sios dovanos as neprasiau,as jos net nemaciau parduotuveje :lol: Na bet gerai sako. :lol:
Ir labai patinka knyga apie zmogaus kuno organus su lipdukais.(Nupirkau sia knygute nes maciau kaip BSO darzelyje mini zmogaus skeleta deliojo idemiai kartu su aukletoja ir mokesi is ko susideda zmogaus kunas.)
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by ragana »

o kaip faina,deja mano vaikams tai nebelabai tinka...... per dideli
tai siais metais bus blecberiai
janki35
Posts: 1
Joined: 2013-08-23, 14:42

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by janki35 »

Tikrai faina turėjo būti jūsų vaikui! Gaila, kad mano vaikai per dideli. :roll:
janinute
Posts: 1
Joined: 2016-07-21, 19:59

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by janinute »

Mane taip pat domintų gimtadienio šventimo kultūra Olandijos mokyklose, nes maniškio kaip tik artėja. Nežinau ką čia įdomesnio būtų galima sugalvoti su klasiokais paveikti, nes vaiku zaislai jau nelabai domina, matyt, reikia planuoti ką nors originalesnio. Gal kas turite kokių nors patarimų?:)
RugileRar
Posts: 10
Joined: 2017-01-8, 03:45

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by RugileRar »

gerda wrote: 2010-12-9, 09:29
111 wrote:Na kiek susiduriau , tai man dazniausi atsakymai (motinu) budavo , kad viskas patinka , arba nesvarbu , tai daugiausia prasmes nebent pas vaika klausti .Nors kartais buna tokiu vaiku kurie pareiskia kad nori nimtendo wii ir pan. brangiu dalyku :)
Tai va,as irgi neklausiu vaiko,jeigu numacius pirkti nebrangia dovana,nes paskui uzsiprasys kokia brangiausia.Bet tai gerai yra suzinot,ka vaikas megsta,ko -ne.Mano vaikai daugiau ar maziau visomis dovanomis yra patenkinti.O drauges mergaite 4 metuku is vis nemegsta zaisti su lelemis.
Siaip kai perku dovana merginai visada pasiziuriu kokio amziaus skirta.Vaiko klasiokiui pirkau lego uz penkis eurus,buvo patenkintas,o ir kitu dovaneles mazutes buvo.
Iš tikrųjų, kartais nors dovanos populiarios ir rekomenduojamos tam tikram amžiui, kartais tam vaikui visai netinka. Kai kurios mergaitės lėlių nemėgsta, o berniukai mašinyčių. Ir visai negali pirkti žaislų pagal tai, ką rodo per televizorių. Reikia pažinoti žmogų, kam perkat dovanas :)
godamaz
Posts: 2
Joined: 2015-08-21, 12:05

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by godamaz »

Mokyklą, kurią lanko mūsų vaikas turi tradiciją pirkti vaikams dovanas nuo visų tėvų, tai mūsiškis gavo tokią: https://www.toycity.lt/lt/parduotuve/st ... 42/p218682. Iš tiesų liko labai patenkintas, nes labai mėgsta tokius aktyvius žaidimus. Labai juokinga, nes tėčiui irgi ne ką mažiau patiko, tai susėda vakarais, ir žaidžia kartu ;) O šiaip labai faina tradicija, galėtu tokios būti ir lietuviškose mokyklose, juk tiek nedaug nereik norint nustebinti mūsų mažuosius.
joana911
Posts: 1
Joined: 2021-09-27, 21:56

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by joana911 »

Žinoma, kad geriau jau visiems susidėti ir nupirkti kažką įdomesnio. Kiekvienas atskirai gali nupirkti tik po kokį niekutį. Mes pirkome vaikui kamuoliukų baseiną iš čia - https://www.funnybubbles.lt/
Post Reply