Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Naujienos iš Lietuvos
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by 111 »

kregzdutenr1 wrote:Baisoka o ir gaila ,kad nebutu Lietuviams taip kaip kad Graikams!

Tai gal jau geriau tegul buna tiems lietuviams taip kaip Graikams :idea:

Baseinai , pensijinis amzius , uzdarbis, etc.... sulygink gyvenima graikijoje ir LT , as tik linkiu ,kad Lt taip silta butu , tai bent jau nereikes vargsams senukams is paskutiniu centu ziema uz sildyma moket ir duona grauzt , nes maisto ipirkt nebeiseina :silent:
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by kregzdutenr1 »

Na as turejau mintyse ne siluma o finasine padeti salyje...
Na o kad senukai duona grauzti turi ?hmmm...na jo sudetinga,svarbiausiai kad jie turetu gerus vaikus ir anukus.

PS :(beje prisiminiau "Heidi" filmuka kuri paskutiniu metu mano vaikas ziuri per tv,tame filmuke tai pat rodoma, apie senus zmones,ir kieta duona ) ;)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Qlumpyz »

kregzdutenr1 wrote:Na idomus jusu ispudziai Lietuvoje?!Taigi as ir nevaziuosiu ten...Mano giminaite kai kalbejomes telefonu tai pat patare nevaziuoti i Lietuva ,pasake viskas brangu ir t.t.
...
na nežinau, ar tai rimta priežastis nevažiuot į Lietuvą visai.
Žiūrint kas brangiau ir kiek to tau reikia.
Taksi pigiau, restoranai ir kavinės irgi.
Jeigu skaičiuot centus ir viską pirktis turguje, manau, kad irgi bus pigiau nei Olandijoj.

Aišku pragyvent iš LT atlyginimo Lietuvoj yra žymiai sunkiau, nei iš NL atlyginimo Olandijoj. Dėl to nesiginčyju.
Bet kartą per 5 metus aplankyti Lietuvą - labai malonu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

111 wrote:

Baseinai , pensijinis amzius , uzdarbis, etc.... sulygink gyvenima graikijoje ir LT , as tik linkiu ,kad Lt taip silta butu , tai bent jau nereikes vargsams senukams is paskutiniu centu ziema uz sildyma moket ir duona grauzt , nes maisto ipirkt nebeiseina :silent:
Graikijoje zmones gyvena LINKSMIAU, bet ar geriau- nezinia. Tiesiog graikai kitokie, jie daugelio dalyku nesureiksmina ir nerypauja nuo ryto iki vakaro.

Lietuvoje pensininkams uztenka ir maistui ir sildymui. Cia tik pasakos, kad kazkuris maisto nebegali ipirkt. Turiu pazystamu pensininku, zinau kokios ju pensijos ir kiek moka uz sildyma. Nepamirskit, kad pensininkai gauna dideles kompensacijas uz sildyma, transportas jiems pigus ar net veltui, vaistai ir gydymas nemokami.
Mano laiptinej Kaune gyvena net trys pensininkes, visos turi dvieju kambariu butus ir nesiskundzia, kad butu sunku islaikyt ar kad maistui per mazai lieka. Ir ne viena is ju neturi vaiku, kurie galetu padet. Bet kad joms ir nereikia tos pagalbos.

Blogesne padetis gal yra tik su tais, kurie yra pensinio amziaus, bet negauna pensiju, nes ju neuzdirbo: valkatavo, girtuokliavo, sedejo kalejimuose. Tokie gauna tik pensine pasalpa, kuri tikrai nedidele. Na bet cia jau kaip ir socialine lygybe kapitalistiskai. 8-)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Andrius »

Buvau Vilniuje šį mėnesį. Esu priblokštas senamiesčio patrauklumo. Ne veltui man olandai sakydavo, koks gražus ir švarus Vilnius. Netikėjau.
Dabar kai pats ten viską išvaikščiojau, galiu teigti, kad tai tiesa. Ne veltui ir turistų daug atvažiuoja. Mačiau ir girdėjau vokiečių, olandų, rusų?, lenkų?, latvių. Daug turistinių grupių, autobusų, gidų.
O kiek muziejų pastebėjau, kuriuose dar ne esu buvęs. Buvau prie Nacionalinio Lietuvos muziejaus, Arkikatedroje, ant Gedimino kalno, prie prezidentūros, prie seimo. Praėjau Gedimino g. nuo - iki. Buvau prie Vilniaus dangoraižių. Viskas gražu.
Taip sakant, esu sužavėtas :). Rekomenduoju.

p.s. Ir Kaune mačiau pasikeitimo ženklų, bet Lasivės alėją reikia dar puošti ir puošti.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by kregzdutenr1 »

Letuvoje grazu tik didziuosiuose miestuose Vilniuje ir t.t. ,na gal dar ten kur yra privatus savininkas ,imone?!O kaime ir gyvenamuosiuose rajonuose mieste,gatves ir t.t.baisus vaizdas..Ko nepasakyciau apie Olandija.
Taigis kad ir suplanuociau dar greitu laiku aplankyti gimtine tai tik delto kad mano mociute senyvo amziaus,sese su vaikais,drauge.Daugiau man ten nebutu kas veikti,pramogos cia idomesnes.Apsipirkineti ten nera noro,na nebent medetku tepalo nusipirkciau vaistineje gerai rankoms ;)Lietuviskos duonos su Ajaru lapais....hmmm,skanumelis.
Mano vaikas noretu i Lietuva atostogu,jis kartais svajoja ,pasakoja kad kai uzaugs gyvens Lietuvoje ;) Bet mama turi kitokiu planu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Qlumpyz »

Andrius wrote:Buvau Vilniuje šį mėnesį. Esu priblokštas senamiesčio patrauklumo. Ne veltui man olandai sakydavo, koks gražus ir švarus Vilnius. Netikėjau.
Dabar kai pats ten viską išvaikščiojau, galiu teigti, kad tai tiesa. Ne veltui ir turistų daug atvažiuoja. Mačiau ir girdėjau vokiečių, olandų, rusų?, lenkų?, latvių. Daug turistinių grupių, autobusų, gidų.
O kiek muziejų pastebėjau, kuriuose dar ne esu buvęs. Buvau prie Nacionalinio Lietuvos muziejaus, Arkikatedroje, ant Gedimino kalno, prie prezidentūros, prie seimo. Praėjau Gedimino g. nuo - iki. Buvau prie Vilniaus dangoraižių. Viskas gražu.
Taip sakant, esu sužavėtas :). Rekomenduoju.
pritariu, pripleškinau nemažai nuotraukų tai va įkelsiu, tik selekciją padarysiu, nes jų apie pusantro tūkstančio :crazy:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Andrius wrote:Buvau Vilniuje šį mėnesį. Esu priblokštas senamiesčio patrauklumo. Ne veltui man olandai sakydavo, koks gražus ir švarus Vilnius. Netikėjau.
Dabar kai pats ten viską išvaikščiojau, galiu teigti, kad tai tiesa. Ne veltui ir turistų daug atvažiuoja. Mačiau ir girdėjau vokiečių, olandų, rusų?, lenkų?, latvių. Daug turistinių grupių, autobusų, gidų.
O kiek muziejų pastebėjau, kuriuose dar ne esu buvęs. Buvau prie Nacionalinio Lietuvos muziejaus, Arkikatedroje, ant Gedimino kalno, prie prezidentūros, prie seimo. Praėjau Gedimino g. nuo - iki. Buvau prie Vilniaus dangoraižių. Viskas gražu.
Taip sakant, esu sužavėtas :). Rekomenduoju.

p.s. Ir Kaune mačiau pasikeitimo ženklų, bet Lasivės alėją reikia dar puošti ir puošti.
Smagu skaityti ir zinoti, kad kazkur Lietuvoje yra svaru ir grazu.
Deja, Vilniuj nebuvau jau kokie 4 metai, taigi nezinau kaip ten dabar viskas atrodo. Tada kai buvau, buvo tik dangoraiziai, Akropolis ir sugadintas Gedimino prospektas - visi medeliai buvo lyg arkliai su pasagom - apkaustyti geleziniais narvais. O senamiestyje tik kai kurios gatves buvo rimtai sutvarkytos. Turistu ir tada buvo daug, bet ne maziau vietiniu girtuokliu.
Visuose muziejuose esu buvus, bet jokiu dideliu meno ar istorijos vertybiu juose nepastebejau.
Nemaza istorine vertybe manau yra tik Gedimino pilis ir ten esantis muziejukas.

Gal Vilniaus centras ir tviska, bet reikejo pabandyt nuvaziuot 5-10 km nuo centro , pvz link Naujosios Vilnios. :mrgreen:
Arba pervaziuot nuo iki Kalvarijos gatve... Arba pavaiksciot greta stoties esanciam rajone.... Na ir t.t.

Centro tviskejimas gal ir padarytas, bet abejoju, kad is tikruju VISAS Vilnius yra svarus ir jaukus gyvent.

Na kas del Kauno Laisves Alejos, tai aisku ja reikia tvarkyt ir puost, bet kol kas vyksta atvirkstinis procesas. Kaune is vis jau niekur nebera jaukumo ir grozio. :eh: Viskas samoningai daroma taip, kad butu didelis atotrukis tarp Kauno ir Vilniaus.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Vel lietuviai perspjove užsieniu kolegas! Jie pasiule galimybe stebet kaip pečiuje dega jusu mylimas zmogus! Tik nzn ar uz stebejima ims papildoma mokesti ar ne. 8-)
Uz pati deginima – 1300 litu. Taigi prasideda oficiali krematoriumo veikla – Kedainiuose.
Nors siaip jau kas labai norėjo, visada galėjo savo artima sudegint Kauno medicinos akademijos krematoriume.

Citata: „Čia bus dvi atsisveikinimo su velioniu prieš palaikų kremavimą salės, palaikus atlydėję artimieji galės laukti proceso pabaigos specialioje poilsio zonoje, taip pat, jei pageidaus, galės jį stebėti – nuo palaikų įleidimo į krosnį iki kremavimo pabaigos – kompiuterio monitoriuje arba pro technologinį apžvalgos langelį“, – pasakoja V. Labanauskas.

http://investar.lt/verslas/paslaugos/57 ... matoriumas
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Vilniuje koncertuoja Lady Gaga. Man ji nepatinka, bet tiek to, as ne apie tai....

Koncertuoja ji Vingio parke, susisupus i Lietuvos trispalve, i jos koncerta parduota 20 tukst bilietu.
Ir vot istrauka is aprasymo apie jos koncerta:

" Vilniuje Lady Gaga šėlo apsigaubusi lietuviška trispalve.......................... dainininkė skambant kūriniui „Government Hooker“ imitavo lytinį aktą su šokėju, o tada jį „nužudė“...................
Atlikdama hitą „Born This Way“ dainininkė pavirto gigantiška gimdyve – skleidė gimdymo skausmų garsus, galiausiai išlindo iš gigantiškos butaforinės vaginos, užsegamos užtrauktuku"...................... :mrgreen:

Nu tikrai pasikulturino tie, kurie nuejo i ta koncerta. :think: O gal tik as kazko nesuprantu apie siuolaikine kultura? :D
Post Reply